Çalışma Saatleri pzts ile cmrts - 07.00 ile 20:30 PM Arası
Bize Ulaşın 05374092406-05314360212
Email agenli86@gmail.com

Milliyet Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat

 Milliyet Adana evden eve  nakliyat firması olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak donanıma sahibiz. Müşterilerimiz memnun etmek ve onlardan teşekkür etmek bize her zaman haz veriyor. Adana evden eve nakliyat aşaması gerçekten yıpratıcı olabiliyor. Neşeli güler yüzlü ve uzman ekibimizle bu stresi azami seviye indirmeyi hedefleyerek yola çıkıyoruz. Firma olarak her zaman sektördeki eksiklikleri bilerek ve yenilikleri takip ederek hareket etmekteyiz. Adana nakliyat firması olarak planlı çalışmanın bizlere ve sizlere olumlu sonuçlar getireceğinden eminiz. Bu sebepten dolayı bizim ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren bir planlama süreci başlatıyoruz. Gelin isterseniz bu süreci beraber inceleyelim. Bunları maddeler halinde sıralamak gerekirse;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Sözleşme imzalama
 • Gün belirleme
 • Kullanılacak Malzemeleri belirleme
 • Asansör desteği temin etme
 • Eşyaların toplanması
 • Mobilyaların sökülüp paketlenmesi
 • Beyaz Eşyaların paketlenmesi
 • Evrak işlerinin hatırlatılması
 • Yükleme
 • Boşaltma
 • Boşaltma ve yerleştirme

Adana nakliye firmamızın bu işlemler tamamladıktan sonrada sizlere desteği bitmez. Öreğin taşınma sonrası hizmet alabilirsiniz. Mobilyalar da problem olursa  örneğin dolap kapakları ayarsız kalmışsa bizi arayıp destek isteyebilirsiniz.

En İyi Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bu ünvanı kazanmak elbette kolay değil. En iyi Adana evden eve nakliyat firmaları arasında yerimiz almak için her zaman mücadele ediyoruz.Bunu becerebilmek için ilk önce Tavsiye edilen adana nakliyat firmaları arasına girmek gerekir. Adana nakliye sektöründe onlarca kaliteli firma var.Bunun seçimini yapmak tamamen siz müşterilerimize ait. Bizi seçmeniz için pek çok neden sunuyoruz. En büyük özelliğimiz taşınma sorası hizmet vermektedir. Bu hizmeti sadece firmamızda bulabileceğinizden emin olun. Firmamız ayrıca anlama şartları dışına çıkmayacağına dair söz verir. Öreğin sonradan fiyat farkı istenmez.Mobilyalarınız kurmadan bırakılmaz. Taşınma işlemi eksiksiz yerine getirilir. Elemanlarımız gayet düzgün ve kültür seviyesi yüksek insanlardan özenle seçilir. Elemanlarımıza bahşiş,yemek tarzı şeyler istemek kesinlikle yasaklanmıştır.Bütün ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanır. Bu gibi durumlar olmaz ama olursa firma yetkililerine bildirmenizi rica ederiz. Bütün araçlarımız son model olup tüm bakımları zamanında yapılmaktadır. Paketleme esnasında ilk önce hijyen kurallarına uyulur.

Adana Şehirler Arası Nakliyat ve Taşıma

Adana şehirler arası evden eve nakliyat ve taşıma servisimiz mevcuttur. Ülkemizin il ve ilçe olarak her yerine ev taşıma işlemi itina ile yapılır. Şehirler arası işlemlerde aynen şehir içi yapılan hizmet sizlere sunulur. Sadece asansörleri dışarı götüremediğimiz için gittiğimiz illerdeki firmaların asansörleri kiralanır. Uygun fiyat politikası uygulanır. Bunun için aynı yöne giden memur yada kişiler belirlenir. Tarihleri ayarlanır ve iki ev eşyası aynı araca yüklenir. Böylece maliyetler azaltılmış olur. Tayin dönemlerinde memur arkadaşlara her türlü taşıma desteği firmamızca sağlanmaktadır.Güvenli taşıma hizmeti.Kaliteli hizmet.Sözleşme garantisi gibi seçenekler siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat firması seçerken dikkatli olun. En önemli kriter seçtiğiniz firma sizinle yüz yüze görüşmeyi kabul etmeli. Eşyalarınız ve evinizi gözlemlemeli. Sözleşme imzalamalı. En uygun nakliyat planını oluşturmalı ve sabit fiyat garantisi vermelidir.  Seçeceğiniz firmanın vergi levhası ev taşımacılığı için gerekli olan yetki belgelerinin olması gerekir. Kısacası olası bir problem halinde karşınızda muhatap alabileceğiniz bir firma olmalıdır. Aksi halde başınız çok ağrır.

Karşınıza Çıkması İhtimalli Sorunlar Nelerdir?

Anlaştığınız firma işi başkasına devredebilir. Bu işin komisyonculuğunu yapan onlarca firma var. Onları elemelisiniz. Eşyalarınızı taşıyan firma gardrobunuzu söker ama gittiği yerde kurmayı kabul etmez. Bu gibi durumlar için sözleşme yapmak en uygunudur. Eşyalarınız zarar görür ve sigortası yapılmamış olabilir. Eşyanız söz verilen tarihte teslim edilmeyebilir.Sebepsiz yere sizden fiyat farkı istenebilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için ucuz fiyat veren kimselere itibar etmeyin. Her işin bir maliyeti var hesabınızı yapın zaten gerçeği anlarsınız.

İyi Bir Firma Nasıl Olmalıdır ?

Gerçek  tüzel bir firma size ekspertiz hizmeti uygular. Sözleşme yapar. Sigorta poliçenizi keser. Eşyanızı zamanında teslim eder.Eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketler. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın montajını yapar.Anlaşmanıza göre mutfak araç gereçleri,elbiseleri toplar.Taşınacağınız evde eşyalarınızı size sağ salim teslim eder. Firma araçları arıza vermeyecek şekilde kapalı kasa olmalıdır. Eşyalarınızı arabanın üstüne arkasına bağlamamalıdır. Aksi halde eşyalarınız egzoz dumanı olur.Firma elemanları arasında mutlaka mobilya montaj elemanı olmalıdır. Eviniz yüksek kat ise mutlaka modüler asansör kullanmalıdır. Yoksa eşyalarınız merdivenlerden çıkarken zarar görebilir.

Tavsiyelerimiz

 • Taşına gününden önce evrak işlerinizi halletmeyi unutmayın.
 • Apartman girişi ve önünde nakliye aracı yanaşabilmesi için yer bırakın ve apartman yöneticilerine haber verin.
 • Özel eşyalarınızı toplayın.
 • Taşındığınız an size ilk lazım olacak eşyalarınızı belirleyin ve aracın en sonuna koydurun.
 • Balkonda demir şebeke varsa asansör için kestirin
 • Paketleri açarken en acil olanlardan başlayın
 • Nakliye firması şoförüne telefonunuzu verin ve onunkini alın
 • Eşyalarınızın başında durun ama kötü bir durum olmaz ise çalışanlara müdahele etmeyin.

 

 

 

Summary
Evden Eve Nakliyat
Service Type
Evden Eve Nakliyat
Provider Name
Alper Genli,
Yurt Mah 71389 Sk,Adana ,Çukurova-01170,
Telephone No.05374092406
Area
Adana
Description
Adana evden eve nakliyat firması olarak çalışan firmamız sizlere profesyonel hizmet sunuyor.
adana evden eve nakliyat