Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Adana evden eve nakliyat fiyatları hakkında fiyat listemizi incelemeniz kaba taslak fiyat tahmininde yardımcı olacaktır. Burada verilen fiyatlar hem taban fiyatlardır.Net fiyatlar ekspertiz hizmeti sonrası beli olur.Fiyatlarımızda pazarlık payı vardır.

Yüksek katlı apartmalarda  bu durum eşyaların zarar görmesine sebep olur. Aynı zamanda eşyaların indirilmesi uzun zaman alır. Taşınılan evin durumu da taşınma işini etkiler. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında ev taşıma konusunda bir uzman yardımının gerekliliği ortaya çıkar. Milliyet nakliyat bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir. Taşınma işini kolaylaştıran ve yükü sizden alan firmamız yeni teknolojilerle bu işin süresini de kısaltır

Milliyet nakliyat firmamız çeşitli hizmetler vermektedir. Ofis taşıma ve eşya depolama bu hizmetlerdendir. Ayrıca özel eşyaların güvenli şekilde taşınması konusunda da sizlere destek veriyoruz. Tutacağınız depolarda eşyalarınızı uzun süre bekletebilirsiniz. Sonrasında yine bizden alacağınız hizmetle eşyalarınızı yeni yerine götürebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler web sitemizde de açıkça belirtilmiştir.

 

Adana Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

2020 Adana Evden Eve Nakliyat 2+1 taşıma fiyatları 800

Adana evden eve nakliyat 2+1 4 elaman ile 1 ve 2. katlar için geçerli fiyat asansör kullanmaya gerek kalmayan örneğin 1.kat ile 2.kat arası taşıma

2020 Adana Evden Eve Nakliyat 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 900

Adana evden eve nakliyat 3 oda bir salon evin 5 elaman ile taşınması için fiyat bedeli. Asansörsüz en fazla 2. katlara kadar geçerli fiyat

2020 Adana Evden Eve Nakliyat 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 1000

Adana evden eve nakliyat 4 oda bir salon ev taşıma fiyatı 6 eleman ile çalışma süresi tüm gün ve en fazla 1.katlar için geçerli

2020 Adana Evden Eve Nakliyat 5+1 ev taşıma fiyatı 1200

Adana evden eve taşımacılık 4 oda bir salon ev taşıma fiyatı 7 eleman ile asansörsüz taşıma en fazla 1 katlar için geçerlidir.

Adana Villa Taşıma Fiyatları 10 ve üzeri eleman ile taşıma 2500

Adana villa taşıma fiyatı 10+eleman ile eşya durumuna göre 2500 ve 3000₺ arası değişir.

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Adana Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları Listesi

İzmir Adana Arası Evden Eve Nakliyat İzmir Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları 3500

İzmir Adana arası asansörsüz ev taşıma fiyatları 2+1 ev taşıma fiyatı için geçerlidir.Ev taşıma hizmetlerinde geliştirdiğimiz çalışma prensibi ile eşyalarınızı sorunsuz taşımakta olan personellerimiz eşyanızı hasarsız taşımaktadır. Şehiriçi şehirler arası ev ofis taşımacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimize kaliteli güvenli taşınmanın keyfini bizimle yaşayabilirler. Kişiye özel taşınma imkanı sağlayan firmamız Milliyet nakliyat siz taşınanlara sargılı ambalajlı taşıma ile hasarsız taşınma imkanı sağlamaktadır

Ankara Adana Arası Evden Eve Nakliyat Ankara Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları 3000

Ankara Adana arası ev taşıma fiyatları asansörlü yada asansörsüz olarak iki gruba ayrılır. Verilen fiyat asansörsüz alçak katlar için geçerlidir.Şirketimizin geliştirmiş olduğu bir Ankara Adana arası taşınma modeli de büyük mobilyalarınızın taşınması için demonte hizmetidir. Sunduğumuz bu demonte hizmeti ile büyük mobilyalarınızın teknik ekibimiz tarafından sökülerek parça hâlinde nakliye araçlarına götürülmekte ve o şekilde taşınmaktadır. Eşyalar taşındıktan sonra yine profesyonel ekibimiz tarafından montaj işlemine muhatap tutulmakta ve mobilyalarınız tıpkı eskisi gibi kurulmaktadır.

Adana Mardin Arası Evden Eve Nakliyat Adana Mardin Arası Ev Taşıma Fiyatları 3000

Adana Mardin arası ev taşıma fiyatı asansörsüz olan için geçerlidir. Küçük eşyaların toplanması müşteriye aittir.Şehirler arası ilden ile şehiriçi ev taşıma işleyişinde yaşadığınız ağır stres ile birlikte zorluğu öteleyerek, size konforlu bir hizmeti vaat etmemiz, zahmetsiz ve stressiz yeni yuvanıza kavuşmanızı sağlamaktadır. Bu anlamda firmamız dâhilindeki tüm personeller, taşınma işlemlerinin her safhası ile yakından ilgilenmektedir. Dolayısıyla en ufak bir pürüze bile mahal vermeden Adana Mardin arası evden eve nakliyat hizmeti de verilmektedir

Adana Batman Arası Evden Eve Nakliyat Adana Batman Arası Ev Taşıma Fiyatları 3250

Adana Batman arası ev taşıma fiyatı asansörsüz olan için geçerli fiyat. Asansörlü fiyatlarda 400 ₺ fark çıkar.Deneyimli ve uzman personeli ile birlikte ortaya koyduğu iş disiplini sayesinde Türkiye’nin birçok noktasından binlerce kaliteli referansı bulunan firmamız, taşınma zahmetini de ortadan kaldırmaktadır. Bu doğrultuda sunduğumuz kreatif çözümler ise, stressiz bir nakliyenin de mümkün olabileceğini göstermiştir

Adana Diyarbakır Arası Evden Eve Nakliyat Adana Diyarbakır Arası Ev Taşıma Fiyatları 3000

Adana Diyarbakır arası komple ev taşıma fiyatı. Özel şartlar ve asansörlü olup olmadığı konusu netleşince fiyatlar sabitlenir.

Adana Mersin Evden Eve Nakliyat Hizmeti Adana Mersin Arası Ev Taşıma Fiyatı 1500

Asansör kullanılmadan yani en fazla 2. katlar iç,in 3+1 ev taşıma fiyatıdır.

Yeni Bursa Adana Arası Ev Taşıma Fiyatı 3000-4000

Bursa Adana arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası değişir. Burada asansörlü yada asansörsüz taşımanın etkisi vardır.Bursa Adana arası evden eve nakliyat fiyatları için teklif alınız.

2020 Diyarbakır Adana arası ev taşıma fiyatı 3000-4000

Diyarbakır Adana arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası asansörlü yada asansörsüz olarak değişir. Diyarbakır Adana arası evden eve nakliyat fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz. Diyarbakır Adana arası nakliye işlerinin tamamını sigortalı olarak yapıyoruz.

2020 Bingöl Adana arası ev taşıma fiyatı 3000-4000 arası

Bingöl Adana arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası kat yüksekliği ve oda sayısına göre değişir. Bingöl Adana arası çalışan evden eve nakliyat firmaları arıyorsanız bize ulaşın.Firmamızın müşterilerine sunduğu özel indirim fırsatları dışında, yıllarca devam etmekte olan tecrübesi de sektör lideri konumumuzu teyit etmektedir. Bu anlamda, taşınma sırasında gerçekleşebilecek en ufak bir sorun dahi öngörülerek ona göre hareket edilmektedir.

2020 Afyon Adana arası ev taşıma fiyatı 3250-4250 arası

Afyon Adana arası ev taşıma fiyatı 3250-4250 arası değişir.

2020 Kütahya Adana arası ev taşıma fiyatı 3000-4000 arası

Kütahya Adana arası ev taşıma fiyatları 3000 den başlar

Adana Asansörlü Taşıma Fiyatları

Adana Asansörlü Taşıma Fiyat Listesi

2+1 Tek taraf asansörlü taşıma 4 eleman ile taşıma 1000

Adana tek taraf asansörlü 4 elaman ile taşıma fiyatı burda kastımız örnek olarak eski ev 1 kat ve yeni ev 5. kat olsun. 1 . kata asansör kurulmaz 5. kata kurulur bu taşıma sisteminin fiyatıdır.

3+1 Tek taraf asansörlü taşıma 5 eleman ile taşıma 1100

Burada eşya çoğalacağı için 1 eleman fazla gider. 3+1 tek taraf dan kasır. bir taraf en fazla 1. kat diğer taraf en fazla 10. kat olarak kabul edilir. 10.kat üzeri taşımalarda fiyatlar artar.

2+1 Çift taraf asansörü taşıma 4 eleman ile taşıma 1200

Adana çift taraf asansörlü taşıma fiyatı 4 elaman ile 2 ve 10. katlar için geçerli fiyat.

3+1 Çift taraf asansörlü taşıma fiyatları 5 eleman ile taşıma 1300

Adana çift taraf asansörlü taşıma fiyatı 5 eleman ile yapılan ve 1 ve 10. katlar arası taşımalar için geçerlidir.

Adana Evden Eve Nakliyat Firması Nereden Bulunur?

Taşınma işlemi aynı şehir içinde başka bir semt ya da ilçeye olabilir. Buna şehir içi nakliyat denilmektedir. Adana içinde gerçekleştireceğiniz tüm nakliyat işleri için firmamız hizmet vermektedir. İster ev ister iş yeri olsun, kısa sürede taşıma ve nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

Şehir içi taşımalarda aradaki mesafe dikkate alınır. Aynı şehirdeki taşıma işlemleri aynı günde tamamlanır. Adana'da evden eve nakliyat yapan firmamıza internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamızla ilgili tüm bilgiler web sitesinde mevcuttur. Burada hizmetin detayları yer alır. Nakliye kapsamında yaptığımız çalışmaları fotoğraflı olarak görebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için isterseniz e-mail yazabilirsiniz. Dilerseniz telefonla da bizden bilgi almanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini ve daha önce hizmet alanların değerlendirmelerini de firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Avantajları Nelerdir?

Evden eve taşımacılık hizmeti size birçok fayda sağlar. Bunlardan en önemlisi hızdır. Eviniz aynı gün içinde taşınarak yerleştirilebilir. Bu işlemin hızlı olması ise taşıma tekniğinden kaynaklanır. Asansörlü taşıma hizmeti veren firmamız az kişi ile çok iş yapabilir. Asansör sayesinde büyük eşyalar yüksek katlardan kolayca indirilir. Direkt olarak taşıma aracına yüklenen eşyalar zarar görmez.

Küçük eşyalar ise kolilenerek asansöre yüklenir. Asansör hem aşağı hem yukarı yönlü hareket eder. Dolayısı ile yerleşeceğiniz eve de aynı şekilde eşyalar koyulabilir. Ağır eşyaların taşınması için asansör kesinlikle gereklidir. Evden eve taşıma işlemine dilerseniz başka hizmetleri de dahil edebilirsiniz.

Evinizdeki eşyaların toplanması ve kolilenmesi işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun için taşınmadan önce bir ekip evinize gönderilir. Eşyalar özenle paketlenir ve bulunduğu yere göre sınıflandırılır. Yeni geçilecek evde ise aynı düzende açılır ve yerleştirilir. Böylelikle sizin üzerinizdeki tüm yükü devralmış oluruz. Bunun için bizimle ön görüşme yapmanız yeterlidir.

Eşyalarınızı ve evinizi görüp planlama yaparız, sonrasında da size bir tarih vererek taşınma işlemini gerçekleştiririz. Bu esnada sizin sadece özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterlidir. Kalan tüm ev eşyaları için ekip arkadaşlarımız paketleme işlemini yapmaktadır. Eşya miktarınıza göre uygun büyüklükte araç seçilmektedir. Taşınma işlemi mesafeye de bağlı olarak birkaç saatte tamamlanır.

Adana Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Ücreti Nedir?

Evden eve nakliyat hizmetinin ücreti bazı parametrelere göre değişir. Bunların en önemlisi mesafedir. Adana içinde yapılacak nakliye işlerinde  kilometre olarak mesafeye bakılır. Bunun yanı sıra evin bulunduğu kat ve taşınılacak kat önemlidir. Diğer parametre ise taşınacak eşyanın miktarıdır. Firmamızla yapacağınız ön görüşmede bu konuları konuşabilirsiniz.

Yapılan değerlendirmeye göre hizmetinizin ücreti belirlenecektir. Adana evden eve nakliyat fiyatları  evi taşıyacak personel sayısı ve kullanılacak araca göre de değişir. Net bir fiyat almak için firmamızın evi ve eşyaları görmesi gerekir.