Milliyet Nakliyatnakliye fiyatlarıAdana Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Adana Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Adana Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nasıl Yapılır ?

Başlangıç aşamasında ekspertiz hizmeti uyguluyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde hem tanışmış hemde eşya ve ev konumunu tespit etmiş oluyoruz. Taşınma günü olası aksaklık yada anlaşmazlıkların önüne geçmiş oluyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe en çok yaşanan sorunlar nakliyeci ve müşteri arasında eşya miktarı konusunda yaşanır. Eşyalarınız size göre az olabilir ancak firma bunu çok olarak değerlendirebilir. İşte böyle sonuçlar olmaması için eşya başında anlaşmayı tercih ediyoruz.

Anlaşma sağlandıktan ve ekspertiz yapıldıktan sonra taşıma günü belirlenir. Daha sonra sabah saat 7:30 civarı işe başlarız.  Eşyaların toplanması,paketlenmesi,mobilyaların de montaj işlemleri hepsi sırası ile ekibimiz tarafından yapılır. Garantili taşıma hizmeti veriyoruz. Taşınma esnasında bütün sorumluluk bize ait. Ayrıca sigorta ve sözleşme gibi evrak işlerinin hepsi eksiksiz olarak yapılır. Dar ve biçimsiz merdivenler asansöre girmeyen büyük eşyalar bu şekilde sorun olmakta çıkıyor. 21. Kata kadar uzanabilen modüler asansörümüz ile taşıma işlemleri çok daha kısa sürede tamamlanıyor.

                 Adana Ev Taşıma   Fiyatları

Adana ev taşıma  fiyatlarımız çok fazla kar marjı hedeflemediğimiz için bütçenizi zorlamayacaktır. Ev taşıma fiyatlarını kat yüksekliği,gidilen mesafe ve oda sayısı direk olarak etkiler. Adana Evden eve nakliyat fiyatları asansör kullanımı ve çalışan personel sayısına göre değişkenlik gösterir. 1+1 ev ile 3+1 ev taşıma işlemi fiyatı aynı olması mümkün değildir.

​Bugün ortalama ev taşıma fiyatı belirleyecek olsak ; örneğin 3+1 eviniz 4.kat ile 5.kat arası taşınacağını varsayalım. Bu taşıma işleminin size maliyeti 1200₺ civarı olacaktı. Ancak her zaman kampanyalar düzenliyoruz. Pazarlık payımız her zaman vardır. Bu konuda esnek davranmaya gayret gösteriyoruz.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz dilediğiniz aman bizi 05374092406 numaralı telefondan arayabilir yada Facebook sayfamız üzeri mesaj atabilirsiniz.

Neden Adana Milliyet Evden Eve Nakliyat

Firma olarak bizi seçmeniz için pek çok neden sayabiliriz. Ancak en çok önem verdiğimiz konu dürüstlük ve verdiğimiz sözü tutmaktır. Bunun haricinde ev taşıma nakliye fiyatları uygun ve  eşyalarınızı emanetimizdir. Aldığımızı sonuna kadar hak etmek isteriz. Milliyet  Taşımacılık olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile ev taşıma konusunda uzmanlaşmış bir alt yapıya sahibiz. Ekiplerimiz eğitimli ve işinin ehli elemanlardan oluşur. Adana evden eve nakliyat fiyatlarımız Seyhan ve Çukurova ya özel olarak  düzenlenir.Asansörlü taşıma şirketleri  arasında 21 kata asansör kurabilen ender şirketlerden biriyiz.

Araçlarımızı kapalı kasa ve eşyalarınızı korunaklı şekilde taşıyabilecek düzeyde dizayn edilmiştir. Yüksek katlarda modüler asansör ile hasarsız ve hızlı şekilde taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Mobilya montaj,beyaz eşya montaj ve eşyaların toparlanıp kolilere yerleştirme işlemlerini muntazam şekilde yapıyoruz. Yapı olarak çok fazla kar marjı hedeflemediğimiz için fiyatlarımızdan da memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Ekiplerimizde mobilya montajı ve diğer beyaz ev eşyalarınızın montajlarını yapacak ustalarımız mevcuttur.

Tekstil türü eşyalarınızı streç film yardımı ile mutlaka sarıyoruz. Güler yüzlü ve anlayışlı bir ekibimiz var. Taşınma süreciniz boyunca size her konuda yardımcı oluyoruz. Taşınma sürecinde garanti veriyoruz. Eşyalarınızın sorumluluğu tamamen bize ait. Zaten profesyonel çalışmalarımızdan dolayı eşyalarınızı sağlıklı şekilde taşınacaktır. Detaylı bilgi almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca videolar sayfamızdan da yararlanarak taşıma sistemimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.