Çalışma Saatleri pzts ile cmrts - 07.00 ile 20:30 PM Arası
Bize Ulaşın 05374092406-05314360212
Email agenli86@gmail.com

Aksaray Nakliyeciler Sitesi

Aksaray Nakliyeciler Sitesi

Aksaray nakliyeciler sitesi  üye firması olarak hizmet vermekteyiz. Aksaray nakliyecileri olarak kurulan site de her türlü araç temin edebilir ve her yüke uygun fiyat teklifi alabilirsiniz. Aksaray nakliyeci arayışlarınızda bizimle irtibata geçebilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Milliyet Nakliyat firmamız tüzel bir firmadır. Uluslar arası taşımacılıktan Aksaray evden eve nakliyat taşıma hizmetine kadar bir çok servise sahiptir.Bütün taşıma işlemlerimiz sigortalı ve sözleşmeli olarak itina ile yapılır. Aksaray parsiyel taşımacılık alanında hizmet veren şirketimiz eşyalar yada yükleri adresten alır ve adrese teslim  eder. Milliyet  çalışanları, kitaplar, elektronik malzemeler ve oyuncaklar gibi daha küçük müşteri öğelerini toplamak, paketlemek ve göndermek üzere 855.000 m²’lik çok geniş depolama alanına sahiptir.Ağır mallarda uzmanlaşmış önde gelen ulusal son mil ağı olarak, perakende markalarını koruyan tutarlı bir tüketici deneyimi sağlamak için benzersiz bir konuma sahibiz. Şimdi malları doğrudan evlere taşımak için daha hızlı ve daha uygun maliyetli olmasını sağlıyoruz . Ülke genelinde en fazla 36 saat içinde teslimat yapılmaktadır.

Hizmetler Ve Servisler

Taşımacılık ve lojistik hizmet sağlayıcıları için global, yerel, aktif veya varlık tabanlı olmayan, hava, okyanus, zemin veya bunların herhangi bir kombinasyonu ile taşımaları taşımak da, rekabetçi bir fiyatla farklı servis sunmaktır. İşyerinizde ve ticaret ortaklarınızın ve müşterilerinizin operasyonlarına kadar uzanan iş süreçleri ile aynı anda hareket eden gönderileri, kaynakları ve belgeleri yönetmek zorunda olduğunuzdan daha kolay bir şey söyleniyor. Ticari ortaklarla çalışmak da çok zor olabilir, çünkü onlar çok sayıdadır ve onlarla olan ilişkiler sürekli değişmektedir.

Sizin gibi binlerce müşteriyle birlikte Descartes, durumunuzu anlıyor ve ulaşım ve lojistik hizmetleri pazarlarına özgü bir tedarik zinciri yazılımı ve alan uzmanlığı portföyüne sahip. Lojistik Teknoloji Platformumuz aracılığıyla sağlayabildiğimiz yeteneklerin genişliği ve derinliği piyasada eşsizdir – bunlara aşağıdakiler dahildir:

  • sözleşme yönetimi;
  • satın alınan nakliye yönetimi;
  • mevzuata uygunluk;
  • rota planlaması, teslimat planlaması ve filo yönetimi;
  • iletici ve broker çözümleri;
  • ticaret ortaklığı bağlantısı;
  • ve dahası…

İlk multimodal ulaşım mesajlaşma ağı olma ve ilk entegre gümrük ve lojistik çözümleri sunma gibi inovasyon konusundaki sicili müşterilerimizin en üst düzeyde rekabet etmesine yardımcı olur. Bulut tabanlı çözümlerimiz ve “kullandığınız ödeme” fiyatlandırması, gelişmeniz gereken marjları korumanıza yardımcı olur.

 

adana nakliyeciler sitesi

adana evden eve nakliyat