Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Adana Evden Eve Kargo

Ana Sayfa » Adana Evden Eve Kargo

Adana Evden Eve Kargo

Adana Evden eve kargo  şirketi olarak çalışan Milliyet Nakliyat ev eşyalarının taşıma işlemini kaliteli biçimde paketleyerek taşır. Adana evden eve  fiyatlarımız her bütçeye uygun hazırlanmıştır. Bizimle irtibata geçin eşyalarınızı görelim sözleşelim ve zamanında kusursuzca taşıyalım.   Adana’da ev eşyalarının taşınma işlemini zamanında yapan nakliye firması  arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Adana evden eve nakliyat  firmaları içinde Kargo hizmeti veren ender firmalardan biridir Baraj Nakliyat. Ev eşyalarınızı toplar,paketler ve beyaz eşyaların kurumunu da yerine getirir. Taşıma aşaması   sabah saatlerinde başlar ve olağan üstü bir durum olmaz ise  öğleden sonra  14:00  civarı biter.  

Adana Evden eve nakliyat tavsiye  taşıma fiyatlarını(ücretleri) belirleyen işlemler asansör kullanımı,oda sayısı,eşyalarınızın taşınacağı mesafe gibi nakliye aşamasının içinde olan ve yaptığımız işlerdir. Örneğin 4. kattan 10. kata taşınan ev eşyası ile 1 kattan 1. kata taşınan ev eşyalarının taşıma ücreti aynı olamaz.  Adana evden eve nakliyat firmaları arasında en hızlı ve güvenilir şekilde taşımacılık yapar.

Adana Evden Eve Kargo  Şehirler Arası

Adana şehirler arası evden eve kargo ile zamanında,güvenilir ve en uygun fiyatlara taşımacılık bizden sorulur. Yaz aylarında ve tayin dönemlerinde her yıl 1000 den fazla evden eve taşıma işine imza atıyoruz.

Hata oranımız hiç yok denecek kadar az. Olanlarda ufak tefek çözülebilecek sorunlar. Memur arkadaşların atamaları belli olduğunda bir taşınma telaşı başlar. Bunu defalarca gördük. Güvenilir ve uygun fiyata evden ev nakliyat bulmak zor tabi.

Hele hele doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerinde hizmet veren arkadaşlar için bu dahada zor. Ancak bizimle taşınıyorsanız şanslısınız diyebilirim. Bütün herkesi taşıma imkanımız olsa keşke. Firma olarak ilk hedefimiz dürüstlük.

Adana evden eve kargo  firması olarak Aldığımız işi kesinlikle başkasına devretmiyoruz. Yapamayacağımız işlere kesinlikle söz vermiyoruz. Geçmişte bu konular yüzünden ismimiz lekelendi ve bize ders ve tecrübe oldu.

Diğer  Evden Eve Kargo Hizmetleri

Evden eve kargo firması olarak kargo taşımacılığı alanında da hizmet veriyoruz. Ev eşyası hariç kuru yük taşımacılığı,parça eşya taşımacılığı,sebze meyve taşımacılığı ve çeyiz eşyası taşımacılığı gibi pek çok alanda sizlere hizmet sunuyoruz.

Şehirler arası parça eşya taşımacılığı alanında tüm isteklere cevap verebilecek şekilde yapılanmış buluyoruz. Küçük kamyonet tarzı araçlarımız ile parça eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Küçük kargo paketlerinden tutun büyük sandık tarzı eşyalar tarafımızca taşınabilmektedir. Tek olarak eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Örneğin bir piyano taşıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Letgo  dan  bir buz dolabı aldınız ve bunu taşıtmak istiyorsunuz. Hemen arayın eleman ve aracınız kapınıza gelsin.

Pikap Kargo  Nakliye

Adana ilinde pikap nakliye ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Anlık taşıma işlerinizde bize ulaşın. Yazlıklara,yaylara parça eşya taşımada birebir hızlı ve faydalı hizmetimiz sınırsızdır. Ayrıca şehir içinde dar sokaklara büyük kamyonlar giremez. Küçük transit ve 50 nc tarzı araçlar ile bu işte size hizmet veriyoruz. Pikaplarımız şehir içi ve şehirler arası çalışacak şekilde yüksek modeldir. Ayrıca açık ve kapalı olmak üzere ve talebinize göre araç temin edebiliriz.

 

 09 Kasım 2018