Okul Dershane Taşımacılığı

Adana okul ve dershane taşıma işi için belli bir tecrübe ve alt yapı gerekir. Baraj nakliyat olarak bu tip taşıma işlerinde çabucak organize olarak kısa sürede taşıma işlerini gerçekleştiriyoruz.  Adana ev taşıma hizmetlerimiz yanı sıra yan hizmetler olarak kurumsal ve resmi mekanların taşıma işlerini de profesyonel şekilde yapacak donanıma sahibiz.

Lise,üniversite yada ilköğretim seviyesinde olan çok katlı okulların eşyaları tek araca sığması imkansız. Biz işin hızlanması bakımından kendi araç ve personelimiz yanı sıra ekstra araç kiralıyor ve eleman takviyesi yaparak işi bitiriyoruz. Okul ve dershanelerde bulunan kamu malları zarar görmemesi açısında sigorta işlemlerini yapıyoruz. Taşıma esnasında paketleme yaparak bu işi en iyi şekilde icra ediyoruz.

Dershane eşyalarının dikkatle  paketlenmesi ve ambalajlanması gerekmektedir. Bu nedenle oldukça hassas ve titiz bir çalışma yürütülmektedir. Eksper çalışması içerisinde hangi paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulacağı konusunda da çalışma yapılmaktadır. İlk kez sizin ürünleriniz için açılacak olan paketler sayesinde hijyen de kontrol altına alınmış olacaktır. Adana Evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi dershane taşımacılığında da bu hususa dikkat edilmektedir. Özellikle de dershanede bulunan bilgisayar, pano, masa gibi birbirinden önemli eşyaların paketlenmesi için özel ürünler kullanılmaktadır. Ambalajlar oldukça sağlam şekilde yapıldıktan sonra nakliye aracına yükleme işlemine geçilmektedir.

Dersane Taşımacılığında  Hizmet Veren İlk Firmayız

Dershanelerin taşınması esnasında eğer laboratuar malzemeleri varsa buna göre özel ekipmanlar getirilmektedir. Böylelikle herhangi bir iş kazasının oluşması önlenmektedir. Ayrıca hizmetlerimiz sigortalı olduğu için herhangi bir zarar oluşması durumunda sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Eğer siz de bu ve bunun gibi ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede dershanenizin oldukça kısa bir süre içerisinde yeni adresine taşınmasını sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Böylelikle kısa sürede eğitime devam edebilecek ve her türlü aksamanın da önüne geçilmiş olacaktır. Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü taşıma faaliyetinde izleyicilerle,

 Okul Dershane Taşıma İçin Donanım

Bu iş için yeterli araç ve ekipman bünyemizde bulunuyor. Kapalı çelik kasa araçlar ve montaj işlerinde usta elemanlar ile çalışıyoruz. Yüksek katlı dershaneler için asansörlü taşıma yaparak zamanı doğru şekilde kullanıyoruz. Tabi bu işlem genelde yaz aylarında okullar tatilde olduğunda yapılıyor.

Dershane ve okullarda bulunan küçük eşyaların toparlanması ve envanter işlerini ekibimiz itina ile yapıyor. Kolilere yerleştirme ve kolilerden çıkarma gibi işler için sizin zaman ayırmanıza gerek yok. Sadece bize yerlerini göstermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu tür yerlerde sınav evrak ve notları gibi önemli belgeler olduğunda taşıma esnasında güvenlik önlemlerini de en üst seviyede tutuyoruz.