Adana  asansör kiralama  firmamız Adana evden eve asansör kiralama hizmeti vermeye devam ediyor. Yüksek katlardan eşya ve yük taşıma için firmamızdan asansör kiralama hizmeti alabilirsiniz. 2021 model son model asansörlerimiz ile eşya taşıma işlerinizi çok uygun fiyatlara yapıyoruz. Operatörlerimiz asansör taşıma esnasında sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Adana evden eve asansör kiralama hizmetimiz 25,kata kadar geçerlidir. Bu tip yerlerden bir parça dahi olsa Adana asansör kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Asansör kiralamak için bizimle iletişime geçtiğinizde her konuda bilgilendirme yapılacaktır. İsteğe bağlı kiralık asansör ekspertiz hizmeti dahi verebilmekteyiz.

Adana Asansör Kiralama Kiralık Yük Asansörü

Adana'nın tüm semtlerinden ve ilçelerinden Adana evden eve taşıma asansörü kiralamak için bize ulaşın. En uygun fiyatlar ve son model mobil taşıma asansörleri ile sizlere hizmet verelim . Eşya taşıma asansörü kiralama sizlere çok fazla avantajlar kazandıracaktır. Taşıma esnasında zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Adana Evden Eve Asansör Kiralama
adana asansör kiralama

Adana Eşya Taşıma Asansörü Kiralama

Adana eşya taşıma asansörü kiralama ile ev eşyalarınızı kendi imkanlarınız ile kolayca taşımanızı sağlıyoruz. Üstelik ucuz ve 250₺ den başlayan eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları sunuyoruz. En yeni ve en yüksek katlara erişebilen Adana Kiralık Asansör araçlarımız ile çalışıyoruz. Tayder Marka 33 metre asansörümüz ile ev eşyalarınızı ve ya yüklerinizi en yüksek katlara taşımanızda bize ulaşın.

Adana Asansör kiralama ve ev taşıma asansörü kiralama fiyatlarımız katlara göre belirlenmektedir. Örnek asansör  kiralama fiyatları vermek gerekirse aşağıda bulanan listeyi incelemeniz yeterlidir ;

 • 2. ve 5. kat arası asansör kiralama fiyatları : 250 ₺
 • 5. ve 10. kat arası asansör kiralama fiyatları : 300 ₺
 • 10.ve 15. kat arası asansör kiralama fiyatları : 350 ₺
 • 15. ve 20 kat asansör kiralama fiyatları : 600-1200 ₺ arası değişir.

Tabi bu fiyatlar örnektir. Asansör kiralama tek taraflımı yoksa çift taraflımı olacak fiyatlar ona göre belirlenir. Bizi aramanız ve işi aktarmanız halinde asansör kiralama fiyatları hakkında net bilgi verebiliriz.

eşya taşıma asansörü kiralama
eşya taşıma asansörü kiralama aracı

 

Nakliye Asansörü Kiralama

Adana nakliye asansörü olarak adlandırdığımız sitem de aslında aynı işi görür. Bazı müşterilerimiz bu hizmetimize nasıl ulaşacağını bulamadığından açıklama gereği duyduk. Adana da nakliye asansörü kiralamak için de Milliyet Nakliyat firmamız ile iletişime geçiniz. Evden eve nakliye firmamıza ait 1 adet nakliye asansörü mevcuttur. 21. kata nakliyat yapabilmekteyiz.

Adana asansör kiralama hizmetini pek çok farklı terimle bulabilirsiniz. Bunlardan en çok kullanılan nakliye ve taşıma asansörü kiralamadır. Halk arasında genelde evden eve asansör kiralama aracı olarak da bilinen teleskopik asansörler den kiralama yolu ile yararlanmanız mümkündür.

nakliye asansörü kiralama
Nakliye asansörü kiralama aracı

Mobil Asansör Kiralama

Adana Mobil asansör kiralama hizmetimiz ile çok dar alanlarda bile hizmet verebilmekteyiz. Mobil asansörler diğerlerine göre biraz daha küçük olduğundan dar sokak ve yerlerde kullanımı daha kolaydır.

Modüler Asansör Kiralama

Adana Modüler Asansör kiralama Adana asansör kiralama hizmet verdiğimiz asansörlerimizden biridir. Modüler asansörler daha yüksek katlara kurulabilir ve yük asansörü olarak kullanılabilir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 • Sarıçam Asansör Kiralama
 • Yüreğir Asansör Kiralama
 • Çukurova Asansör Kiralama
 • Seyhan Asansör Kiralama
 • Tufanbeyli Asansör Kiralama
 • Saimbeyli Asansör Kiralama
 • Feke Asansör Kiralama
 • Kozan Asansör Kiralama
 • İmamoğlu Asansör Kiralama
 • Karaisalı Asansör Kiralama
 • Karataş Asansör Kiralama
 • Yumurtalık Asansör Kiralama
 • Ceyhan Asansör Kiralama

Piano gibi eşyaların nakliye ve/veya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulduğunda profesyonel bir asansörlü piyano, antika ve güzel sanatlar taşıma şirketi kiralamak zorunludur. Paha biçilmez, benzersiz ve yeri doldurulamaz nesneler, herhangi bir sağlayıcıya emanet edilemeyecek kadar önemlidir. Kanıtlanmış yetenekli nakliyecilere ihtiyacınız var. Milliyet Nakliyat  olarak firmamız güvenebileceğiniz sanat eseri taşıma hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel asansör taşıma firmamızın  uzman desteğiyle hareketinizi basitleştirmesine ve düzene koymasına izin verin!