05374092406

05314360212

Barış Manço Bulvarı

Adana

Bize Yazın

milliyetnakliyat@gmail.com

Adana Asansörlü Nakliyat

Adana asansörlü nakliyat sayfamıza hoş geldiniz.

Adana Asansörlü Taşımacılık (Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır ?)

Adana asansörlü taşımacılık  işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kısa adı Adana asansörlü taşımacılık olarak ta geçen bu işlemi yapabilmek için  bazı koşulların yerine getirilmesi gerekir. Bunları belirlemek için taşınma günü öncesi evin konumu ve asansörün kurulacağı yer tespit edilmelidir. Adana asansörlü nakliye asansörünün kurulacağı alan bir gün önceden boşaltılmalıdır. Asansör kurulurken etrafına güvenlik çemberi kurulmasında da fayda vardır. Adana evden eve kargo güvenli taşımacılık sunar.

Adana Asansörlü Taşıma

Adana Asansörlü Taşıma (Asansörün Kurulacağı Yerin Önemi)

Adana asansörlü taşımacılık esnasında asansörün kurulacağı yeri tespit etmek son derece önemlidir. Asansörün kurulacağı yer ile apartman arasında elektrik telleri vb olmamalıdır. Ayrıca kurulumun yapıldığı pencere yada balkon da şebeke olmamalıdır. Bunların yanı sıra en geniş pencere yada balkona kurulum yapılmasında fayda vardır.Eşyalarınızın geçebilmesi için kapı yada pencereler geniş olmalıdır.Eşyaların geçmediği bir yere asansör kurmanın hiçbir anlamı yoktur. Ayrıca asansör kullanımı deneyimli kişiler tarafından yapılmalı ve iş güvenliği önlemlerinin tamamen alınması gerekir zira ölümlü kazalar meydana geldiği olmuştur. Adana evden eve nakliyat aşamasında güvenlik önlemleri alınız.

Adana Asansör Kiralama

Adana asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur. Hizmetimiz randevu sistemi ile işlemektedir.Adana asansör kiralama ücretlerimiz saatlik olarak belirlenir.Kullanım alanlarımız ise ev eşyası taşıma,mobilya taşıma,inşaat malzemeleri taşıma,inşaat molozları taşıma gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.Firmamızda 21. kata kadar çıkabilen 2 adet asansörümüz mevcuttur. Şehirler arası ev taşımacılığında diğer illerde anlaşmalı olduğumuz firmaların asansörleri kiralanır. Asansör ücretleri saatlik 150 tl den başlayarak taşınan yükün cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Tehlike arz eden bölgelere asansör hizmetimiz yoktur.(Yüksek gerilim hatlarının geçtiği mekanlar gibi)

Adana evden eve nakliyat asansörlü taşıma hizmeti için randevu alınız.