Adana Asansörlü Taşımacılık

Firmamız  asansörlü taşımacılık alanında son model asansörler ile ev eşyası taşıma işini titizlikle yapar. Çok yüksek katlardan manuel olarak eşya indirmek hem zor hemde riskli  bir iştir. Dar merdiven boşluklarında eşyalarınızın sağa sola çarpmaması imkansızdır.

                                          Asansörlü Taşıma Fiyatları (Ücretleri)

Adana evden eve nakliyat asansörlü taşıma fiyatları gözünüzü korkutmasın. Asansörlü ev taşıma işlemi manuel olana göre daha uygun fiyat yapılacaktır. Bugün bir asansör 20 elemanın yapacağı işi tek başına ve daha kısa sürede yapar. Böylelikle  eleman maliyetinden kurtulmuş olursunuz. Eşyalarınız da hasarsız olarak taşınır.

Örnek olarak 5.kat ile 10 kata arası asansörlü taşıma  maliyeti 1200₺ olarak fiyatlanır. Ancak katlar yükseldikçe asansör riski artacağından maliyetlerde  artacaktır. 1. kat ile 5. kat arası asansörü taşıma fiyatları 1000₺  tl dir. Tabi bunlar taban fiyatlardır. Pazarlık her zaman olabilir. Eşya durumuna göre fiyatlar artabilir yada düşebilir. Kesin sonuç için eşya başında ekspertiz  yapılarak karar vermek en doğru yöntemdir. Adana şehirler arası nakliyat içinde asansörlü nakliye hizmeti veriyoruz.

                                                    Asansörlü Taşıma Şirketleri

Kaliteli Adana asansörlü taşıma şirketleri  zemin ve 1. kat hariç  taşıma esnasında modüler asansör mutlaka kullanır. Ucuz verilen fiyatlar da şüphelenmek ve üstüne basa basa sormak gerekir. Taşıma işlemi asansörlümü yoksa asansörsüzmü yapılacak ?

Düşük fiyatlar da genelde asansörsüz taşıma işlemi yapılacağını bilmenizde fayda var. Her iki taşıma sistemininde aynı olması mümkün değildir.

 Asansörlü evden eve nakliyat eşya taşımacılığı çok faydalıdır. Zamandan kazandırır,eşyalarınız yıpranmaz,daha uygun fiyata yapılır,üzerinizdeki taşınma stresini azaltır. Sizde mutlaka Adana asansörlü taşımacılık hizmetini seçmelisiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Giriş

Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Giriş