Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.

Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.


agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

Ankara evden eve nakliyat araçları

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Firmamız tayin dönemlerin ülkemizin bütün illerineAnkara şehirler arası evden eve nakliyat yapmaktadır. Uygun nakliyat fiyatı elde edebilmek için yerine göre 2 eşya aynı araca yüklenerek taşıma yapılır. Böylece taşınma maliyeti 2 ye bölünmüş olur. Ankara şehirler arası nakliyat aşaması için taşınma gününü 1 hafta önceden belirlenmesi ve planlama yapılması gerekir. Google da bize ulşın. Ankara Diyarbakır arası dönüş yükü arayan araçlar ve kamyonlar,nakliye firmaları. Ankara Bingöl arası dönüş yükü arayan araçlar ve nakliye firmaları. Ankara 

Evden eve nakliyat sektöründe 21 yıllık deneyime sahip olan Ankara Nakliyat firmamız her zaman kaliteli hizmet vermek için çabalar.

Ankara Nakliyat ev taşımacılığı  çok titizlik gerektiren bir işlemdir. Bundan dolayı paketleme yaparken ve mobilya montajlarını yaparken eğitimli ve deneyimli personellerle çalışmaktayız. Taşıma esnasında oluşabilecek aksiliklere karşılık nakliyat sigortası yapılmaktadır. Sözleşme yapılır ve sözleşme şartlarına kesinlikle uyulur. Başka firmalara komisyon karşılığı iş verilmez kendi araçlarımız ve kendi ekibimiz taşıma işlemini gerçekleştir.Ankara evden eve taşımacılık sistemimiz ücretsiz ekspertiz hizmetimizle başlar. Eşyalarınız ve evinizin konumu gözlemlenerek uygun nakliyat planlaması çıkartılır.Daha sonradan fiyat farkı yada sizleri sıkıntıya sokacak davranışlarda bulunulmaz. Ankara evden eve nakliyat aşaması eşyalarınızın paketlenmesi,mobilyaların sökülüp paketlenmesi gibi işlemlerle akıcı bir şekilde devam eder. Sabah başlangıç saatine göre  6-7 saat içinde taşıma işlemi sonlandırılır. Bizimle iletişime geçebilir yada,ofisimizi ziyaret edip  Ankara Nakliye talebinde bulunabilirsiniz. Ankara Çağlayan Evden Eve Nakliyat olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak asli görevimizdir. Bir telefon kadar yakınız.....