Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.

Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.


agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

Afyon Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır

Yeni bir adrese taşınmak zorlu bir süreç olarak gözükebilir. Yaşanılan olumsuzluk ve stres sizi alacağınız hizmetten soğutabilir. Afyon asansörlü nakliyat hizmetlerini profesyonel ekipmanlar ile yapıldığında tüm olumsuzluklarında önüne geçilebilir. Afyon asansörlü evden eve  nakliyat şirketi olarak asansörlü ev taşımacılığında müşterilerimize güvenli ve kaliteli düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. 15 Kata kadar çıkabilen asansör desteğimiz sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmeden kolaylıkla taşınabileceğini söylemek isteriz.Yüksek katlarda oturan kiracılar için tasarlamış olduğumuz bu özel taşıma sistemi eşyalarınız, zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı ise bina içerisinde eşya taşımaya gerek kalmadan asansör sepeti üzerine yüklenen eşyalar direk olarak araca götürülür ve aşağıda bekleyen elemanlar tarafından eşyalarınız araca yüklenir. Bina içerisinde eşya taşındığı taktirde bir takım eşyanın sağa sola çarpma riski doğacağından dolayı en güvenli nakliyenin asansörlü evden eve nakliyat hizmeti olduğunu belirtebiliriz.
Asansörlü nakliyat işlemlerine başlanılmadan önce ilk olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlarız. Ekspertiz elemanımız apartmanınızın önüne asansörün doğru kurulum açılarını belirler ve nakliye gününde elemanlarımız tarafından 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde asansörün kurulumunu sağlar.

KURULUM AŞAMASI
Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra elemanlarımız eviniz içerisinde eşyaların ambalajlama aşamasına geçer. Tüm eşyaların en iyi korunaklı ambalajı yapıldıktan sonra asansör sepetine eşyalar yüklenir ve aracımıza personellerimiz tarafından aktarılır. Tüm eşyalarınız asansör aracılığı ile taşındıktan sonra eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere araçlarımızla yola çıkar.Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eski evinizde göstermiş olduğumuz özen gösteren taşıma işlemi yeni evinizde de aynı biçimde sürdürülmeye devam edilmektedir. Araç evinizin önüne yanaştırılır ve burada da yüksek katlı bir dairede oturuyor iseniz asansör ekipmanı kullanılarak eşyalarınız taşınır.Asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetleri bu konuda deneyim gerektiren hizmet alanları arasındadır. Evden eve nakliyat firması seçimi yaptığınızda konusunda yeterince  tecrübeli  olduğunu önceden çok iyi düzeyde araştırmanız gerektiğini bilmenizi isteriz.

AFYON ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT