05374092406

05314360212

Barış Manço Bulvarı

Adana

Bize Yazın

milliyetnakliyat@gmail.com

Adana Evden Eve Kargo

Hoşgeldiniz. Hizmet bizden tercih sizden

Adana evden eve kargo şirketi olarak çalışan Milliyet Nakliyat ev eşyalarının taşıma işlemini kaliteli biçimde paketleyerek taşır. Adana evden eve kargo fiyatlarımız her bütçeye uygun hazırlanmıştır. Bizimle irtibata geçin eşyalarınızı görelim sözleşelim ve zamanında kusursuzca  Adanada ev eşyalarının taşınma işlemini zamanında yapan nakliye firması araıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana evden eve nakliyat  firmaları içinde Kargo hizmeti veren ender firmalardan biridir Baraj Nakliyat. Ev eşyalarınızı toplar,paketler ve beyaz eşyaların kurumunu da yerine getirir. Taşıma aşaması   sabah saatlerinde başlar ve olağan üstü bir durum olmaz ise  öğleden sonra  14:00  civarı biter.

Ankara nakliye alanında tavsiye ettiğimiz firma.

Adana evden eve kargo
Adana Evden Eve Kargo Milliyet Nakliyat
Milliyet nakliyat Adana da bir adet bulunur. Taklitlerimizden sakının

Ev eşyalarınızın taşınması sırasında özel ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Resimde görüldüğü gibi elbiseleriniz için askılı koli hizmetimiz mevcuttur.Adana evden eve nakliyat eşyaların toplanması aşaması .

 

Adana Evden Eve Kargo(Taşımacılık)

Adana evden eve nakliyat tavsiye (cargo) ev eşyaları taşıma fiyatlarını(ücretleri) belirleyen işlemler asansör kullanımı,oda sayısı,eşyalarınızın taşınacağı mesafe gibi nakliye aşamasının içinde olan ve yaptığımız işlerdir. Örneğin 4. kattan 10. kata taşınan ev eşyası ile 1 kattan 1. kata taşınan ev eşyalarının taşıma ücreti aynı olamaz. Çünkü Adana da ev eşyalarınızın taşınacağı evin katları ne kadar yüksek olursa fiyat o kadar artacaktır.

Adana Evden Eve Kargo Paketleme

Adana da ev eşyalarının bir evden diğer bir eve taşınma (adana evden eve nakliyat) işlemi sırasında yan tarafta görüldü üzere çok ince işçilik uygulanır. Paketleme malzemelerimiz baloncu naylon, craft kağıt ve strec film olarak özenle seçilmiş malzemelerdir. Mobilya paketlemesinde daha kalın paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Örneğin straforlu ve havalı naylon kullanılmaktadır. Küçük eşyalarınızı toplamak için bardak,tabak,kitap,kaset gibi özel yapılmış kasalarımız mevcuttur. Tabi en iyi paketleme seçeneklerini kullanmak gerekir. Mobilyaları paketlerken dolap parçalarının üzerindeki bütün vidalar sökülmez ise paketlense bile birbirine sürtünerek çizilecektir. Beyaz eşyaların emniyete vidaları var ise personelimiz tarafınca takılacaktır.Adana evden eve nakliyat tavsiye edilen bir firma Takva Nakliyat.Loading Facebook Comments ...

Bir cevap yazın