05374092406

05314360212

Barış Manço Bulvarı

Adana

Bize Yazın

milliyetnakliyat@gmail.com

Adana Nakliye

Firmamız Adana ilinde NAKLİYE firması  olarak hizmet vermektedir. Adana ve çevre illerde her türlü NAKLİYE işlerinizde sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.  Normal yük taşımacılığı yanında Adana evden eve nakliyat  hizmetimizde mevcuttur. Pikap türü araçlar ile  nakliye hizmetimiz de mevcuttur. Ayrıca Şehirler arası nakliye hizmetimizde sizler için araç temin ediyoruz. Parça yük taşımacılığı,çeyiz eşyası taşımacılığı gibi durumlarda bize ulaşabilir ve nakliye arcı temin edebilirsiniz. Adana ilimizde pek çok mahallede araçlarımız bulunur. Bu bölgelerde bulunan nakliye duraklarımız aracılığı ile küçük kamyonet nakliyesi için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Adana Nakliye

Adana Nakliye Nedir ?

Adana Nakliye kamyonetleri boyutları önemlidir. Adana evden eve kargo ilimizin baz semtlerinde sokaklar dar olduğu için küçük boyutlu pikap tarzı nakliye araçlarına ihtiyaç vardır. Bünyemizde 22 adet küçük kamyonet nakliyesi yapabilecek türden araç mevcuttur. Kapalı kasa,açık kasa ,kayar perdeli nakliye araçlarımız mevcuttur. Bazı araçlarımızda Adana evden eve nakliye hizmeti verebilecek paketleme malzemeleri de bulunur. Ev eşyası yüklemek için personelimiz de mevcuttur. Mobilya elemanı desteğimizde bulunur. Adana'da çok geniş çalışma alanına sahip firmamız her türlü nakliye çalışmasının altından kalkabilecek alt yapıya sahiptir.

Adana evden eve kargo hizmet detayları için bize ulaşın 

Adana Evden Eve Nakliye

Adana Evden Eve Nakliye

Adana evden eve nakliye nedir ? Nasıl Yapılır ? Sorusuna cevap olarak ev eşyalarınız personeller tarafından ev değişikiği sırasında taşınma işlemine denir. Bu işlem sırasında bütün ev eşyalarınız paketlenir,mobilya ve beyaz eşyalarınız paketlenerek taşınır. Yeni taşındığınız ev de ise bu eşyalarınızın yerleştirmesi tarafımızca yapılır. Eğer bir evden eve nakliye planlama sürecindeyseniz ve güvenebileceğiniz bir şirket arıyorsanız, Milliyet sizin için mükemmel bir seçimdir. Milliyet, taşınma işleminizi başarılı kılmak için tarih, deneyim ve kaynaklara sahiptir. 18 yılı aşkın bir süredir müşterisine hizmet veren Milliyet Nakliyat, yalnızca müşterileri değil, aynı zamanda sürece kalite katmak için ne gerektiğini bilir. Ev taşımasının kişisel bir deneyim olduğunun farkındayız, sizi yaşamdaki bir noktadan diğerine taşıyan bir deneyim. Firmamızda sizler bizim için geleceğe uzanan köprüsünüz, hedeflerimize ulaşmanın en iyi yolu memnun müşteriler edinmek olduğunun farkındayız.Milliyet Nakliye firması olarak yeni evinizde şimdiden mutlu olmanızı temenni ederiz.