adana sigortalı taşımacılık

Adana Sigortalı Taşımacılık yapan bir firma olarak, tek işimiz ev taşımak değildir. Yılların tecrübesi ile işyeri, ofis, dükkân, büro, fabrika, parça eşya, evrak gibi aklınıza gelebilecek her şeyi taşımak bizim işimiz.Her geçen gün büyümekte olan firmamız, yeni istihdam edeceği her personeli istihdam edeceği alanda eğitip, gerekli bilgileri verip sizlerin hizmetine sunmaktadır. Şoförlerimizin tamamı, korsan taşımacılarda bulunan ehliyetsiz şoförlerin aksine, gerekli uzun yol tecrübesine sahip, yıllarını bu işe vermiş bireylerdir. Adana taşıma şirketleri içinde sigorta işlemlerini yapan ender firmalardan biri olduğumuzu unutmayın.

Araçlarımız son derece donanımlı, taşıma belgelerine sahip, modern araçlardır. Üst katlardan eşya indirmek ve üst katlara eşya çıkarmak için tasarlanmış asansörlerimizin tamamı modern ve bakımlı aletlerdir. Ancak tüm bunlara rağmen her türlü aksiliği göz önünde bulunduran firmamız, Adana evden eve nakliyat sigortalı eşya taşımacılığının önemini yadsımamaktadır. Her işte olduğu gibi taşımacılık işinde de iş kazaları, aksaklık ve aksilikler olasıdır. Bunun için eşyalarınızı sigortalı eşya taşıma güvencesiyle taşıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Nedir? Önemi Nedir?

Adana  Sigortalı taşımacılık evden eve taşımacılık  ve parça taşımacılığı işlerinin meşhur olmasıyla firmaların birbiriyle rekabet için buldukları ve müşterilerin içini rahatlatacak bir yöntem olarak son yıllarda ortaya çıkmış bir garantidir. Sigortalı taşımacılıkta taşınan eşyaların bir hasar görmesiyle bu hasarın karşılaması olarak bilinen sigortalı taşımacılık, sıfır olan ürünlerin yükleme veya paketleme sırasında uğradığı hasarın ve diğer ürünlerin taşıma yapılan aracın kaza yapması sonucunda uğradığı kaza sonucu uğradığı hasarın kapsanması durumudur.

Hiçbir nakliye şirketinde olmadığı gibi firmamızda da ikinci el ürünler sigorta kapsamına girmez. Sigorta şirketleri ikinci el olan ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasar ve arızalar için sigorta yapmaz. Adana Evden eve nakliyat sektöründe en çok şehirler arası nakliyat için sigorta önemlidir. Nakliyat sigortası ile yaptıracağınız poliçe sayesinde eşyalarınız sigorta altına alınmış olur.

Eşyalarınızın taşındığı aracın kaza yapması sonucunda meydana gelebilecek tüm hasar sigorta altında olacaktır. Şehir içinde yapılan evden eve nakliyat işlerinde sigortaya çok ta gerek duyulmasa da şehirler arası nakliyat işlerinde sigorta oldukça önemlidir.

Adana sigortalı taşımacılık hakkında tüm bilgilendirmeyi Adana Milliyet Nakliyat  olarak uzman ekspertizlerimiz ile birlikte sigorta hakkında bilgilendirmemizi siz değerli müşterilerimiz için memnuniyetle yapıyoruz.  İletişim Kurun