Adana Pikap Nakliye Hizmetleri

Tam  evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile beraber, Adana pikap nakliye içinde uygun araçlarımız mevcuttur. Pikaplar yakıt bakımından daha ucuz olduğu için fiyatları da uygun olur.  Bit tek çamaşır makinesi dahi taşıtmak istediğiniz zaman pikaplar bu iş için çok uygun araçlardır.

Adana Pikap nakliye ile her türlü taşıma işini yapıyoruz. Adana şehir içi nakliye servisimizin bir kolu olan pikap taşımacılık anlık ve günübirlik nakliye işlerinde pratik çözümler üretiyor. Adana il sınırları içinde her hangi bir yerden eşya taşıma işleri için bizden hizmet alabilirsiniz. Hizmetimizi genelde letgo tarzı yerlerden alışveriş yapan müşterilerimiz tercih ediyor.

Hizmetimizi site örnekler ile anlatalım. 2 adet çekyatınızı yazlık eve götürmek isteyebilirsiniz. Bu durumda hemen Milliyet Nakliyat ile iletişime geçin. Bir spot mağazasından aldığınız eşyaları taşımak için Adana pikap nakliye  en uygun servis olabilir.

Adana Kamyonet Nakliye Hizmeti

Adana pikap nakliye ile çözülemeyecek taşıma işleri için kamyonet nakliye servisimiz seçebilirsiniz. Kamyonetler bir boy daha büyük olduğu için en az 2+1 ev alacak şekilde dizayn edilmiştir. Fiyatları ise büyük kamyon nakliye araçlarına göre daha ucuzdur.

Kamyonetleri genelde parça eşya taşıma işlerinde kullanıyoruz. Şehir dışı yakın mesafelerde ani taşıma taleplerinde hem fiyat avantajı hemde hızlı çözüm üretiyoruz. Açık ve kapalı kasa kamyonetlermizi mevcut. Bazı yükler paletli malzeme olduğu için forklift ile yan kapaktan yüklenmesi gerekebilir. Bunun için elimizde açık kasa yanları açılı araçlarda bulunduruyoruz.

 

adana kamyonet nakliye

Adana 50 Nc Nakliye Aracı İle Taşımacılık

Adana evden eve nakliyat hizmetlerimizde bazen dar sokaklar karşımıza çıkıyor. Bu durumda Adana 50 Nc nakliye araçlarımız imdadımıza yetişiyor. Adana pikap nakliye hizmetimizin dallarından olan bu servis büyük araçların giremediği sokaklarda ev taşıma için en ideal araçlardır.

Mini Adana nakliye pikap kiralama ve taşıma fiyatlarımız sizlerin bütçelerine uygun düzenlenir. Adana pikap taşımacılık  hizmetlerimiz transit ve bmc levent tarzı araçlarımız ile sürdürüyoruz. En küçük aracımız doblo ile evrak teslimat işlerinize kadar yapıyoruz.

 

adana 50 nc nakliye

Çeyiz Eşyası Taşıma Hizmeti

Adana pikap nakliye servisimizden talep edilen hizmetlerden birisi de çeyiz eşyası taşıma işidir. Adana'ya has yöresel çeyiz kaldırma günlerinde pikap kiralama hizmeti veriyoruz. Araçlarımız evden eve taşımacılık için uygun kasalara sahiptir. Çeyiz eşyalarınız da güvenle kapalı kasa araçlarımızda taşınır.

Çeyiz eşyanızın taşınmasına en az 2 gün kala randevu almanız halinde bu servisimizden yaralanabilirsiniz. Pikap nakliye aracımız o gün boyunca ve ya yarım gün dilediğiniz çeyiz taşıma işi için size özel ayarlanır. Ayrıca taşıma elemanı ihtiyacınız olduğunda eleman da temin ediyoruz.

Bekar Eşyası Taşıma İçin Pikap Nakliyat

Adana pikap nakliye hizmetimizin en çok tercih edildiği taşıma tipi olan bekar eşyası taşımacılığıdır. Bu tip müşterilerimizin eşyaları 1+1 gibi düşünüldüğü için pikaplara sığar. Çok büyük nakliye araçlarına gerek yoktur.

Kendi imkanları ile eşya taşımak isteyenlere de pikap kiralama hizmeti veriyoruz.  Adana pikap nakliye ve taşımacılık için evden eve nakliyat fiyat al  sayfamızdan yaralanabilirsiniz.