Adana Şehirler Arası Nakliyat

Milliyet Nakliyat 2000 yılından bu yana Adana ilinden diğer tüm illere şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Adana Evden eve nakliyat alanından uzmanlaşan firmamız özellikle atama dönemlerinde memurlara özel çalışmalar yapar. Bugüne kadar 50 binden fazla Adana şehirler arası nakliyat işlemine uygun fiyatlara  imza attık. %99 oranında başarılı olan bir firmayız. Taşınma öncesi bütün kişisel detaylarınızı  gözden geçirerek size en uygun taşıma planını oluşturuyoruz.

Özellikle atama dönemlerinde memurların kabusu haline gelen taşınma işlemini en stressiz hali ile yapmaya gayret gösteriyoruz. Taşınma günü yaklaştığında gelen telefonlardan müşterilerimizin çok stresli olduğunu anlamak zor değil. Doğru nakliye firmasını bulmak,zamanında taşınma,uygun fiyat araştırmak,eşyalara zarar gelmeden taşıtmak gibi pek çok konu müşterilerimizi strese soktuğunu anlayabiliyoruz.

Bütün bunları göz önünde bulundurarak kimseyi mağdur etmeden taşıma işlemini gerçekleştirecek şekilde hazırlanıyoruz. Yapamayacağımız işlere kesinlikle söz vermiyoruz. İşi alıp sonradan başka 3. şahış yada kurumlara devretmiyoruz.  Eşyalarınızın sigortasını kesinlikle yapıyoruz. Sözleşme imzalıyor ve sözleşme şartlarına harfiyen uyuyoruz. Sizlere en uygun fiyatları verebilmek için her zaman fedakarlık yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Profesyonel şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerimiz ile eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine ulaştırıyoruz. Titiz bir çalışma konsepti içinde hizmetler veren taşıma ekiplerimizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak hizmetler sunmaktadır. Adana’nın her semtinde taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Şehir içi nakliyat hizmetlerinin yanında Adana  şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizde de eşyalarınızı sigortalı olarak istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Nakliye Aşamaları

Firmamızdan nakliye talebinde bulunan müşteriler için ekspertiz çalışmaları yapılmaktadır. Bu ön hazırlık aşamasında nakliye esnasında kullanılması gereken ambalaj malzemesi, taşıma ekibi elemanları, nakliyat aracının kapasitesi ve asansörlü araç kullanımının gerekli olup olmadığına bakılır.

1+1, 2+1, 3+1 ev eşyalarını tek seferde taşıyabilecek geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Anlaşma sağlandığında nakliye günü belirlenir. Nakliye gününde tamamen organize olan taşıma ekipleri hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.

Mobilyalar tek ek sökülerek ambalajlanır. Demonte olarak taşınan eşyalar yeni adresinde monte edilerek teslim edilir. Araç içerisinde de belirli bir sıra gözetilerek yerleştirme yapılır. Bu şekilde hem eşyaların zarar görmesi engellenir. Hem de daha hızlı bir şekilde nakliye sağlanır.

Asansörlü Taşımacılık

Çok yüksek katlara asansörlü araçlarımız ile ulaşıyoruz. Dar ve biçimsiz merdivenler asansöre girmeyen büyük eşyalar bu şekilde sorun olmakta çıkıyor. 21. Kata kadar uzanabilen modüler asansörümüz ile taşıma işlemleri çok daha kısa sürede tamamlanıyor.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalı ?

Biz   şehirler arası Adana  ev taşıma  firması olarak müşteri ile iletişime geçtikten sonra bir süreç başlatırız. İlk önce ekspertiz hizmeti uygularız. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. Eşyalarınızı görme ve tanışma aşamasından sonra bize bize sormak istedikleriniz varsa soruları yanıtlarız. Size düşen görevler hakkında sizi bilgilendiririz. Eşyaların alınacağı tarihten teslimat tarihine kadar bütün işleri planlarız.

Uzun mesafe taşıma işlerinde  yapılan hataları telefi etmek  zordur. Örneğin evden eşya unutulması gibi. Ekip belirlenir,eşyalarınızın yüklemesine katılan elemanlar araç ile birlikte eşyalarınızı teslim etmek üzere gelir. Mobilyaları söken elemanımız gittiğiniz ilde bu eşyaların montajlarını yapar. Tabi bütün ev eşyalarınız yol şartlarına göre profesyonelce paketlenir. Araç içinde düzenlemede çok önemlidir.

Hatta bence paketlemeden daha önemlidir. Bütün bunlar yapılmadan önce görüşme aşamasında sigorta evrakları sözleşme evrakları gibi detaylar taşınma günüden bir gün önce yapılır. Yazımızın devamında teslimat ve teslim alma,fiyatlandırma sigorta gibi konuları anlatacağız. Sizde yorum bölümünden bize katılıp soru sorabilirsiniz. Taşıma firması olarak şunları garanti edebiliriz.

  • Eğitimli ve güler yüzlü elemanlar

  • Sigorta ve sözleşme

  • Fiyat artırma ve gizli ücret yok

  • Son model ve temiz araçlar

  • Tam mobilya montaj

  • Paketleme ve paket açma

  • Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyat teklifi

  • Zamanında teslim alma ve teslim etme

Zamanında Teslimat Önemi

Bir yerden başka bir ile taşıyorsunuz. Her şeyi planladınız. Eşyalarınızı karşılamak üzere gittiniz. Eşyanın gelmediğiniz düşünün. Bulunduğunuz yerin bir ilçe yada küçük bir yer olduğunu düşünün. Otel yok kalacak yer yok kimseyi tanımıyorsunuz. Tanısanız bile size ekstra masraf olacak konular bunlar. Bu yüzden en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Sözleşilen tarihte eşyalarınızı teslim etmek.

Empati yapacak olsak hiç kimse öyle bir duruma düşmek istemez. Kastlı olarak yapılan bu gecikmede ağır vebal olsa gerek. İşte bu yüzden firma seçerken çok dikkat etmelisiniz. Ancak kaza yada hava yol koşullarından dolayı olan durumlarda yapılacak pek bir şek yok. Yinede küçük bir araştırma ile bu konuları da gözden geçirip taşınmak için en doğru günü seçmekte fayda var.

Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Evet Adana şehirler arası nakliyat sektör pek çok olaya gebedir aslında. İnternet çıktığından bu yana dolandırıcılar çoğalmıştır. Gerçekte ne aracı nede firması vergi levhası olmayan kişiler bile bir internet sitesi yaptırarak kendini nakliyat firması olarak lanse eder. Aman dikkat edin. Yüz yüze görüşüp emin olmadığınız kişilere ödeme yada kapora vermeyin. Firma vergi levhasını kontrol edip araştırın.

Aracı yani komisyoncu kişilerden uzak durun. Onlar komisyon alabilmek için ucuz fiyat verir. Eşyalarınızı da önüne gelene teslim eder. Bu kimseleri tespit etmek zor değildir. Firmaların ofislerinde yüz yüze görüşmek en akıllıca yoldur. Unutmayın biri size piyasa değerinin çok altında fiyat veriyorsa mutlaka şüphelenmelisiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Evet şehirler arası taşımalarda tüm eşyalar sigorta kapsamında taşınır.
Türkiye'nin en uzak iline dahi 48 saat içinde teslimat yapıyoruz.
Bu Adana ile taşınan mesafeye bağlı olarak değişir. Örneğin Adana İle Diyarbakır arası ev taşıma fiyatı ortalama 3500₺ civarıdır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Şehirler

Bingöl Şehirlerarası Nakliyat

Bingöl şehirlerarası nakliyat için bize ulaşın. Bingöl Adana arası evden eve nakliyat hizmetimiz her hafta düzenli olarak yapılır.

Mardin Şehirlerarası Nakliyat

Mardin şehirlerarası nakliyat için bize ulaşın. Mardin Adana arası evden eve nakliyat hizmetimiz her hafta düzenli olarak yapılır.

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat

Bitlis şehirlerarası nakliyat için bize ulaşın. Bitlis Adana arası evden eve nakliyat hizmetimiz her hafta düzenli olarak yapılır.