Adana Şehir İçi Nakliyat-Pikap Nakliye | 05374092406

Adana Şehir İçi Nakliyat

 Adana Şehir içi  nakliyat  firmamız   Adana ilimizde nakliye firması olarak kurulmuştur. Daha sonraki yıllarda Adana şehir içi  nakliyat alanında çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Tamamen aile firması olarak çalışmaktayız.Toplamada 3 kamyon ve 1 nakliyat asansörü ile çalışan firmamız her koşulda nakliye işinin altından kalkabilecek şekilde yapılanmıştır. Milliyet nakliyat olarak para kazanmanın yanı sıra müşterilerimizin bizden memnun olduğunu bilmekten son derece haz almaktayız. Adana evden eve nakliyat  şehir içi nakliye  firması olmanın yanı sıra insanlara dost olmak dostluk kazanmak asli görevlerimizdendir. Elemanlarımız bu yönde eğitilir. https://www.facebook.com/adanaevdenevenakliyecileri/

Her iş sonu elemanlarımız müşterilerimize yapılan işten memnun olup olmadığını sorar ve eksik kalan işlem varsa anında yerine getirir.Bizimle temasa geçtiğiniz andan bir süreç başlatırız. Bizimle taşının yada taşınmayın evinizin konumu tespit edilmesi için bir eksper elemanımız sizi ziyaret edecek. Taşınma günü herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için size en uygun Adana şehir içi nakliye planlamasını yaparak sözleşme imzalayacağız. Adana parça eşya taşıma işi için uygun ebatlarda araçlarımız mevcuttur. Ayrıca Adana da tüm semtlerde   Adana Hamal hizmetimiz mevcuttur.

Adana  Şehir İçi  Nakliye Şirketi

 Şehir içi pikap nakliye ile Taşınma günü ilk önce ufak tefek eşyalarınız toplanır. Örneğin mutfak tabak bardak,elbiseler,kitaplar toplanır kolilenir. Adana Ev taşıma işleyişimiz Bütün ufak tefek eşyaların kolilere koyulması ile başlar. Bütün toplama işlemi biter ve ekibimiz demeontaj işlemine başlar ve devam eder.Bu aşamada beyaz eşyalarınız,mobilyalarınız demontaj yapılır.

Mobilya demontaj işlemimiz yatak odası gardrop ve diğer salon takımlarının demontaj işlemi ile devam eder.Bütün sökülmesi gereken ne varsa hepsi sökülür .Uydu şofben tarzı eşyalar da dahil olmak üzere.  Pikap nakliye ile pratik olarak nakliye çözümleri üretmekteyiz. Dar sokaklarda en hızlı şekilde taşıma işleri yapıyoruz. Pikap ile ev eşyası taşımadan tutun sebze meyve nakliyesine kadar bütün işler tarafımızca yapılır. Adana şehir içi nakliyat fiyatlarımız her bütçeye uygun koşullar için hazırlanır. Sadece araç temin etme yada elemanlı araç temin etme hizmetlerimiz mevcuttur. Adana Seyhan ilçesinde evden eve alanında hizmet veren firmamız küçük evlerin taşıma işlemini pikap ile yaparak uygun nakliyat fiyatları elde etmektedir.

Adana Şehir İçi Nakliyat Pikap Nakliye

Adana'nın tüm ilçelerini ve şehir merkezini kapsayan Adana  pikap nakliye hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle telefon ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Keşif ekiplerimiz ve online forum ile birlikte fiyat teklifi alabilir, başka yerde bulamayacağınız kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Adana ev taşıma işlerinizi uygun fiyatlara yapıyoruz.

Kapalı kasa pikap ve 50 nc  tarzı araçlar ile adana evden eve pikap alanında iddialıyız. Yılların deneyiminin yanı sıra işini severek yapan personellerimiz güler yüzlü ve profesyonel hizmeti sizlere sunmaya devam ediyor.

 Tüm eşyalarınızı en korunaklı ambalajlarla paketliyoruz. Aynı zamanda istediğiniz takdirde maddi ve manevi açıdan kıymetli olan eşyalarınız için çok daha korunaklı paketlerimiz de mevcut. Taşınma sonrasında montaj için alanında uzman ustalarımız da mevcuttur. Bu sayede hem mobilya hem de beyaz eşya montajlarını da istediğiniz hızda gerçekleştirmekteyiz.

 Çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler için çektiğimiz videoları izleyebilirsiniz. Tekstil türündeki eşyalarınız için de son derece dayanıklı streç film ürünleri kullanıyoruz. Eşyalarınızın sorumluluğu tamamen bize ait. Size hız, kalite ve güvenli taşımacılık vaat eden firmamızın her cebe uygun fiyatlarından faydalanmak için telefonlarınızı bekliyoruz. Adana asansörlü taşımacılık için bağlantıdaki siteden yardım alıyoruz.

 Adana Şehir İçi Nakliyat Pikap Kiralama

 Firmamızın aktif olarak kullandığı pikapları aynı zamanda kiraya da veriyoruz. Az miktarda eşyalarınızı deniz evlerine ve yaylalara taşımak için küçük boy mini nakliye pikaplarımız ile uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Pikap ile parça eşya taşıma,bekar eşyası taşıma ve öğrenci eşyası taşıma gibi tüm ihtiyaçlarda sizlere hizmet sunuyoruz.

Pikap nakliye hizmetimiz he şehir içi hemde şehirler arası aktif olarak devem ediyor. Yaklaşan yaz sezonu nedeni ile artan talepleri karşılamak için bizde üzerimize düşeni yapıyoruz. Adana şehir içi nakliyat için  pikap ile nakliye yapan ender firmalardan biriyiz. Facebook ile bize ulaşın

Adana 50 Nc Nakliyat

Adana küçük nakliye işleri için 50 nc nakliye araçlarımız mevcuttur. Adana Mersin arası ve diğer çevre il ve ilçeler arası taşımacılık için bizden hizmet alabilirsiniz. Adana nakliye yapan kamyonetçilere ve pikapçılara ulaşmak isterseniz bize direk olarak bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adana Küçük Nakliye İşleri

Adana şehir içi nakliyat hizmetlerimiz büyük ve komple ev taşıma yanı sıra Adana küçük nakliye işleri içinde geçerlidir. Küçük nakliye işlerinizi mini nakliyat araçlarımız ile şehir içi yada şehirler arası olarak yapıyoruz. Parça eşya taşıma https://www.milliyetevdenevenakliyat.com/parca-esya-tasima-9/  sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir semtten diğer bir semte ya da bir ilçeden diğer ilçeye küçük nakliye işleri yapıyoruz. Her ebat yük için özel araçlarımız mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet Adana'ya bağlı tüm ilçe ve semtlerde ev taşıma işi yapıyoruz.
Evet küçük nakliye işleriniz için uygun araçlarımız var ?
Bu ne iş yapılacağına bağlı. Sade araçmı yoksa elemanda istiyormusunuz. Bilgi verirseniz fiyat verebiliriz

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CommentLuv badge