Adana Asansörlü Nakliyat

Adana asansörlü taşıma şirketi olarak asansör  kurulum  işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kısa adı Adana asansörlü taşımacılık olarak ta geçen bu işlemi yapabilmek için  bazı koşulların yerine getirilmesi gerekir. Bunları belirlemek için taşınma günü öncesi evin konumu ve asansörün kurulacağı yer tespit edilmelidir. Adana asansörlü taşıma şirketi görevi asansörünün kurulacağı alan bir gün önceden tespit etmektir.. Asansör kurulurken etrafına güvenlik çemberi kurulmasında da fayda vardır. Adana asansörlü nakliyat  ile en hızlı şekilde taşınma yapılır ve zamandan tasarruf edilir. Şehir dışı taşımalarda ülkemizin tüm illerinde asansör temin ediyoruz. İlçelerde garanti veremiyoruz. Bazı illerin ilçelerinde asansör bulunmadığından asansörlü taşımacılık yapılamamaktadır.

 

Adana Asansörlü Nakliyat Nedir ? Nasıl Yapılır?

Adana asansörlü nakliyat ev eşyalarınızın merdiven boşluklarından insan gücüne gerek kalmadan dış cepheden taşınması işlemidir.  Binanın balkonuna kurularak direk eve yada arabaya modüler asansör yardımı ile taşınması işlemidir.Adana asansörlü taşımacılık esnasında asansörün kurulacağı yeri tespit etmek son derece önemlidir. Asansörün kurulacağı yer ile apartman arasında elektrik telleri vb olmamalıdır. Ayrıca kurulumun yapıldığı pencere yada balkon da şebeke olmamalıdır. Bunların yanı sıra en geniş pencere yada balkona kurulum yapılmasında fayda vardır.Eşyalarınızın geçebilmesi için kapı yada pencereler geniş olmalıdır.Eşyaların geçmediği bir yere asansör kurmanın hiçbir anlamı yoktur. Ayrıca asansör kullanımı deneyimli kişiler tarafından yapılmalı ve iş güvenliği önlemlerinin tamamen alınması gerekir zira ölümlü kazalar meydana geldiği olmuştur. Adana evden eve nakliyat aşamasında güvenlik önlemleri alınız. Bu konudan herkes sorumludur. Sizlerde firmacılara yardımcı olabilmek açısından apartman yönetimini uyarmalısınız. Asansör kurulan mekanda araç bulunmamasında fayda vardır.Adana asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur. Hizmetimiz randevu sistemi ile işlemektedir. Adana asansör kiralama ücretlerimiz saatlik olarak belirlenir.

Adana Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Adana evden eve nakliyat  fiyatlarını ilk önce oturduğunuz evin bulunduğu kat ve yeni taşınacağınız evin bulunduğu kat belli eder. Daha sonra eşya miktarı ve gidilen mesafe gibi özel koşullar da belirlenerek  Adana asansörlü nakliyat fiyatları belirlenir. Şehir içi yada şehirler arası ev taşımacılığında fiyatlar gidilen ile göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca standart olan fiyatlar 10. katlara kadar geçerlidir. Daha yüksek katlar için maliyet artacağından asansör fiyatları da artış gösterir. Bugün 10. kat altı örneğin 5. kat dan alınıp 7. kata taşınan asansörlü taşımacılık fiyatı ortalama 1200-1700 arası değişir. Çünkü fiyatlara sadece asansör baz alınmaz. Eşya miktarı ve bizden istenen işçilik de eklenerek hesaplama yapılır.   Bununla birlikte asansör ayrı bir araçtır. Asansörün kat edeceği mesafede önemlidir. Şehir içi nakliyat esnasında bu pek önemli olmasa da ilçelere gidiş gelişlerde direk olarak etki eder. Ev eşyasından  hariç örneğin inşaatlarda asansör ücretleri saatlik olarak belirlenir. Adana asansörlü nakliyat hizmetimiz sınırsız olarak hizmetinizdedir. Adana evden eve taşıma fiyatlarını asansör kullanımına bağlayın.

Adana Asansörlü Nakliyat Faydaları Nelerdir ?

Adana asansörlü nakliyat söylediğimiz gibi çağın buluşudur. Yarım gün gibi bir zaman diliminde ev eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Faydalarını sıralamak gerekir ise;

 • Zamandan tasarruf ederiz.
 • İnsan gücünü azaltır elemanlar daha az yorulur.
 • Ev eşyalarınızın yıpranmasını önler.
 • Yük asansörü bulunmayan apartman dairelerinde taşıma işini kolaylaştırır.
 • Çok yüksek katlı binalarda taşıma maliyetini düşürür.

Saymakla bitmez faydaları. Ayrıca asansörlü nakliyat denince fiyat olarak size fazla külfet getirmez. Asansörün kullanılmadığı yerlerde fazla eleman takviyesi gerekir. Buda size fazladan maliyet olarak geri döner. Çünkü 1 asansörün yaptığı işi 10 eleman bir araya gelse ancak yapar. Belki de yapamaz. Bugün 15.kat  gibi yüksek katlara insan gücü ile eşya taşımak çok zordur. O yüzden asansörlü taşımacılık her zaman tercihimizdir.

Asansörlü Nakliyat Kullanım Alanları

Adana asansörlü nakliyat ev eşyası taşımacılığından hariç pek çok alanda kullanılır. Maddeler halinde sıralayalım.

 • Ev eşyası taşıma
 • Mobilya Taşıma (Mobilya Mağazalarına Asansör Kiralıyoruz.
 • İnşaat malzemesi taşıma
 • Moloz taşıma
 • Cenaze indirme
 • Hasta Nakil

Daha aklınıza gelebilecek pek çok taşıma işinde modüler asansör kullanabiliriz. Yüksek katlı binalara hemen hemen her türlü yük çıkarma işlemini yapıyoruz. Yeter ki asansörün kurulabileceği bir  alan olsun. Firma olarak Adana ilinde mobilya mağazaları ve inşaat firmalarının çoğu ile çalışıyoruz. Ağırlıklı olarak evden eve nakliyat alanında kullanıyoruz. Diğer zamanlarda Adana asansör kiralama hizmetimiz devreye giriyor. Asansörümüz boş olduğu sürece sizlerin ev eşyası hariç işlerinizde yardımcı olma amaçlı hizmet veriyoruz. Biz arayıp randevu almanız yeterlidir.

Asansörlü Nakliyat Yapabilme Koşulları !!!!

Adana ilinde asansörlü nakliyat yapabilmek için bazı şartların oluşması yada oluşturulması gerekir. Ekspertiz hizmeti bu konuda devreye girer girmelidir.  Örnek olarak asansörün kurulacağı cam yada balkonda demir şebeke olmamalıdır. Var ise önceden çıkarılması gerekir. Asansör evinizdeki en geniş kapı yada pencere tespit edilerek kurulmalıdır. Eşyaların geçemeyeceği küçüklükte kapı yada pencerelere asansör kurmak işe yaramayacaktır. Asansör kurulacak bölgede yüksek gerilim hatları var ise asansör kurmamız mümkün değildir. Ağaç dalları ve düz olmayan zeminlerde asansör kurmak son derece tehlikelidir. Bu konuları iyice kavramak açısından ekspertiz hizmeti mutlaka uygulanmalıdır. Taşınma günü zaman olmayacağından iş yarıda bile kalabilir. Çok rüzgarlı yada yağışlı havalarda asansör kurulamaz. Hem eşyalarınızın zarar görme riski hemde güvenlik açısından zararlıdır. Asansör gerçekten deneyimli kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Asansörlü Şehirler Arası Nakliyat

Asansörlü şehirler arası nakliyat için gidilen illerde bulunan anlaşmalı firmaların asansörleri kiralanarak yapılır. Asansörde kamyon üstünde olduğu için asansörün gittiğimiz yerlere gitmesi mümkün değildir. Türkiye de bütün firmalar aynı şekilde çalışmaktadır. Tüm illerde asansörlü nakliyat yapsak da bazı illerin ilçelerinde bu mümkün değildir. Buna engel olan coğrafi koşullar,mesafe yada gidilen ilçede asansör olmamasıdır. Bu gibi durumlarda fazla eleman takviyesi ile eşyalarınız taşınacaktır. Ama bu 1000 de bir rast gelinen bir durumdur.Örnek olarak şu an için Ardahan ilimizde asansör yoktur. Diğer illerden gelmesi de çok pahalıya mal olacaktır. Eğer bir memur iseniz size tavsiyem çok yüksek katlarda ev tutmayınız. En fazla 3. kat bilemedin 4 iyidir. Bu katlarda eşyalarınızın taşınması pek sorun olmayacaktır. Bizli yada bizsiz yeni evinizin ve görevinizin hayırlı olmasını dileriz. Milliyet Nakliyat Adana Evden Eve Kargo ailesi.

Adana Asansörlü Nakliyat hizmetimizi beğendiyseniz bize iletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Facebook
Twitter
Linkedin
Google+

Oy Vermeyi Unutmayın
Bize Oy Verdiğiniz İçin Teşekkür Ederiz