adana banka taşıma

Adana Banka taşımacılığında en önemli kriter, taşımacılık yapılırken kusursuz, dikkatli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti verilmesidir. Taşıma işi yapacak olan şirketin elemanlarının profesyonel olmaları gerekir. Taşıma işi, şehir içi yada şehir dışı olarak yapılabilir. Banka taşımacılığı en riskli taşımacılık işlerinden biridir. Bu yüzden daha özenli ve dikkatli olunması gerekir. Profesyonel Adana evden eve nakliyat firmaları ile çalışılması daha güvenli olacaktır. Seçim büyük titizlikle yapılmalıdır.

Banka Taşıma Planı

Banka taşımacılığı işinde belli bir plan yapılması ve bu plana uyulması gerekmektedir. Banka taşıma işini yüklenecek olan nakliyat firması olarak evvela bankaya bir expertiz göndermekteyiz. Expertiz görevini yapan görevlimiz bankayı inceler. Eşyalara ve taşınacak ekipmanlara bakar. Taşıma için bir rapor hazırlar. Rapor çok titizlikle hazırlanmaktadır. Her ayrıntı planlanır ve olumsuz durumlara karşı tedbirler alınmaktadır. Taşıma işleminin güvenli ve disiplinli olarak yürütülmesi gerekmektedir.

Bankadaki her evrak, her ekipman çok önemlidir. Bu yüzden titizlik içerisinde çalışılmasına özen göstermekteyiz. Expertizin yaptığı plana göre taşıma işlemleri yürütülür. Banka içinde bulunan tüm ekipmanlar dosya, evrak, masalar, bilgisayarlar, para makineleri, atm cihazları gibi önemli eşyalardır. Ayrıca kasalar da taşıma işine dahil olacağından bunların nakliyeleri kusursuz yapılmaktadır. Mesafe ne olursa olsun eksiksiz ve hasarsız teslimi gerekmektedir. Banka taşımacılığı sırasında  taşınan her evrak ve cihazın kıymetli olması nedeniyle taşıma sırasında emniyet güçlerinden yardım almaktayız. Güvenlik desteği emniyetçe verilen banka taşıma işi sorunsuz halledilir. Nakliye bir kerede ve bir çok taşıma araçlarımız ile gerçekleştirilir. Para taşıma işi bankanın güvenlik şirketi tarafından yapılmaktadır.

Banka Taşınırken Yapılanlar

Banka taşıma işlemi sırasında ilk yapılan iş expertiz raporudur. Bu rapora bağlı olarak bankaya gelen elemanlarımız özenle paketleme işlerine başlarlar. Taşıma işlemi sırasında tüm masa, ekipman ve evrak dosyalarına numara verilir. Böylece banka yerleştirilirken zorluk ve karmaşa çıkmayacaktır. Her mobilya özenle ambalajların ve köşelere koruyucular yerleştirilir. Böylece taşıma sırasında hasar oluşma durumu en aza indirilir. Banka envanterinde bulunan her bilgisayar, para makineleri gibi tüm elektronik cihazlar ayrı ayrı paketlenir ve numaralar verilir. Sökülmesi gereken mobilyalar, yeni yerlerine monte edilmek üzere usta marangozlarımız tarafından sökülür.

Bu sökülen mobilyalar da ambalajlanır ve numara verilir. Bankadaki bütün eşyaların demontaj ve ambalaj işi bitince hepsi özenle araçlara yerleştirilir. Önem sırasına göre ve bankanın büyüklüğüne göre ihtiyaç kadar araca yükleme yapılır. Yüklemesi biten araçlarımızın kapıları kapanır ve banka müdürü tarafından mühürlenir. Nakil sırasında bu kapılar açılamaz. Araçlarımız aynı anda yola çıkar ve yeni binaya ulaşır. Nakil yapılacak yere ulaşıldığında yine banka müdürü tarafından kapılar açılabilir. Nakil sırasında yani tüm banka ekipman ve eşyaları yeni yerine ulaşıp yeni şubeye taşıma işlemi bitinceye kadar sigorta kapsamındadır.

Sigorta ve Sözleşme Güvencesi

Her taşıma işinde olduğu gibi banka taşıma işinde de güvence için sigorta ve sözleşme yapılması gereklidir. Her nakliyat firması eşya taşır ancak banka taşımacılığında uzman firmamız ile anlaşmanızda yarar vardır. Deneyimli personeli olan firmamız ile çalışılması daha rahatlık sağlamakta olup, tüm taşıma işi sorumsuz halledilmektedir. Sigorta poliçesi, sigorta şirketinin müşteri temsilcisi tarafından, taşımanın yapıldığı gün banka ofis sorumlusuna teslim edilir.

Adana Banka Taşıma işlemi bitince eğer bir hasar oluşmuşsa bunu sigorta görevlileri tespit ettikten sonra hasar karşılanır. Önemli olan şube aktarımlarının sorunsuz yapılmasıdır. Ayrıca taşıma şirketimiz ile kağıt üzerinde de bir sözleşme yapılmaktadır. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı kara taşıma yetki belgesine sahiptir. Donanımlı araçlarımız ve profesyonel elemanlarımız ile banka taşımacılık hizmetlerini güvenli ve özenli bir şekilde yapmaktayız.

Adana Milliyet Nakliyat  olarak Adana başta olmak üzere tüm şehirlerde şehir içi ve şehirler arası banka taşımacılık hizmetini sigortalı, sözleşmeli olarak gerçekleştirmekteyiz.Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşınız.