Çalışma Saatleri pzts ile cmrts - 07.00 ile 20:30 PM Arası
Bize Ulaşın 05374092406-05314360212
Email agenli86@gmail.com

Adana Asansörlü Taşıma

Adana Asansörlü Nakliyat ve Taşıma

Adana asansörlü nakliyat ve taşıma çağımızın getirdiği en faydalı buluşlardan biridir. Yüksek katlara taşınması gerçekten çok zor bir iştir. İnsanlar hem bedenen yorulur hemde zaman kaybederdi. Ancak günümüzde Adana asansörlü nakliyat çok yaygınlaştı. Hemen her firmanın kendine ait nakliyat asansörü bulunmaktadır. Olmayan firmalarda olan firmalardan kiralamaktadır. Milliyet nakliyat firmamıza ait 1 adet 2 .kata kadar kurulabilen bir asansör sizlerin hizmetindedir. Adana şehirler arası nakliyat aşamasında gittiğimiz illerdeki firmacı kardeşlerimizin asansörleri kiralanır.Böylece ülke çapında asansörlü taşımacılık yapma imkanımız bulunmaktadır.Bazı yerlerde malesef bazı olumsuz sebeplerden dolayı asansör kuramıyoruz. Örneğin balkan kapılarından,pencerelerden eşyaların geçmemesi durumunda. Asansör kurulacak zeminin çok yumuşak yada engebeli olması durumunda.Asansör kurulacak balkon yada pencere önünde ağaç elektirik telleri olması durumunda. Bu gibi hallerde ya fazla eleman takviyesi yapıyoruz. Yada bina asansörlerinden yardım alıyoruz. Bu gibi halleri çözmek için ücretsiz expertiz hizmetimiz bizlere yol göstermektedir.Taşınma gününden önce bu işlem uygulanır ve karar verilir. Planlı çalışmak her zaman işe yarar.

Adana Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır

İlk önce iş güvenliği kurallarına uyulmalıdır. Asansör kurulmadan önce asansörün kurulacağı bölgeye emniyet şeridi çekilmeli ve uyarıcı levhalar koyulmalıdır. Asansöre işçi yada müşterilerin binmesi kesinlikle çok tehlikeli olabilir.Asansör kurulduktan sonra balkon demiri yada şebeke gibi sağlam yerlere sıkıca bağlanmalıdır. Maksimum ağırlığından fazla yük koyulmamalıdır. Çok rüzgarlı havalarda asansör kurulmaz. Yüksek gerilim hatları olan yerlere kurulmaz Bu gibi durumlar için kesinlikle ciddi önlemler alınmak zorundadır.Her şeyden önce insan hayatı firmamız için çok önemlidir. Para her zaman kazanılır.  Ama insan hayatı geri gelmez.Siz müşterilerimizi bu gibi konularda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Sektörümüzde maalesef asansör kazaları yaşanmış ve yaralanan hatta hayatını kaybeden arkadaşlarımız olmuştur.

Adana Asansör Kiralama Ücretleri

Bu işlemin maliyeti taşınacak evin kaçıncı katta olduğuna bağlıdır. Yaklaşık 8-9 kata kadar her iki tarafa asansör kurulacaksa bunun ortalama maliyeti 1000 Ytl civarındadır. Çok yüksek kat olursa bu değişkenlik göstermektedir.Tek taraf asansörlü taşınma maliyeti 800 l olarak belirlenmiştir.Bu fiyatlar Adana evden eve nakliyeciler kooperatifi belirlemektedir.

 

adana evden eve nakliyat