Adana Şehirler Arası Nakliyat Servisi

Baraj Nakliyat evden eve taşıma firmamız Türkiye'nin tüm illerine ev eşyası transferi yapmaktadır. Adana şehirler arası nakliyat hizmetinde 2o yıldan fazla deneyime sahibiz. Ana dal eşya taşımacılığı yanında diğer kuru yük ve ağır yük tarzı çalışmalarımız da mevcuttur. Yapı itibarı ile en uygun  evden eve nakliyat fiyatları ile  çalışıyoruz.

Kaliteli bir Adana şehirler arası nakliyat süreci için planlama yapmak şarttır. Biz işe ekspertiz hizmeti ile başlamayı ilke haline getirdik. Eşyaların tespiti,taşınma tarihi ve teslim tarihi gibi tüm detayları organize ederek en konforlu şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Genelde atama sezonlarında memur kesimin taşınma işlemlerinde rol alıyoruz. Adana'dan Tüm Doğu ve Güneydoğu illerine ev eşyası transferinde tercih edilen firmalar arasındayız.

Adana şehirler arası evden eve sürecinizi en iyi şekilde yönetecek bir firma arıyorsanız biz göreve hazırız. Tam hizmet Adana şehirler arası nakliyat servisimize paketleme,montaj ve diğer eşya toplama gibi işlerin tümünü yapıyoruz.   Adana Evden eve nakliyat için şehir içinde nasıl hizmet veriyor isek şehirler arası içinde aynen çalışıyoruz. Firmamız bu konuda müşterilerine her türlü garantiyi veren bir yapıya sahiptir. Eşyanız için tüm güvenlik önlemleri alınarak taşıma yapılır.

Evinizin düzgün bir şekilde taşınmasını istemeniz en doğal hakkınız. Bu devirde bir eşyayı yerine koymak kolay değil. Ancak titizlikle icra ettiğimiz Adana şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz taşınma garantisi veriyoruz. Eşya taşıma işini herkes yapabilir. Ancak zarar görmeden taşıma profesyonellerin işidir. Hızlı ve hasarsız ev taşıma için  Adana asansörlü taşımacılık hizmetimizi Türkiye geneline yaymış durumdayız.

Adana şehirler arası nakliyat için profesyonel olarak eşyalarınızı en ince ayrıntıya kadar paketliyoruz. Sözleşme yapıyor ve şartlarına sonuna kadar uyuyoruz. Zamanında teslimat bizim için çok önemlidir. Bu konuda mağdur edilen pek çok insan ile karşılaşıyoruz. Size bir teslim tarihi iletildiğinde elbette ona göre kendinizi ayarlıyorsunuz. Bilmediğiniz hatta hayatta ilk defa gittiğiniz bir şehirde böyle bir durumun zorlukları hakkında empati yaparak hareket ediyoruz.

Adana şehirler arası nakliyat

En Uygun Adana Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları İle Taşıyoruz

Adana şehirler arası nakliyat gerçekten belli bir tecrübe gerektirir. Uygun şehirler arası nakliyat fiyatları elde etmenin yolu çoklu taşıma ile mümkündür. Nasıl derseniz ; Aynı yöne mesela Adana'dan Bitlis ve Van yönüne taşınan 2 müşterimizin eşyasını aynı araca yüklüyoruz.

Bu sayede mazot giderlerini yarı yarıya düşürmüş oluyoruz. Tabi bu durum Adana şehirler arası nakliye fiyatlarına yansıyor. Bunun haricinde gidiş ve dönüş işi ayarlamak sureti ile çalıştığımız için fiyatlarımız piyasa şartlarının bir nebze olsun altında oluyor.

Ancak araçlarımız 8 metredir. 2 adet iki oda bir salon evleri alması mümkün. Ancak üç oda bir salon evlerde bu bazen mümkün olmayabilir. Eşyaları aracın arkasına üstüne bağlamak durumunda kalıyoruz. Bu durum Adana şehirler arası nakliyat için istemediğimiz bir durumdur.  Trafik kurallarına aykırı ceza işlemlerinin ortaya çıkması söz konusudur. Bizden fiyat teklifi almak için formu doldurmanız halinde en kısa sürede dönüş yapıyoruz.

Eşyalarınızı Sigortalı Taşıyoruz

Firmamız verdiği Tüm Adana şehirlerarası evden eve nakliyat himmetlerini sigortalı taşıma kapsamında yapar. Eşyalarınıza en az sizin kadar önem veriyoruz. Yolda kaza ve benzeri durumlara karşı önlemlerimizi her her zaman alıyoruz. Diğer sigorta kapsam dışında kalan durumlar ise firmamız güvence veriyor. Zaten profesyonel olarak verdiğimiz şehirler arası taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınıza zarar gelme olasılığı % 1 anca eder.

Tüm Mobilyaların Montajı Bize Ait

Eski evde sökülen mobilyalar istinasız yeni evde gösterdiğiniz yerlere montaj yapılır. Bunun Adana şehirlerarası evden eve nakliyat ve ya şehir içi ev taşıma olması fark etmez. Çünkü bizim elemanlarımız sürekli araçlardadır. Kendi bünyemizde bulunan elemanlarımız montaj işlerini yapar.

Her ekibimizde mobilya  montaj elemanları mevcuttur. Yatak odası dolabı ,genç odaları oturma odaları profesyonel montaj elemanlarımız tarafından monte edilir. Ancak duvara montaj edilen ürünlerin sökme işini yapıyoruz. Montaj işini elektrik tehlikesi oluşabileceğinden biz yapmıyoruz.

Beyaz Eşyaların Montajlarını Yapıyoruz

Çamaşır makinesi,fırın,kurutma ve bulaşık gibi standart beyaz eşyaların  montajlarını da yapıyoruz. Klima ve şofben,uydu gibi ustalık şsteyen işler için ya kendiniz uta bulursunuz. Yada bizim anlaşmalı olduğumuz ustalara ekstra ücret dahilinde biz yaptırırız.

Firmamız dürüst olmak ile ön plana çıkan deneyimli bir firmadır. Verdiğimiz tüm sözleri eksiksiz yerine getiriyoruz. Bu bizim asli görevimizdir.

Türkiye'nin tüm illerinden ; Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce ile Adana arası evden eve nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi.