Adana Pikap Nakliye

 

 

 

 

Adana’nın tüm ilçelerini ve şehir merkezini kapsayan evden eve pikap  hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle telefon ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Keşif ekiplerimiz ve online forum ile birlikte fiyat teklifi alabilir, başka yerde bulamayacağınız kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.Küçük ve mini nakliyat ile eşya taşıma ve kamyonet nakliyat hizmetimiz vardır.

 Kaliteli ve Profesyonel Hizmet Kamyonet Kiralama

 Kapalı kasa pikap ve 50 nc  tarzı araçlar ile adana evden eve nakliyat pikap alanında iddialıyız. Yılların deneyiminin yanı sıra işini severek yapan personellerimiz güler yüzlü ve profesyonel hizmeti sizlere sunmaya devam ediyor.

 Tüm eşyalarınızı en korunaklı ambalajlarla paketliyoruz. Aynı zamanda istediğiniz takdirde maddi ve manevi açıdan kıymetli olan eşyalarınız için çok daha korunaklı paketlerimiz de mevcut. Taşınma sonrasında montaj için alanında uzman ustalarımız da mevcuttur. Bu sayede hem mobilya hem de beyaz eşya montajlarını da istediğiniz hızda gerçekleştirmekteyiz.

 Çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler için çektiğimiz videoları izleyebilirsiniz. Tekstil türündeki eşyalarınız için de son derece dayanıklı streç film ürünleri kullanıyoruz. Eşyalarınızın sorumluluğu tamamen bize ait. Size hız, kalite ve güvenli taşımacılık vaat eden firmamızın her cebe uygun fiyatlarından faydalanmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

 Adana Pikap Kiralama

 Firmamızın aktif olarak kullandığı pikapları aynı zamanda kiraya da veriyoruz. Az miktarda eşyalarınızı deniz evlerine ve yaylalara taşımak için küçük boy mini nakliye pikaplarımız ile uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Pikap ile parça eşya taşıma,bekar eşyası taşıma ve öğrenci eşyası taşıma gibi tüm ihtiyaçlarda sizlere hizmet sunuyoruz. Adana şehirlerarası nakliyat içinde pikap kiralama hizmeti veriyoruz.

Pikap nakliye hizmetimiz he şehir içi hemde şehirler arası aktif olarak devem ediyor. Yaklaşan yaz sezonu nedeni ile artan talepleri karşılamak için bizde üzerimize düşeni yapıyoruz. Adana Evden Eve Nakliyat  arasında pikap ile nakliye yapan ender firmalardan biriyiz. Facebook takip için tıklayın.