evden eve nakliyat ekspertiz

Adana Ev Taşıma Ekspertiz

Evden Eve Nakliye ve Taşıma Öncesi Ekspertiz

Adana Ev Taşıma  işlemleri öncesinde bir personelin müşterinin eşyalarını ve taşınma işlemlerinin gerçekleştirileceği konumları incelemesine taşınma öncesi ekspertiz hizmeti adı verilmektedir. Milliyet  Nakliyat’ın ücretsiz olarak sunduğu bu hizmet sayesinde nakliyat daha hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmektedir.

Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti, nakliyat sektöründe oldukça önemli kabul edilmektedir. Firmalar bu işlem sayesinde planlı ve programlı çalışmakta, müşterinin istediği zamanda eşyaların teslimini de yapabilmektedir.

evden eve nakliyat ekspertiz
adana ev taşıma ekspertiz

Ev Taşıma Ekspertizi  Ne Yapar?

Firmanın eşyaları incelemek üzere yolladığı ekspertizler, bu incelemeden sonra detaylı bir rapor çıkararak nakliyat planını ortaya koyar.

Ekspertiz işlemlerinin aşamaları ise şöyle listelenebilir:

-Firma ekspertizi eşyaları ve konumları incelemek üzere yollar. Müşteri ile görüşen ekspertiz eşyaların türüne, durumuna, büyüklüğüne ve hacmine bakar. Bunun yanı sıra taşınılacak konumları da inceleyen ekspertiz buna göre bir taşınma planı ortaya koyar.

–Taşınma planında ise kullanılacak ambalaj ve paketleme malzemeleri, çalışacak işçi sayısı, demonte ve monte edilecek eşya varsa çalışacak marangoz sayısı, hangi tip taşımacılığın gerçekleştirilmesi gerektiği (asansörlü taşımacılık/geleneksel taşımacılık vs.) ve son olarak kullanılacak araç belirlenir.

-Bu belirleme ile ilgili müşteri de bilgilendirilir ve eğer anlaşma sağlanırsa uygun bir zaman belirlenerek sözleşme imzalanır.

Taşıma Hizmetinde Ekspertizin Önemi

Bir evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir biçimde gerçekleştirilmesi isteniyorsa mutlaka ekspertiz hizmetinden yaralanmak gerekmektedir. Ekspertiz sayesinde eşyaların olumsuz bir durumla karşılaşması engellenir ve taşımacılık daha hızlı ve güvenilir bir biçimde sonlandırılır.

Bu nedenle Milliyet  Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmak gerekmektedir. Nakliyat hizmetini olası tüm risklerden uzak tutan ekspertiz, büyük önem taşımaktadır.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir