Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Adana Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ana Sayfa » Adana Evden Eve Nakliyat Şirketi

Adana  Evden eve nakliyat   firması  olarak  Çukurova bölgesinde  taşıma firması olarak Adana ilinde ev eşyalarınızın bir evden diğer bir  eve nakliyat yapılması konusunda deneyimli bir firma aradığınızı görür gibiyim. Merak etmeyin doğru adrestesiniz. Yüreğir  ilçesinde ev eşyalarınızı evden eve nakliyat firması olarak 13 yıldan bu yana evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların vermiş olduğu bu deneyimle ev taşıma işleriniz profesyonelce yapılmaktadır. Yazımızda sizleri genel olarak aydınlatmaya çalıştık. Aklınıza takılan konuları yorum bölümünden yada bizi arayarak sorabilirsiniz. Adana evden eve fiyatlarından tutun da fiyatlandırmaya kadar bütün bilgileri aktarmaya çalıştık. Fiyatlandırma, paketleme,ekspertiz,mobilyaların kurulumu,eşyaların toplanması gibi aklınıza gelebilecek bütün konuları paylaşıyoruz. Taşınma günü sizlere düşen görevler ve bir evden eve nakliyat firması neler yapar sorusunu cevaplamaya çalıştık. Hatta çalışmamız sırasında çekilmiş bir videomuzu bile izleyebilirsiniz. Şimdi aşağıda bulunan konu başlıklarından yola çıkarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

adana evden eve nakliyat firmamızın hizmetlerini anlatan şema

Adana evden eve nakliyat çalışma şeması

 Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri Nedir Nasıl Yapılır?

Son yıllarda gündemde olan evden eve nakliyat hizmeti karşımıza çok çıkmaya başlamıştır. Peki nedir Bu Adana evden eve taşımacılık işlemi. Taşınmaya karar verdiniz yeni bir ev tuttunuz ve eşyaların nasıl taşınacağını düşünmeye başladınız. Dert etmeyin. İyi bir evden eve nakliyat firması taşınma sürecini kolaylıkla aşmanızda size yardımcı olacaktır. Biz evden eve nakliyat firması olarak şunları yapıyoruz.  Ayrıca firmamız En iyi 10 Adana evden eve taşımacılık firması arasında yerini almıştır.

 • Ufak eşyaların kolilenmesi
 • Mobilyaların de montaj ve montaj işlemi
 • Beyaz eşyaların kurulumu
 • Ev eşyalarınızın paketlenmesi
 • Asansör  ile yüksek katlara taşıma
 • Perde ,avize,sohben gibi eşyaların sökülmesi

Kısacası bir ev taşınır iken yapılması gereken bütün işleri yapıyoruz. Tabi evden eve nakliyat anlaşmasına göre işlemler değişir. Toplamalı taşıma fiyatı,toplamasız taşıma fiyatı olarak taşıma paket fiyatları değişir. İşleyişimiz ekibimizin eve gelip küçük eşyalarınızı toplamaya başlaması ile başlar. Mobilya ve beyaz eşyalar sökülür  kısacası sökülüp toplanması gereken her şey sökülür toparlanır ve paketlenerek araca yüklenir. Taşınacağınız evden her şey yerli yerince koyulur. Mobilya ve beyaz eşyaların montajı yapılır.

Adana evden eve nakliyat yapan firmamızın ev eşyası paketleme resmi.

Adana evden eve nakliyat

 Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

 Evden eve taşımacılık fiyatları eşya durumu,kat yüksekliği,gidilen mesafe ve özel istekler doğrultusunda netlik kazanır. Fiyatları belirlemenin en iyi yolu ekspertiz hizmeti yaparak eşya başında anlaşmaktır.Böylelikle kimse kimseye itiraz edemez. Fiyatlar Adana şehir içi nakliyat için 800 ila 1500 arasındadır. Örneğin 1 kat dan 1 .kata taşınan bir evin taşıma maliyeti ortalama 700-800 tl olarak belirlenir.  Yüksek katlı taşınmalarda standart eşyalar için örneğin 7 . kattan 7. kata taşınıyorsanız bunun bedeli 1200 tl civarı olarak belirlenir. Kat ne kadar yükselirse maliyet asansör kullanımına bağlı olarak değişir.  Kat yüksek olup binalarda yük asansörü var ise asansör maliyeti eklenmeyeceği için asansörsüz taşıma maliyetine eş değer olacaktır.  Şehirler arası evden eve nakliyat için maliyetler asansör kullanımı+mesafe+eşya miktarı baz alınarak belirlenir. Örneğin Adana Ankara arası evden eve nakliyat işini ele alalım. 6. kattan 5. kata taşındığınız varsayalım. Bunun size maliyeti 3000-3500 arası olacaktır. Tabi eşya 2+1 3+1   olarak değerlendiremeye alınır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz Tüm Türkiye çapında il il ve ilçe olarak geçerlidir. Özellikle atama dönemlerinde 2 aracımız sürekli şehirler arası çalışır. Şehirler arsı nakliyat içinde işleyiş aynıdır. Tek fark teslimat süresidir. Normal şartlarda hava ve yol koşullarına bağlı olarak eşyalarınız en fazla 36 saat içinde teslim edilir. Fiyatlandırma işi için bize 15 gün önceden haber ederseniz sizinki ile bir eşyada daha yükler ve maliyetleri düşürürüz. Taşıma esnasında mutlaka sigorta işlemi yapılır. Eşyalarınız firmamızın yanı sıra sigorta garantisi kapsamı altında taşınır. En çok sorulan sorulardan birisi gittiğimiz ilde eşyaların indirmesi ve montaj işlerini kim yapacak sorusudur. Biz firma olarak elemanlarımızı araç ile birlikte gönderiyoruz. Yani burada dolabınızı  söken eleman orada da kurma işlemini yapacaktır.

Hizmetlerimiz

Adana evden eve taşımacılık firması olarak yaptığımız işlerden ve nasıl yaptığımızdan kısaca bahsedelim. Liste halinde sıralayacak olursak;

 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Paketleme
 • Mobilya Montaj
 • Küçük eşya toplama
 • Sigorta
 • Depolama

Ücretsiz Ekspertiz

Evden eve   nakliyat aşamasında bu hizmetimiz son derece önemlidir. Size en uygun taşıma planını oluşturmak ve taşınma günü bir sorunla karşılaşmamak için gereklidir. Bu kısımda adres tespit edilir. Eşya miktarı ,oda sayısı,asansörün kurulacağı bölge gibi bütün işler hesap edilir ve planlama yapılır. Ne kadar paketleme malzemesi gerektiği,kaç eleman gerektiği gibi bütün konular tespit edilir.

Paketleme Nasıl Yapılır ?

Paketleme Adana evden eve nakliyat sektöründe en iyi yaptığımız işlerden biridir. Yukarıda resimde görüldüğü gibi yapılmaktadır. Baloncuklu naylon yada kimi deyişlere göre pıt pıt yada pat pat naylon adı verilen malzeme ile eşyalarınız sarılır. Strec film yardımı ile de kirlenmesi önlenir. Mobilya,koltuk ve beyaz eşyaya kadar bütün eşyalarınız profesyonelce paketlenir.

Mobilya Montaj İşlemleri

Hemen her ekibimizde bir mobilya montaj elemanı bulunur. Mobilyalarınız her ne marka olursa olsun tarafımızca montaj yapılır. Aklınıza gelebilecek Gardrop,tv ünitesi,çalışma masası,konsol,vitrin vs. Bütün mobilyalarınızın kurulum işlemleri itina ile yapılır. Tüm mobilyalarınız taşınma esnasında çizilmeyecek şekilde paketlenir.

Küçük Eşyaların Toplanması

Küçük eşyalarınızın toplanması da tarafımızca yapılacaktır. Adana evden eve nakliyat mutfak toplama işlemini fıçılar yardımı ile yapıyoruz. Mutfak eşyalarınız bardak,tabak gazete ile sarılarak fıçılarımıza yerleşir. Elbiseler için askılı koli diğer ufak eşyalar için koliler hatta çarşaf ,yatak tarzı eşyalar için hurç sistemimiz vardır.

Sigorta İşlemleri Nasıl Yapılacak ?

Taşınma gününden önce kimlik bilgileriniz ve bizim araç ve şöför bilgilerimiz anlaşmalı olduğumuz sigorta acentası na ibraz edilecek. Taşınma günü ve teslimat tarihi belli olacak. Eşya değeri tespit edilerek sigorta poliçeniz hazırlanacaktı. Sigorta poliçesinde araç plakası neyse o aracın ve şoförün gelmesi şarttır. Aksi halde sigorta kabul etmeyecektir. Olası kaza durumunda yada eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda.

Depolama

 evden eve taşımacılık depolama hizmetimiz sizler için son derece faydalıdır. Örneğin kira gününüz bitti ve ev sahibi sıkıştırıyor ve henüz ev bulamadınız mı ? Dert etmeyin bizi arayın eşyalarınızı oda usulü düzenlenen depomuza alalım. Ev tutuğunuzda aynı şekilde getirip taşıma ve yerleştirme işlerini yapalım. İsterseniz aylarca eşyalarınız paketli şekilde depolayalım.

Ben firma yetkilisi olarak ne nasıl olacak anlatmaya çalıştım. Aşağıda yorum bölümünden sorularınız cevaplamaya çalışırım. Bu anlattıklarımız Adana evden eve taşımacılık sürecinizin nasıl geçeceği ile ip uçları vermek amacı ile yazıldı. Tabi kesin sonuçlar eşyaların tespiti ile ortaya çıkacaktır. Her ev eşyası aynı işçiliği alacak diye bir kural yada sınırlama yok. Kimi eşya azdır,kimi çok kimi lüx tür kiminin işçiliği farklıdır. Evden eve nakliyat süreci eşyadan eşyaya değişir.  Yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıda bulunan yıldızlama bölümünden oyunuzu veriniz. Bizimle yada biz olmadan Yeni evinizin hayırlı olmasını Yüce Allah’dan temenni ederiz. Milliyet nakliyat ailesi.

 Evden eve taşımacılık Hizmetlerimizi beğendiyseniz bize iletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Facebook
Twitter
Linkedin
Google+

09 Kasım 2018