05374092406

05314360212

Barış Manço Bulvarı

Adana

Bize Yazın

milliyetnakliyat@gmail.com

Adana Şehir İçi Nakliye

Adana şehir içi nakliye Milliyet nakliyat firmamız 2000 yılında Sayın Solmaz Özdogan tarafından Adana ilimizde nakliye firması olarak kurulmuştur. Daha sonraki yıllarda Adana evden eve nakliyat alanında çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Tamamen aile firması olarak çalışmaktayız.Toplamada 3 kamyon ve 1 nakliyat asansörü ile çalışan firmamız her koşulda nakliye işinin altından kalkabilecek şekilde yapılanmıştır.

adana evden eve nakliyat ücretsizekspertiz

Memnun Müşteri Programı

Milliyet nakliyat olarak para kazanmanın yanı sıra müşterilerimizin bizden memnun olduğunu bilmekten son derece haz almaktayız. Adana evden eve nakliyat firması olmanın yanı sıra insanlara dost olmak dostluk kazanmak asli görevlerimizdendir. Elemanlarımız bu yönde eğitilir. Her iş sonu elemanlarımız müşterilerimize yapılan işten memnun olup olmadığını sorar ve eksik kalan işlem varsa anında yerine getirir.

Adana Evden Eve Nakliyat Taşıma Programında Neler Var ?

Ücretsiz Ekspertiz

Bizimle temasa geçtiğiniz andan bir süreç başlatırız. Bizimle taşının yada taşınmayın evinizin konumu tespit edilmesi için bir eksper elemanımız sizi ziyaret edecek. Taşınma günü herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için size en uygun Adana evden eve nakliyat planlamasını yaparak sözleşme imzalayacağız.

Eşyaların Toplanması

Taşınma günü ilk önce ufak tefek eşyalarınız toplanır. Örneğin mutfak tabak bardak,elbiseler,kitaplar toplanır kolilenir.Adana evden eve nakliyat işleyişimiz Bütün ufak tefek eşyaların kolilere koyulması ile başlar. Bütün toplama işlemi biter ve ekibimiz demeontaj işlemine başlar ve devam eder.

Demontaj İşlemi

Bu aşamada beyaz eşyalarınız,mobilyalarınız demonaj yapılır. Adana evden eve nakliyat demontaj işlemimiz yatak odası gardrop ve diğer salon takımlarının demontaj işlemi ile devam eder.Bütün sökülmesi gereken ne varsa hepsi sökülür .Uydu şofben tarzı eşyalar da dahil olmak üzere.

Adana evden eve nakliyatpaketleme

Paketleme İşlemi

Toplama ve demontaj işlemi biter ve paketleme işlemi başlar. Adana evden eve nakliyat paketleme işlemi a dan z ye bütün eşyaları kapsar. Örneğin koltuklar önce strec film ile kaplanır ve üzeri baloncuklu naylon ile sarılır.Mobilya parçaları tek tek sarılır ve çizilme olasılığı ortadan kalkar.

Adana evden eve nakliyat
Adana evden eve nakliyat ücretsiz expertiz

Adana Evden Eve Nakliyat

Sonuç olarak Adana evden eve nakliyat aşaması yükleme yapılarak devam eder. Yeni taşındığınız evde eşyalar asansör yardımı ile taşınır. Koliler odada oda taksim edilir. Beyaz eşyalar montaj yapılır. Mobilyalar montaj yapılır ve taşıma işlemi biter.

Ekibimiz

Alper arkadaşımız şehir içi ve şehirler arası çalışan deneyimli şoförlerimizdendir.
Alper Genli
Şoför
Mert arkadaşımız mobilya ve beyaz eşyaların montaj işlemlerini yapar.
Mert Kara
Mobilya Elemanı
Mustafa arkadaşımız eşyalarınızın tümünü paketler. Ve envanter yapar
Mustafa
Paketleme
Bu üç arkadaşımız eşyalarınızın taşınması araca yerleştirilmesi ve yeniden taşınmasını yapar
Hasan,Murat,Yasin
Sevkiyat
Loading Facebook Comments ...

Hoşgeldiniz