agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

OFİS BÜRO NAKLİYAT

Milliyet Nakliyat müşterilerine sağlamış olduğu hizmetlerde üstün başarı ve performansı ofis büro eşya nakliyatı hizmetlerinde göstermektedir. Yurt genelinde taşımacılık hizmetlerinin tümünde üstün olan nakliyat şirketimiz ofis taşımacılığı konusunda da kendini kanıtlamış bir nakliye şirketidir.
Yapmış olduğumuz sistemli çalışmalar sonucunda ev ve ofis nakliyat çözümlerinde hizmet sağlarken yapılan hizmet aşamasının doğru ve kusursuz boyutta yapılabilmesi için çok çaba gösteririz. Zamanlama planı ile, araç ve malzemelerin kullanımıyla da müşterilerimizin profesyonel düzeyde ofis büro taşımacılığı hizmeti almasını sağlarız. Sizleri hiçbir şekilde iş kaybına uğratmadan nakliye hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertiz tespiti yapılarak önceden eşyalarınızı görüp size uygun araç, ekipman ve malzemelerin teminini yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızın nakliyesini yaparız.
Ofis eşya taşımacılığı sunmuş olduğumuz müşterilerimizin kimlik bilgilerini her zaman gizli tutmaya özen göstermekteyiz. Günümüz koşullarında kurulan yeni ofisler teknolojik gereklilikler ile donatılmış olduğundan dolayı yapılan çalışmalar gizlilik niteliğini taşımaktadır. Müşterilerimizin bu hizmette beklentilerini en iyi düzeyde karşılayabilmek için Avrupa standartları kalitesinde ofis taşımacılık hizmetlerimizi geliştirmiş bulunmaktayız.
Ofis büro nakliyat gününde firmamız personelleri tarafından ilk olarak önemli evrak ve klasörlerin kolileme işlemi yaparız. Kolilerin kaybolmaması, yerlerinin karışmaması ve sizleri hiçbir iş kaybına uğratılmamanız için kolilere numara sırası verilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.
Mobilya eşyaların demontaj işlemi yapılır ve craft kağıt, havalı naylon vb. malzemeler kullanılması ile paketleme işlemi yapılır.
Elektronik türde olan bilgisayar, projeksiyon cihazı, yazıcı, fotokopi makinesi türünden olan eşyalar ise paketlenerek araçlarımıza yerleştirilir.
Koltuk, kumaş türünde bulunan eşyalar ise havalı naylonlara sarılır ve tüm ofis içerisindeki eşyalar itinalı bir şekilde toplanması sağlandıktan sonra eşyalarınız yine aynı düzen ve çerçeve içerisinde yeni belirtmiş olduğunuz ofise taşınması personellerimiz tarafından yapılır.

Afyon Ofis Büro Nakliyat

Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.


Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.