Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Adana Şehirler Arası Memur Nakliyat Sistemi

Ana Sayfa » Duyurular » Adana Şehirler Arası Memur Nakliyat Sistemi

Eğer sizde bir memur iseniz ve tayininiz çıktı ise bu içeriğimizi okumadan karar vermeyiniz. Baraj nakliyat olarak 13 yıldan bu yana şehirler arası nakliyat konusunda yeterli tecrübeye sahip olduk. Özellikle atama dönemlerinde asker,polis,öğretmen müşterilerimiz ağırlıklı olarak bize ulaşıyor. Biz firma olarak en uygun şehirler arası nakliyat planını oluşturmak ve güvenli şekilde taşıma işlemi yapmak için odaklanıyoruz. Müşterilerimizin aklındaki ilk soru eşyalarım zarar görürmü görürse ne olacak. Sizin eşyalarınız tamamen Baraj nakliyat ve anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları güvencesi altında taşınır. Bütün sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Ayrıca bizim çalışma sistemimizde Allah korusun kaza bela olmaz ise yaptığımız paketleme sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi imkansızdır.

Şehirler Arası Nakliyat İçin Fiyatlandırma Nasıl Yapılır

Araçlarımız 2 ev eşyasını alabilecek kapasitede olduğundan genelde 2 müşterimizin eşyası aynı araca yüklenir. Ancak bunun için taşınacak kişilerin bize en az 1 hafta önceden bildirmesi gerekir. Bu sayede aynı il yada yol güzergahına taşınan müşterilerimizi tespit edip 2 li gruplar halinde yükleme yapıyoruz. Böylelikle taşıma maliyetleri yarı yarıya düşürülüyor. Örnek olarak Adana’dan İstanbul’a taşınan bir müşterimizi 8-9 bin tl ye taşımamız gerekirken 2 ev eşyası olursa bu 4000 lere kadar düşüyor.

En Uygun Şehirler Arası Nakliyat Fiyatı Nasıl Elde Edilir ?

Aslında bunun kolay yolu var. Biz firma olarak bir şehirler arası nakliyat ağı oluşturmuş durumdayız. Hemen her ilde anlaşmalı olduğumuz evden eve nakliyat firması sahibi meslektaşlarımız mevcuttur. Güvendiğimiz bu firmalar ile karşılıklı çalışıyoruz. Biz buna dönüş aracı sistemi diyoruz. Atıyorum Diyarbakır iline taşınacaksınız diyelim. Biz sizin haberiniz dahilinde eğer ister iseniz Diyarbakır dan Adana ya gelen meslektaşımıza sizin eşyanız dan bahsediyoruz. Boş dönmektense bu eşyayı uygun fiyata götürmesini söylüyoruz. Tabi bütün bunlar sizin bilginiz dahilinde .Size biz gelecez deyip başka araç yollamıyoruz. Eğer siz kabul ederseniz bu işlem gerçekleşiyor. Kabul etmez iseniz kendi aracımıza yükleme yaparak eşyanızı taşıyoruz.

09 Ocak 2019

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz