Milliyet Nakliyat Çalışma Sistemi Anlayın

Profesyonel bir taşıma şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firma olarak yaklaşan ev değiştirme sürecinizde sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vereceğimizin garantisini veriyoruz. Tecrübeli bir  evden eve taşıma firmasıyız.

Genel olarak tüm taşıma işlerinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyoruz. Eşyalarınıza en az sizin kadar özem veriyoruz. Ekiplerimiz bu iş için özel eğitilmiş personellerden oluşur. Son model kapalı kasa araçlar ile güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Bir  Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Olmalıdır ?

Evden eve nakliye hizmeti veren  çok firma bulabilirsiniz. Ancak bunların için profesyonel olarak çalışan nakliyeciler seçmeniz en doğru karar olacaktır.  Temasa geçtiğiniz firmalar ile  sizin almak istediğiniz evden eve nakliyat hizmet karşılaştırın. Buna göre karar verin.

Adana Milliyet nakliyat evden eve taşımacılık hizmetinde belli bir tecrübeye sahip profesyonel bir şirkettir. Taşınma sürecinizin her aşamasını planlar ve bu göre hareket ederiz.

Taşıma sürecinde yapılması gereken ve en iyi şekilde sonuca ulaşılması gereken kurallar vardır. Biz bu kuralların hepsine disiplinli bir hizmet anlayışı ile yaklaşıyoruz. Müşterilerimizin bizden tam olarak nasıl bir hizmet istediğini anlamak ve yardımcı olmak asli görevlerimiz arasında yer alır.

En kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlara nasıl verebiliriz gibi konuları sürekli gözden geçiriyoruz. Evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi için fiyat listemizden bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel   Evden Eve Nakliyat İçin Ekspertiz Hizmeti

Personellerimiz arasında sadece ev eşyası taşımak  için yetiştirilmiş eksper arkadaşlar bulunur. Bizden evini taşıma talebinde bulunan müşterilerimiz için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti veriyoruz. Çünkü bazı müşterilerimiz neyi nasıl yapacağını bilmiyor.

Hatta hayatında ilk defa bir evden eve taşıma firması ile evini taşıyacak olanlar bile var. Biz bu hizmet sayesinde hem bilgilendirme yapıyoruz.Hemde planlama yaparak taşınma sürecinin kolay ve sorunsuz geçmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimize onlara düşen görevleri anlatıyoruz. Toplaması gereken eşyaları izah ediyoruz. Bizim topladığımız eşyaları ve verdiğimiz tüm nakliye hizmetlerini anlatıyoruz. Bu esnada taşınma tarihi ve diğer tüm işleri sıraya koyuyoruz. Fiyat anlaşması gibi tüm detayları ele alarak siz sevgili müşterilerimizi en ince detaya kadar bilgilendiriyoruz.

Böylece taşınma günü neyin nasıl olacağı bilincinde stresiniz bir nebze de olsa azalır. Evden eve nakliye şirketi ve müşteri arasında anlaşmazlık çıkmamasının en iyi yolu ekspertiz hizmeti ile anlaşma  sağlanmasıdır. Taşınma günü kimse kimseye bahane bulamaz.

 Evden Eve Taşımacılık  İşlemi Sırasında Neler Yapıyoruz ?

Evden eve nakliyat esnasında bize ve size düşen görevler tamamen anlaşma şartlarına bağlıdır. Bazı müşterilerimiz fiyat avantajı elde etmek için küçük eşyalarını kendileri toplayacağını söyler. Bizde buna göre fiyatlandırma yaparız. Bazıları ise tüm işi bizim yapmamızı ister bunda da fiyat farkı çıkar. Ev taşıma işi bizim için iki bölüme ayrılır. Bunlardan biri tam hizmet evden eve nakliyat. İkincisi ise yarım hizmet evden eve nakliyat olarak tanımlanır.

 • Tam Hizmet Evden Eve Nakliyat : Bu Tam hizmet evden eve nakliyat hizmeti hani derler ya ceketini al çık. O hesap. Sizin her hangi bir iş yapmanıza gerek yoktur. Tüm işleri biz yaparız. Küçük eşyaların elbiseler dahil toplanması. Mobilya,beyaz eşya de  montaj işleri,klima,şofben,uydu gibi elektronik eşyaların montajları. Yükleme,paketleme gibi tüm işleri biz yapıyoruz. Yani evinizi siz hiç bir işi ellemeden biz taşıyoruz.
 • Yarım Hizmet Evden Eve Nakliyat : Yarı hizmet evden eve nakliyat  hizmetinde; küçük eşyaları siz kendiniz topluyorsunuz.Klima,şofben uydu gibi eşyaların montajlarını kendiniz yaptırıyorsunuz. Biz yine bu aşamada mobilya ve beyaz eşyaların montajlarını,paketlemesini yapıyoruz. Kısacası arada ki fark ufak eşya toplama ve özel ustalık isteyen işlerin yapılıp yapılmamasına bağlıdır. Bu iki hizmet arasında fiyat farkı çıkar. Bunun sebebi bir işi 4 eleman yarım günde yapar. Diğer işi ise en az 6 eleman tüm günde bitirir. Bizden almak istediğiniz hizmet bilgilerini bu forma doldurun ve fiyat teklifi alın.

Biz her şartta eşyalarınızı profesyonel olarak baloncuklu naylon ile temiz bir şekilde paketliyoruz. Mutfak eşyalarınızı özel yapım sandıklarımıza topluyoruz. Elbiseler için askılı koli ve elbise dolabı hizmetimiz mevcuttur.Diğer ıvır zıvır eşyalar için plastik sepet ve fıçılar mevcuttur. Kısacası bir evi taşımak için tüm malzemelere sahibiz.

 

Yüksek Katlar İçin Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Şart

Eski eviniz 2. kat üzeri ve yeni taşınacağınız ev 2. kat üzeri ise mutlaka asansörlü taşıma sistemini tercih etmelisiniz. Adana evden eve nakliyat sürecinde zamandan tasarruf etmenin en iyi yolu budur. Ayrıca eşyalarınızın yıpranma riski ortadan kalkar.

Milliyet  nakliyat olarak 21 katlı mobil asansörümüz ile Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Asansörle eşyaları nasıl taşınır,detaylı bilgi sahibi olmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Çok yüksek apartman dairelerine sırtla eşya taşıma kolay iş değildir. Eskiden bu işlem yapılıyordu. Anca o dönemlerde bu kadar lüks ve ağır eşyalar yoktu. Günümüzde ev eşyaları hem lüks hemde yapı itibarı ile çok ağırdır. Dolayısıyla sırtla taşınan eşyaların zarar görme olasılığı fazladır.

Yorulan insan bedeni ister istemez hata yapmaya müsait duruma gelir. Merdivenlerde uzun parçaların taşınması ayrı bir derttir. Dönüşlerde duvarlara çarpmaması mümkün değildir. Bu yüzden Asansörlü evden eve nakliyat en ideal taşıma yöntemidir.

Firmamızın Size Sunduğu İndirimli Evden Eve Nakliyat Fırsatları

Bizim için tüm müşterilerimiz değerlidir. Bizimle evini taşımak isteyen her müşterimiz için Adana evden eve nakliyat fiyatlarında % 15 e varan indirimler uyguluyoruz. Bunu yapmamızın sebebi çok fazla kar hedeflemeyen ve sürümden kazanma yoluna giden bir firma olmamızdır.

İster asansörlü olsun ister asansörsüz her taşıma paketimizde fiyat indirimi almanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.  Bugün ortalama 3 oda bir salon evden eve nakliyat fiyatı 1400₺ civarı iken biz bunu indirimli olarak 1200₺ civarı taşıyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz İle Tüm Türkiye Genelinde Taşının

Şehir içinde verdiğimiz evden eve kargo usulü  hizmetimiz  ile beraber Türkiye'nin tüm illerine sigortalı şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizde var. Bu taşıma alanında da en tecrübeli firmalardan biriyiz.

Atama dönemlerinde genelde doğu bölgelerine eşya transferi yapıyoruz. Şehir içinde verdiğimiz tüm hizmetler şehirler arası süreç içinde geçerlidir. İl il ve ya ilçe ile her yere ev eşyası taşıyoruz.  Tüm şehirler arası ev taşıma hizmetlerimiz garanti kapsamında ve sigortalı olarak yapılır.

Sorunsuz  Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyelerimiz

Kaliteli bir  evden eve nakliye  süreci geçirmeniz için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Firmamız ile ve ya başka firma ile taşınacağız zaman dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bizimle taşınıp taşınmayacağınız  önemli değil amacımız hizmet verdiğimiz sektörün daha iyi konumlara gelmesine katkıda bulunmaktır.

 • Ekspertiz Hizmeti veren firmaları seçin
 • Taşınacağınız firmanın gerçekten Adana'da olup olmadığını denetleyin.
 • Adana firması olamayanlardan uzak durun karşınızda sorumlu bulamazsınız.(Arabası dahi olmayan şahıslar site yaparak kendini firma gibi gösterebilir. Bu kişilerin amacı komisyon almaktır.. Sizinle anlaşır ve işi başkasına satar. Bu aşamada mağdur olursunuz.
 • Telefonda fiilen anlaşmadığınız kişi yada kurumlara kesinlikle ödeme yapmayınız.
 • Özellikle şehirler arası taşınacak iseniz sözleşme ve sigorta evraklarınızı firmalardan isteyiniz.
 • Plazma gibi eşyalarınız orijinal kutularını muhafaza ediniz. Orijinal kutusu olmayan bu tip eşyaların hasar görmesinde sigorta firması ya da nakliye şirketi sorumluluk almaz.
 • Firmalara eşyam az gibi yanıltıcı bilgiler vermeyiniz.
 • Yeni evinize gitmeyecek eşyaları bir an önce elden çıkarınız.
 • Çok değerli eşyalarınızı taşınma günü muhafaza ediniz. (Altın,Para gibi)
 • Taşınma günü yaklaştığında günlük hayatınızda kullanmadığınız eşyalarınızı toplayın.
 • Etrafınızda yakın zamanda ev taşıyan komşularınız var ise bilgi alış verişinde bulunun.
adana evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve taşımacılık hizmetimiz esnasın da tüm eşyalarınızı baloncuklu naylon ile korunaklı biçimde paketliyoruz. Sayfamızda bulunan resimler çalışmalarımız sırasında çekilmiş resimlerdir.
Biz firma olarak anlaşma şartlarına bağlı istediğiniz tüm eşyaları topluyoruz. Mutfak eşyaları,elbiseler,biblolar,ayakkabılar vesaire.
Evet,Evinizde buluna yatak odası,salondaki,genç odası,bebek odasına ait tüm mobilyaların de montaj ve yeni evinizde montajı bize ait. Bunun içi,n ekstra para ödemenize gerek yok.
Sabah saat en geç 7:30 civarında işe başlıyoruz. Kış aylarında hava aydınlanmadığı için bu saat 8:00 olabiliyor
Standart 2 oda bir salon ve ya 3 oda bir salon evler için 4 eleman ile çalışıyoruz. Tabi bu ekspertiz hizmeti ile eşyanız kontrol edildikten sonra netlik kazanır. Eleman sayısı artabilir.