Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Adana Taşımacılık Hizmetleri

Ana Sayfa » Adana Ev Taşımacılık » Adana Taşımacılık Hizmetleri

Adana  Taşımacılık  Hizmetleri aşamasında ilk önce eşyalarınızın firmalar tarafından görülmesini sağlayın. Aksi halde yükleme günü geldiğinde sorun yaşama olasılığınız vardır. Eşyalarınız size göre az olabilir ama nakliye firması bunu çok olarak değerlendirir ve sizden fiyat farkı talep edebilir. Adana ev taşıma şirketi olarak biz her zaman müşterilerimizin eşyalarını gözlemleyerek hareket ediyoruz. Yüz yüze görüşmek her zaman iyidir. Yapılan anlaşma neyse ona sadık kalmak söz ağızdan çıkar kelimesinin kanıtıdır. Anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanması sonradan çıkabilecek sorunlarda her iki tarafı söz sahibi yapacaktır.

Adana ev taşıma  günü geldiğinde her işin planlanmış olması gerekir. Kullanılacak paketleme malzemeleri,kamyonun park alanı,asansörün kurulacağı alan gibi durumlar önceden planlanmalıdır. Aksi halde örneğin kamyonun yanaşacağı yerde başka araçların park etmiş olması size vakit kaybettirir. Yada asansörün kurulacağı balkon yada pencerede demir şebeke var ise onun önceden sökülmüş olması gerekir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için firmalardan eşyalarınızı görmesini yani size bir ekspertiz hizmeti uygulamasını talep edin. Bunu yapmayan firmalar her zaman size sorun çıkartacaktır. Firma seçerken araştırma yapınız.

Adana Ev Taşıma Sırasında Eşyalarının Toplanması

Adana ev taşıma esnasında ev eşyalarınızın toplanma işlemini yapacak alt yapıya sahip bir firma seçiniz. Bazı firmalar bu işi pek yapamaz. Bu işlemi yapabilmek için  özel malzemelere ihtiyaç vardır. Örneğin; bardak, tabak için fıçılar, elbiseler için askılı koliler gibi malzemeler olmadan eşya toplama kabusa dönüşecektir. Bunları sizin yerinize biz memnuniyetle yapıyoruz. Hem kolay hemde hızlı bir şekilde taşınma deneyiminiz konforlu bir hale geliyor.

Adana Ev Taşıma Esnasında Mobilyaların Montajı

Adana evden eve nakliyat  işleminde en önemli bölümlerden biri mobilyaların sağlıklı şekilde taşınması ve montaj aşamasıdır. Firma olarak her ekibimizde bir mobilya montaj elemanımız bulunmaktadır. Mobilyaların paketlenmesi de ayrı bir özen ister örneğin civataları sökülmez ise paketleme yapılsada birbirine sürtünme esnasında vidalar  mobilyalarınızı çizer. Biz bu işi en uygun şekilde yapıyoruz. Adana evden eve nakliye konusunda profesyonel kadromuza rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 

Adana Ev Taşıma Hizmetlerimizi beğendiyseniz bize iletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Facebook
Twitter
Linkedin
Google+

14 Mart 2018

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz