Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Adana Yüreğir Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Adana Yüreğir Evden Eve Nakliyat

Adana Yüreğir evden eve taşımacılık ev eşyası taşıma fiyatlarımız her bütçeye uygun düzenlemiştir. Adana ili Yüreğir ilçesinde evden eve nakliyat alanında müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktayız. Nakliye araçlarından tutun paketleme malzemeleri ve personelimiz tam donanımlı olarak ev taşıma hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız  piyasa şartlarının üstünde olmasa da altında sayılmaz .Yapılan işe göre ve maliyetlerde hesaplandıktan sonra durumu da  göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılır. Ev eşyalarınızın durumuna göre her türlü araç temin edilir. İster elemanlı ister sade araç verebiliriz. Pikap tarzı az eşyalar için araçlarımız mevcuttur. Adana evden eve nakliyat tavsiye fiyat teklifi almak için bize  ulaşın.Paketleme sistemimizde eşyalarınıza asla zarar gelmez. Profesyonel şekilde paketleme yapacak malzeme ve elemanlarımız tecrübeli kişilerden oluşur. Adana evden eve nakliyat özel  paketleme malzemeleri kullanır.Mobilyalarınızı söken elemanımız kurma işlemi için her şekilde eşya başında gider.  Nasıl almışsak o şekilde mobilyalarınızı kuruyoruz.

Adana Yüreğir Evden Eve Taşımacılık

Adana Yüreğir evden eve taşımacılık hizmetimiz sabah 7 de başlar en geç öğleden sonra 14:30 gibi biter. Sabah elemanlarımız eşyalarınızı toplamaya başlar. Sonra mobilyaları ,beyaz eşyalar ve sökülmesi gereken her eşya tek tek sökülerek paketleme işlemi yapılır. Eğer eviniz yüksek kat ise asansör kurulur. Yüreğir asansörlü taşımacılık hizmetimizde mevcuttur. 21.kata kadar asansör kurma imkanımız vardır. Asansör kurulabilmesi için bazı şartlar vardır. Bunun belirlenmesi için elemanlarımız eşya ve yer tespiti için sizi ziyaret edebilir. Bu koşullar altında taşıma günü hiçbir sorun yaşamadan taşıma işlemi gerçekleşir. Ayrıca bütün eşyalarınız firmamız tarafından sigorta kapsamına alınarak taşınır. Sigorta eşyalarınızın hasar görmesi halinde devreye girer.

Adana Yüreğir asansörlü Taşımacılık

Adana Yüreğir asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için önceden elemanlarımızın tespit yapması gerekir. Asansörün kurulacağı balkon yada pencere arasında elektrik telleri vesaire olmamalıdır. Balkon yada pencerelerde demir şebeke olmamalıdır. Böyle durumlarda asansör kurulamaz. Yada demir şebeke vesaire bunların çıkarılıp takılması ev sahibine aittir. Asansörlü taşımacılık çağın buluşlarından hem insan gücünü azaltır hemde zamandan tasarruf etmemizi sağlar. Bununla birlikte eşyalarınızın merdivenlerden çıkarılırken zarar göreme olasılığını azaltır. Asansör hizmeti biraz maliyetli olsa da inanın buna değer. Bu devirde eşya almak kolay değil o yüzden eşyalarınız emanetimizdir. Elimizden gelen önemi göstereceğimize emin olun

Resimde görülen firmamıza ait taşıma asansörüdür. 21.kata kadar çıkabilen modüler ve aynı zamanda  seyyar olarak dizayn edilmiştir.

 

07 Mart 2018