Adana Büro ve Ofis Taşıma

Adana  büro ofis taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmamız boyutu ne olursa olsun tüm iş yerlerini taşıyabilecek alt yapıya sahiptir.Tadilat yapılan iş yerlerinin depolama ve evrak muhafaza işleri firmamızca yapılır. Ayrıca yerel taşıma yanı sıra şehirler arası ofis ve büro taşıma hizmetimiz vardır. İşleyiş aynen  Adana evden eve nakliyat   taşıma da da olduğu gibi ekspertiz işlemi ile başlar.

Ofis Eşyaları  toplanır,mobilyalar sökülür,paketleme yapılır ve yükleme işlemi başlar. Sigorta ve sözleşme işlemleri yapılır. Yüksek binada bulunan ofisler yada iş yerleri için asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur.  Bize 7/24 ulaşabilir ve taşınma detaylarını anlatabilirsiniz. Acil taşınma işlemleri için her zaman yedek araç ve personelimiz mevcuttur. Ayrıca ofis malzemeleriniz için oda usulü düzenlenmiş depolarımız mevcuttur.

adana büro ofis nakliyat

Hukuk Bürosu Taşıma

Hukuk Büro yada ofis taşıma fiyatlarımızı kat yüksekliği ve oda sayısı belirler. Asansör kullanımı,gidilen mesafe,kullanılan malzemeler hesaplanarak fiyatlandırma yapılır. Bugün 2+1 bir büro taşıma işlemi 5.kat ile 7. kat arası 1200₺ civarı tutar. Pazarlık payı herzaman vardır.

Emlak Ofisi Taşıma

Çok yüksek katlı emlak büroların taşıma işlemini modüler asansör ile dış cepheden yapıyoruz. 2. kat sonrası tüm taşımalarda asansör kullanma zorunluluğumuz vardır. Manuel olarak taşıma yapmıyoruz.  Emlak ofislerinin mobilya montaj ve küçük eşya toplama işlerini de yapıyoruz.                       

Sıkça Sorulan Sorular

Evet anlaşma şartlarına göre toplama yapıyoruz.
Evet tüm ofis mobilyalarınız tarafımızca montaj yapılır
Evet Adana'dan Türkiye'nin tüm illerine ofis taşıma işi yapıyoruz.