Adana Mobilya Taşıma Şirketi

Komple ev taşımacılığı yanı sıra evinizde bulunan mobilyalarınızın da taşınması için bizden hizmet alabilirsiniz. Adana mobilya taşımacılığı hizmetimiz ile tüm il ve ilçelere sevkiyat yapıyoruz. Adana evden eve nakliyat  şirketleri içinde en iyi ve hızlı mobilya taşıma kabiliyetine sahip firmalardan biriyiz. Adana parça eşya taşıma şirketleri arasında profesyonel mobilya taşıma yeteneğine sahip firmayız. Mobilya montaj işleride yapılır.

Mobilyaların taşınması esnasında montaj ve paketleme işlemlerini de yapacak elemen ve araç gerecimiz mevcuttur. Eğitimli mobilya montaj elemanlarımızı mobilyalarınızın de monte işlemini yapar paketler ve gittiği yerde tekrar montajlarını ustaca yapar. Marka ve modeli ne olursa olsun komple ve parça mobilyalarınızın taşımacılığını profesyonel olarak yapıyoruz.

adana mobilya taşımacılığı

               Parça Olarak Mobilya Taşıma

Bu başlıktan kastımız evinizde bulunan mobilyaların tümü değilde örneğin sadece genç odası yada sadece yatak odası taşıması gibi düşünün. Bu tip taşıma işlerini şehir içi yada şehirler arası olarak taşıyoruz. Tüm sökme takma işleri de bize ait .Bir evden bulunan tüm mobilyalar tarafımızca güvenli şekilde taşınır. Taşıdığımız mobilya takımları;

  • Salon Takımı

  • Yemek odası

  • Genç odası

  • Yatak odası

  • Tv ünitesi

  • Mutfak dolapları

gibi her türlü mobilyanın herhangi bir yerde a noktasından b noktasına taşıma işi için en doğru seçim Baraj nakliyat olacaktır.

                        Şehirler Arası Mobilya Taşıma

Adana'dan Türkiye'nin diğer tüm illerine mobilya sevkiyatı için özel dizayn edilmiş araçlarımızı var. En çok önem verdiğimiz konu ise zamanında teslimat tır. Bu yüzden doğru taşıma planını oluşturacak yetiştirilmiş deneyimli personel ve son model araçlar ile çalışıyoruz.

 Adana Ankara arası mobilya taşıma ve Adana İnegöl arası mobilya taşıma için haftalık seferlerimiz var. Bu iki ilimiz mobilya imalatı konusunda merkez olduğu için daha çok önem veriyor ve daha çok sefer düzenliyoruz. Sizde İnegöl Yada Ankara'dan mobilya alımı yaparsanız taşınması için bize ulaşınız.