Adana Asansörlü Taşımacılık Şirketi | 05374092406

Adana Asansörlü Taşımacılık

Firmamız Adana asansörlü taşımacılık alanında son model asansörler ile ev eşyası taşıma işini titizlikle yapar. Çok yüksek katlardan manuel olarak eşya indirmek hem zor hemde riskli  bir iştir. Dar merdiven boşluklarında eşyalarınızın sağa sola çarpmaması imkansızdır.

Kaliteli Adana asansörlü taşımacılık  şirketleri  zemin ve 1. kat hariç  taşıma esnasında modüler asansör mutlaka kullanır. Ucuz verilen fiyatlar da şüphelenmek ve üstüne basa basa sormak gerekir. Taşıma işlemi asansörlümü yoksa asansörsüzmü yapılacak ?

Youtube Kanalımızdan asansörlü taşımacılık videomuzu izleyiniz.

Adana evden eve nakliyat sektöründe Düşük fiyatlar da genelde asansörsüz taşıma işlemi yapılacağını bilmenizde fayda var. Her iki taşıma sistemininde aynı olması mümkün değildir.  Asansörlü taşımacılık eşya taşımacılığı çok faydalıdır. Zamandan kazandırır,eşyalarınız yıpranmaz,daha uygun fiyata yapılır,üzerinizdeki taşınma stresini azaltır. Sizde mutlaka Adana asansörlü taşımacılık hizmetini seçmelisiniz.

Adana'nın tüm ilçelerini ve şehir merkezini kapsayan Adana asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle telefon ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Keşif ekiplerimiz ve online forum ile birlikte fiyat teklifi alabilir, başka yerde bulamayacağınız kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Nedir Nasıl Yapılır ?

Adana Asansörlü taşımacılık apartmanların dış cephesinden eşya taşıma işlemine denir. Bunu aşağı yukarı hareket eden bir vinç ile yapıyoruz. Bu vinç üstünde bir adet eşya taşıma sepeti mevcuttur. Eşyalarınız bu sepete koyularak evden arabaya taşınır. Yada arabadan eve taşınır.Bu platform mobil olduğu için şehir içinde her mahalleye gider.

Binaların uygun olan balkon yada pencerelerine dayanır. Toplamda 25 kata kadar çıkabilen asansörler mevcuttur.Kaliteli Adana evden eve nakliyat süreci için yüksek katlarda asansör kullanımı bir kuraldır.

Firmamızın aktif olarak kullandığı modüler asansörler ile bir devir sona eriyor. Artık kaçıncı katta oturursanız oturun en ağır eşyalarınızı bile dakikalar içerisinde özel araçlarımıza indiriyoruz. Tüm eşyalarınızı en korunaklı ambalajlarla paketliyoruz.

Aynı zamanda istediğiniz takdirde maddi ve manevi açıdan kıymetli olan eşyalarınız için çok daha korunaklı paketlerimiz de mevcut. Adana ev  Taşıma sonrasında montaj için alanında uzman ustalarımız da mevcuttur. Bu sayede hem mobilya hem de beyaz eşya montajlarını da istediğiniz hızda gerçekleştirmekteyiz

Adana Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın en kolay yolu yüksek apartman dairelerinde Adana asansörlü taşımacılık  tekniğidir. Bu taşıma sistemi zamanı doğru kullanmak ve eşyaları hasarsız taşıma için en iyi sistemdir. Asansörlü taşımacılık fiyatları elle taşıma yapılmasına göre daha ucuzdur. Çünkü asansörler 20 adamın 1 günde yapamayacagı işi  2 saat de yapar.

Asansörlü evden eve nakliyat ile çok uygun fiyatlara taşınmanız firmamız bünyesinde mümkündür. Adana Milliyet Nakliyat olarak modüler asansörümüz ile 21. kata kadar taşıma yapıyoruz. Adana taşıma şirketleri  asansörlü taşıma sistemlerinde ileri gelen firmalar arasındadır.

Asansörün ilk çıktığı günlerden beri asansörlü taşımacılık Adana ilimizde yaygınlaşmıştır. Asansörlü taşımacılık fiyat listesi için sayfamızı ziyaret ediniz.

Adana Asansörlü Taşıma Fiyatları

Adana asansörlü taşımacılık fiyatları gözünüzü korkutmasın. Asansörlü ev taşıma işlemi manuel olana göre daha uygun fiyat yapılacaktır. Bugün bir asansör 20 elemanın yapacağı işi tek başına ve daha kısa sürede yapar. Böylelikle  eleman maliyetinden kurtulmuş olursunuz.

Eşyalarınız da hasarsız olarak taşınır. Adana ev taşıma için en iyi yöntem asansörlü taşımacılıktır. Evden eve nakliyat Adana asansörlü nakliye hizmetimiz için  tüm illerde anlaşmalı olduğumuz firmalar vardır.

Bilindiği gibi asansörlü taşımacılık çağın en iyi buluşlarındandır. Eşyalarınızı asansör ile taşıma hem sizi hemde çalışan insanları büyük bir işten kolayca sıyrılmasını sağlar.

Örnek olarak 5.kat ile 10 kata arası asansörlü taşıma  maliyeti 1200₺ olarak fiyatlanır. Ancak katlar yükseldikçe asansör riski artacağından maliyetlerde  artacaktır. 1. kat ile 5. kat arası asansörü taşıma fiyatları 1000₺  tl dir. Tabi bunlar taban fiyatlardır. Pazarlık her zaman olabilir. Eşya durumuna göre fiyatlar artabilir yada düşebilir. Adana asansörlü taşımacılık aşamasında Kesin sonuç için eşya başında ekspertiz  yapılarak karar vermek en doğru yöntemdir.

 

Adana Asansörlü Taşıma Şirketleri

Kaliteli Adana asansörlü taşımacılık  şirketleri  zemin ve 1. kat hariç  taşıma esnasında modüler asansör mutlaka kullanır. Ucuz verilen fiyatlar da şüphelenmek ve üstüne basa basa sormak gerekir. Taşıma işlemi asansörlümü yoksa asansörsüzmü yapılacak ?Düşük fiyatlar da genelde asansörsüz taşıma işlemi yapılacağını bilmenizde fayda var. Her iki taşıma sistemininde aynı olması mümkün değildir.

Adana ​Asansörlü taşımacılık eşya taşımacılığı çok faydalıdır. Zamandan kazandırır,eşyalarınız yıpranmaz,daha uygun fiyata yapılır,üzerinizdeki taşınma stresini azaltır. Sizde mutlaka Adana asansörlü taşımacılık hizmetini seçmelisiniz.  Bizim Facebook sayfamızda asansörü taşıma videolarını izleyebilirsiniz.

adana asansorlu evden eve nakliyat

Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü taşımacılık fiyatları kat yüksekliği ile orantılı olarak belirlenir. 1 ve 10. kat arası taşımalar standart 1000 ile 1500 arası değişir. 10. kat üstü taşımalarda ise fiyatlar anlaşmaya göre artış gösterir.
Bu ev konumunuza bağlıdır. Normal zeminden başlayan bir birinci kat ise muhtemelen kurulmaz. Ancak alta asma kat olan binaların 1. katları zaten 2. kat sayılır.
Böyle durumlarda demir şebekeler kesilmek sureti ile asansör kurulur. Bu durumdan siz sorumlusunuz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CommentLuv badge