adana asansörlü taşımacılık

Günümüz şartlarında her sektörde olduğu gibi Adana asansörlü taşımacılık   sektöründe de yeniliklere ayak uydurmak gerekir. Biz firma olarak Adana evden eve nakliyat sitemine geçerek elle eşya taşıma dönemine son vereli çok oldu. Asansörlü nakliye günümüzde en çok tercih edilen taşıma sistemlerinin başında gelir. Bu nakliyat seçeneği hem taşınan insanların hemde firma elemanlarının işini son derece kolaylaştırıyor. Mevcut taşıma risklerini en aza indiren bir yöntemdir. Eşyalarınız merdiven boşluklarında asla zarar görmeden taşınır. insan gücü azaltılır ve elemanların paketleme ve montaja daha çok zaman harcamasını sağlar. Ayrıca Adana asansör kiralama hizmetimiz var. Detay için bağlantıyı tıklayın. Adana  evden eve nakliye için de asansörlü taşımacılık hizmetimiz var.

Asansörlü Taşımacılık Nedir Ve Nasıl Yapılır ?

Bina dış cephesinden evinize yada evinizden direk araca taşıma sistemine asansörlü taşımacılık denir. Bir araç üstünde raylı bir platformu bulunan bir vinç görevi görür aslında. Bu ray üzerinde aşağı yukarı hareket eden bir taşıma sepeti vardır. Eşyalarınızı bu sepete koyarak yukarı aşağı taşıma görevi görür. Bu asansörler mobil olarak çalışır. Şehir içinde dilediğiniz her yere hareket eder. Asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için bina konumunun bu işe uygun olması gerekir.

Çok rüzgarlı ve yağışlı havalarda asansör kurulamaz. Asansörün kurulacağı alanda yüksek gerilim hatları bar ise kurulamaz. Asansörler belli bir açı ile kurulur. Bina ile makine arasında çok fazla mesafe olmamalıdır. Tabi bu oran kat yüksekliğine bağlıdır. Bu konular netlik kazandırmak için ekspertiz hizmeti talebinde bulunmanız gerekir. Asansörlerin evinize tam yanaşabilmesi şarttır. Ve ayaklarının açılabilmesi için geniş bir alana ihtiyaç vardır.

Ayrıca Adana'da asansörlü taşımacılık  yapılacak evlerin balkon ve pencerelerinde demir şebeke olmamalıdır. Var ise bunları çıkarmak ev sahiplerine aittir. En önemli konulardan biri ise ev balkon yada pencerelerin eşyaların geçebilmesi için geniş olmasıdır. Eşya geçmeyecek kadar dar yerlere asansör kurmanın hiçbir faydası yoktur. Adana asansörlü taşımacılık şirketleri ile detaylı görüşüp bilgi almanız şarttır. Kaba taslak bilgiler ile asansör kurulumu yapılamaz.

Adana Asansörlü Taşımacılık Şirketleri Neye Göre Seçilir ?

Adana asansörlü evden eve nakliyat firması seçerken kat yüksekliğine göre hareket edin. İlk önce eski evin bulunduğu kat ve yeni evin bulunduğu kat kesinlikle netlik kazanmalıdır. Adana asansörlü taşıma şirketleri aynı uzunlukta asansörlere sahip değildir. A firmasında bulunan asansör 12. kat B firmasında buluna asansör 15 katlıdır. Siz katınızı tam söylemez iseniz taşıma günü başınız çok ağrır. Bunu hesaplar iken de yapmanız gerekenler var. Örnek olarak bina asansörüne bindiğinizde 10 a basıyorsanız 10. kat da oturuyorsunuz dur. Ancak!!!!! apartman altında asma kat yada dükkan var ise buda ilave kat olarak belirlenir.

Bina ile asansör arasında çok mesafe var ise buda kat olarak ilave edilir. Size tavsiyemiz Adana asansörlü nakliyat firmalarından evinizin konumunu görmesini talep etmenizdir. Bu konuda pek çok canlı örnek vardır. Kat tam belirlenmez yada hesaplanmaz ise asansörlü nakliye firması ile sorun yaşarsınız. Eşyalarınız yüklenir ve yeni eve gelinir. Burada ekstra asma kat olduğunu düşünün. 10. kat olarak anlaştığınız taşıma planı direk 11. kat olarak hesaplanır. 10. kat üstü asansörlü taşımacılık fiyatları farklıdır. Adana Milliyet Nakliyat