Adana Dosya Arşiv Taşıma

Adana Arşiv Taşımacılığı firması olarak; Kurum ve Kuruluşların Dosya arşivlerini düzenli olarak taşınması ve depolanması hizmeti sunuyoruz. Kurum dosyalarını arşiv olarak depolanması ve düzenli olarak taşınmasını sağlıyoruz.Kurumların düzenli arşiv taşıma işlerini uygun koşullar ve şartlarda taşıyoruz. Firmamız Milliyet Nakliyat Dosya taşıma hizmeti ile; Üniversite arşivi, kamu kurumların arşivi ile ticari nitelik taşıyan şirketlerin arşivlerini ve banka taşıma arşiv dosyalarını taşıyoruz.

Kurumlar arşivlerini düzenli olarak saklamak zorundadır. Firmaların zorunlu arşiv taşıma işlemleri arşiv şartnamesi ile güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.Kurumların arşiv çalışmaları kapsamında düzenli olarak saklanılması gereken zorunlu evrakların; arşiv niteliklerini göz önüne alarak, paketlenmesi, dosyaların ambalajlanması, suya dayanıklı olarak izole edilmesi gerekir. Belgelerin saklandığı dijital malzemeler sigortalı olarak korunmaktadır.

Kurumsal Arşiv Taşımacılığı

Tüm önlemler ile resmi evrak taşıma hizmetimiz; 30 yıllık Milliyet Nakliyat Dosya nakliyatı konusunda uzmanlığımız ve tecrübelerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Saklanılması gereken önemli evrakların resmi sonuçları olduğunu çok iyi biliyoruz. Tüm detayları ile incelik isteyen arşivlerin karışmadan, ambalajlanması, taşınması ve depolanması gibi teknik tüm detayları ve resmi yükümlülüklerimizi yerine getirerek taşıyoruz.

Kurumsal olarak teklif almak ve ücretsiz keşif için bizlere 05374092406 whatsapp numaramız veya 0216 565 43 19 ofis numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ayıca kurumsal firma taşıma, ofis taşıma konularında sizlere en uygun fiyatlı teklifi sunmak için hazırız. Bizlere yukarıda yer alan numaralarımızdan gün boyunca ulaşabilirsiniz.

arşiv taşıma

Arşiv Nakliyesi Ve Depolama Firması

Kamu kurumları, Üniversiteler, hastaneler ve ticari nitelik taşıyan şirketlerin hassas bilgilerinin yer aldığı arşivler bir takım kurallar çerçevesinde taşınması gerekmektedir. Arşiv taşımacılığı plan ve kurallar dahilinde yapılmazsa sonradan bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Gayet güzel şekilde arşivlenmiş olan dosyalarınız itina ile paketlenip her paket ayrı ayrı numaralandırmaktadır. Bu sayede hizmet sonunda arşiv dosyaları hiç karışmadan depolanmaktadır.

Arşiv taşımacılığı hizmetini sizlere sunan firmamız arşivlerinizi depolayacak yeriniz yok ise sizlere arşiv depolama hizmeti de sunmaktadır. Kameralı özel depolarımızda arşivlerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Adana evden eve nakliyat hizmeti için bağlantıyı ziyaret ediniz.