Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.

Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.


agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

​AFYON ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT VE EVDEN EVE NAKLİYAT

Afyon Şehirler arası eşya nakliyatı öncesinde bir takım yapmanız hazırlık işlemleri vardır. En güvenli şekilde eşya taşımacılığı hizmeti almanız için şirketleri detaylı olarak önceden araştırmanız gerekmektedir. Uzman bir ev nakliyesi ilk olarak ön izleme aşamalarıyla başlar. Yani eksperin eşyalarınızın yerinde görerek ederek size uygun bir plan yapması gerekmektedir.
Afyon Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almadan önce sizlere ücretsiz olarak ekspertiz danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Eksper ev eşyalarınızı kapsamlı olarak inceler ve kamyon, personel, malzeme, ekipman gibi konuları önceden değerlendirerek size özel bir çalışma hazırlamaktayız. Taşınacak kişilere vereceğimiz şehirler arası eşya taşımacılığı hizmetimiz hakkında kapsamlı bilgi verdikten sonra anlaşma olursa eğer sözleşme ve sigorta dahilinde eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız taşınır.
Afyon şehirler arası nakliyat şirketi olarak siz kıymetli müşterilerimize günlük ve haftalık düzeyde şehirlerarası nakliyat hizmeti vermiş olduğumuzdan dolayı bu konuda öncü firmalar arasındayız. Genel olarak evden eve nakliyat işi yapmış olduğumuz illerimiz arasında Afyon,Eskişehir,Bursa,Kütahya  vardır.
Nakliyat tarihinde evinizde bulunan  eşyalar özel bir şekilde paketlenmesi yapıldıktan sonra taşıma işlemine başlanır. Kullanmış olduğumuz malzemelerin tümü özel ve korunaklı malzemeler olmakla beraber daha önce hiçbir işte kullanılmamış sıfır ambalajlama malzemeleridir. Ambalajlanan eşyalar araçlarımıza yüklenir ve taşınacağınız  olduğunuz  şehre eşyalarınızın nakliyesi yapılır. Araçlarımız bu konuda oldukça yeni araçlardan oluşmaktadır ve ekibimiz ise nakliye işlerinde deneyim sahibi kişilerden oluşur.
Eşyalarınız taşınacağınız adrese getirildikten sonra ekibimiz kamyondan eşyalarınızı indirir ve evinizde gösterdiğiniz yerlere kabaca yerleştirir. Eşyalar ambalaj malzemelerinden açılır ve müşterimizin kullanımına sunulur. Eğer müşterimiz yeni taşınacağı şehirde yüksek katlı binada oturuyor ise o ilde bulunan ve daha önceden anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz nakliye firmalarından asansör kiralama hizmeti alınır. Böylelikle h eşyanız hasarsız bir şekilde teslim edilir.