05374092406

05314360212

Barış Manço Bulvarı

Adana

Bize Yazın

milliyetnakliyat@gmail.com

Adana nakliye firmaları araştırması yapıyorsunuz sanırım. Firma araştırırken en önemli etken fiyat olsa gerek.  Aslında evden eve nakliye Adana işinde maliyetler her firmada aynıdır. İşçi maliyetleri ,paketleme malzemeleri gibi. Bu iş için en az 700 tl bütçe ayırmanız gerekir. Birde taşınacağınız evler yüksek katlarda ise 1000 tl belki daha gözden çıkarmak zorundasınız. Fiyatlar bunlar ama daha önemli olan eşyalarınızı taşıyan firma gerçekten aldığını hak eden firma  olacakmı. Bunun için detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Bazı firmalar 700 tl alır 2 eleman getirir. Bazı firmalar Aynı fiyata 5 eleman getirir bunun ayrımını yapmanız zor olmasa gerek. Fiyat dan öte sebepler aramanız gerekir şayet eşyalarınız değerli ise. Taşınma tecrübenizin kabusa dönmesini istemiyorsanız doğru firma seçimi yapmalısınız.  Adana evden eve nakliyat firması Milliyet Nakliyat ile taşının başınız ağrımasın.

Adana Nakliye Firmaları Seçerken Dikkat
Ucuz verilen fiyatlara aldanmayın. Pişman olmayın.


Adana Evden Eve Nakliyat


Fiyat Teklif ve Talep Formu


Eskişehir Evden Eve Nakliyat Şubemiz

Adana nakliye firmaları

Adana Nakliye Firmaları

Adana nakliye firmaları seçiminde dikkatli olmanız gereken bazı hususlara deyinmek isterim. İnternet ortamında her site güvenilir olmayabilir. Bu yüzden nakliye firmaları ile yüz yüze görüşmeniz gerekir. İsim yapmış bazı firmalar da var tabiki. Firmaların ekspertiz hizmeti olup olmadığı önemli bir noktadır. Gerçek samimi firmalar kafadan fiyat vermez. Mutlaka eşyalarınızı görmek isteyecektir.Bu yapılmaz ise eşyalarınız normalden fazla çıkabilir ve anlaşılan fiyat üzerine sizden fiyat farkı isteyebilirler. Bu gibi durumlar olmaması için firma yetkililerinden eşyalarınızı görmesini talep edin. Sözleşme imzalayın.Sözleşme şartlarını belirleyin.

Adana evden eve kargo fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

adana nakliye firmaları

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi bütün eşyalarınız tarafımızca kolilere yerleştirilir. Elbiseler için askılı koliler,koltuklar için baloncuklu naylon malzemeler kullanılır.Beyaz eşyalar güvenli şekilde emniyet vidaları takılarak paketlenir.Ayrıca her ekibimizde montaj ustaları vardır. Bütün mobilyalar yerli yerince kurulur.Özel isteğe göre bayan eleman temin edilerek perde,elbise tarzı eşyalarınız yerleştirilir.

Seçtiğiniz  firmanın işini  severek yapan bir firma olduğuna dikkat edin. Biz firma olarak mutfak eşyalarından tutun isteğinize göre elbiselerinize kadar  bütün eşyalarınızı topluyoruz. Bu işlemler için kullandığımız malzemeler  hem hijyenik hemde korunaklı malzemelerden oluşur.


Facebook


Twitter


Google-plus