Adana  Şehirler Arası Nakliyat

Tayin dönemlerinde  Adana şehirler arası nakliyat şirketi olarak Adana’dan Türkiye’nin tüm  illerine ev taşıma işlemini profesyonel olarak yapan bir firmayız. Muhatabımız genelde asker,polis gibi sürekli il değiştirmek durumunda olan müşterilerdir. Bu yüzde bu döneme özel olarak hazırlanıyoruz. Adana Taşıma firmaları içinde en tecrübeli şirketler arasında yer alan Milliyet nakliyat firmamız şehirler arası nakliyat fiyatlarını siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlıyoruz. Eğer bir ataması çıkan memur iseniz baştan % 15 şehirler arası nakliye  indirimi kazandınız demektir.

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Adana  şehirler arası nakliyat ev taşıma hizmetimiz yılların verdiği tecrübe ile kusursuz hale gelmiştir.  Ev eşyası taşıması sırasında  eşyaların paketlenmesi,mobilyaların montajı ve diğer işler için yetiştirilmiş personeller ile yolumuza devam ediyoruz. Firma olarak sadece kendi araçlarımız ile yapacağımız işlere söz veriyoruz. 3. taraf kişi yada kurumlara iş alıp satmak firmamızda kesinlikle yasaktır.

Ancak size söz verebilmemiz için taşınma tarihinizi bize en az 1 hafta önceden bildirmeniz gerekir. Çünkü yükleme tarihlerinde hangi aracın nerede olacağını belirlemek için zamana ihtiyaç vardır.  ayrıca uygun Adana  şehirler arası ev taşıma ücretlerini belirlemek için aynı araca 2 müşteri eşyası yüklüyoruz. Aynı istikamete taşınan müşterileri belirleyip taşımacılık planını oluşturmak için zaman çok önemlidir.

 

Adana Asansörlü Şehirler Arası Nakliyat

Adana  şehirler arası nakliyat asansörlü ev taşıma işlemini diğer tüm illerde uyguluyoruz. Gidilen şehirler de bulunan firmaların asansörleri kiralanarak bu işi çözüyoruz. Kaçıncı kat olursa olsun dert etmeyin. Firmamızın tüm illerde anlaşmalı olduğu asansörlü taşıma şirketleri mevcuttur. 1. yada 2. kat üstü tüm taşıma işlerinde asansör kullanıyoruz. Ancak Doğu ve güneydoğu bölgelerinde bazı illerde asansör bulunmadığından manuel olarak taşıma gerçekleştiriyoruz.

Size tavsiyemiz bir ilçeye taşınacak iseniz 3. kattan yüksek bir ev tutmamanız olacaktır. Hele de eşyanız çok ise bunun taşıma maliyeti bazı bölgelerde ikiye katlayabilir. Ancak alçak katlarda olursa sorun olmayacaktır. Asansörlü taşıma yapılamayan ilçelerde  fazla eleman desteği ile nakliye işinizi bitiriyoruz.

 

Adana  Şehirler Arası Ev Taşıma Ücretleri

Adana  şehirler arası ev taşıma ücretleri hakkında burada şu ilden bu ile bu kadar diye bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Eşya miktarı kat yüksekliği mesafe gibi konular iyice kavrandıktan ve ekspertiz yapıldıktan sonra fiyatlar net olarak ortaya çıkacaktır. Ortalama fiyat istiyorsanız aşağıda verilen örnekleri inceleyiniz..

Adana  Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık

Adana  şehirler arası nakliyat için sigortalı taşımacılık son derece önemlidir. Ne yazık ki terör bölgesi olduğundan ne zaman ne olacağını bilemiyoruz. Bu yüzden ev taşıma sigortasını mutlaka yapıyoruz. Sizde ister bizimle taşının ister başka firma ile sigorta poliçenizi mutlaka isteyin. Sigorta kapsamı kaza ,terörden kaynaklanan olaylar,doğal afetler gibi olası bir duruma karşı çözüm olacaktır.

Diğer işçilik sırasında oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumludur. Bu konuda güvenebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık ile kafanız rahat eder. Hem hayatta ne zaman ne olacağı belli olmaz diye düşünüyorum. İşi şansa bırakmak yerine garantici davranmayı tercih ediyoruz. Bugün 100 bin tl eşya bedeline 150₺ gibi bir poliçe parası çıkar. Bu rakamı vermemek için eşyayı riske atmaya değermi sizce ? Bizce değmez.

 

 Adana  Ankara Arası Ev Taşıma Ücretleri

Adana Ankara arası ev taşıma fiyatları için örnek olarak 2+1 evinizin 3. kat ile 5. kat arası taşınacağını varsayalım. Bu taşıma işleminde her 2 taraf için asansörlü taşımacılık söz konusudur. Gidilen yol 450 kilometre ve en az 4 eleman ile yapılan bir iştir. Bu ev taşıma işleminin ortalama maliyeti 3400₺ olarak belirlenir.

 

Bize Facebook sayfamız aracılığı ile ulaşın.