Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.


agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

Bilecik Evden Eve Nakliyat

 Sizlerde evinizi ya da iş yerinizi taşıtmak istiyorsanız o zaman tek yapmanız gereken kişisel eşyalarınızı almak olacak ve diğer bütün eşyaları Bilecik evden eve nakliyat firmamızın personellerinin çok dikkatli bir şekilde kutulara ya da kırılacak olan eşyalarınızın kırılmaması adına, özel kağıtlar ile paketledikten sonra taşıma işlemi yapılacaktır. Birçok insan  Bilecik Evden eve nakliyat firmasını tercih etmelerinin nedenleri arasında  güler yüzlü personellerinin oldukça kaliteli hizmet vermesidir. Bilecik evden eve nakliyat ile sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız o zaman firmamızı tercih etmeli ve bu hizmetten yararlanmalısınız. Eski evden eşyalar özel olarak üretilmiş olan asansör sistemi ile kamyona yüklenecek olup, bizlere vermiş olduğunuz yeni evinizin adresine büyük bir titizlik içerisinde eşyalar taşınacaktır. Bilecik nakliyat firmamız ile eşyaları taşımak isteyen müşterilerimiz bizlere bir telefon açarak daha ayrıntılı bilgileri alabilecektir. İnsanların evlerini ya da iş yerlerini taşıyan Bilecik nakliyat  firmamız, size uygun olacak gün ve saat içerisinde gelerek eşyalarınızı paketleme işlemi yaptıktan sonra yeni adresinize taşıma işlemini yapacaktır. Yeni evinize götüreceğimiz  eşyalar özel olarak kamyona yükleneceği için, sizlerin de gözünüz arkada kalmadan bütün eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Bu sayede  Bilecik nakliyat firmamız  evinizde bulunan eşyalar kırılmadan, yırtılmadan yeni adresinize taşınacak ve sizler sadece kişisel olan eşyalarınız ile birlikte eve gireceksiniz. Oldukça uygun fiyatlara ev ya da iş yeri taşıtmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz.

        Ayrıca Bilecik evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmetimiz tüm illerde mevcuttur.Tayin dönemlerinde memur personellere özel fiyat uygulamalarımız mevcuttur.Bilecik evden eve nakliyat firması olarak bunu aynı yöne taşınan personellerin eşyalarını ikili guruplar halinde yükleyerek sağlıyoruz.Bilecik evden eve nakliyat asansör sistemimiz ise şehirler arası nakliyat yaparken gittiğimiz şehirlerdeki firmaların asansörlerini kiralayarak devam eder.Ülkemizin her köşesinde asansör hizmetimiz mevcuttur.Bazı yerlerde arazi şartları yada terör olayları sebebi ile asansör hizmeti yoktur.O zamanda fazladan eleman götürerek bu işi hızlandırıyoruz.Bilecik evden eve nakliyat sektöründe şehirler arası nakliyat için bizi aramadan karar vermeyin derim.Yüz yüze görüşelim ve size en uygun nakliyat palanını beraber yapalım.Milliyet Evden Eve Nakliyat Ailesi.

​BİLCİK EVDEN EVE NAKLİYAT-BİLECİK NAKLİYAT

Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.