Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.

agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

Evden eve Nakliyat

Bingöl Evden eve nakliyatprofesyonellik  ve deneyim isteyen bir iştir. Evinizdeki eşyaların değerini biliyoruz ve kendi eşyamız gibi titizlikle taşıyoruz. Kaliteli ve güven duyabileceğiniz kısacası evden eve nakliyat işinde tecrübeli bir firma seçmelisiniz. Aksi halde maliyeti çok uygun diye ucuz firmalar seçerseniz bu sizin açınızdan çok daha maliyetli olur.

 

Bingöl Evden eve nakliyat konusunda Bingöl’deki çözüm ortağınız Milliyet Nakliyat evden eve taşımacılık talebiniz ulaştığı andan itibaren uzman ekibimiz sizi, sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder.

 
Bingöl  Nakliyat ekspertiz ekibi nakliyat talebinize uygun planlama yapar. Eşyalarınızın durumuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eleman sayısı, sigorta bedeli çıkartılır. Bu sayede bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi hazırlanır. Eşya asansörümüzün nereye ve nasıl kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

 

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Bingöl   Nakliyat ekibi sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır. Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.

 

Bizler müşterilerimizi düşünerek en uygun fiyatlara üstün hizmet vermekteyiz.
Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

 

Beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız, kırılacak türden olan eşyalarınız, mobilyalarınız ve hatta çiçeklerinizin gerekli olan paketlemeleri yani ambalajlara sıkıca bağlanması, baloncuklu naylonlara  sarılıp uygun büyüklükteki kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilerek taşınma işlemi başlatılmış olur.

 

Paketlenmiş olan eşyalarınız büyük bir titizlik ve özenle araçlarımıza uygun bir şekilde çok dikkatlice yerleştirilir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi işlemi bittikten sonra, taşınacak olan adrese doğru hareket etmektedir.

 

Yeni adresine ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titizlik ve dikkatle ambalajlarından çıkartılarak sizin göstereceğiniz yerlere uygun olarak yerleştirilir. Mobilyalarınız uzman marangozumuz ile kurularak montaj işlemleri yapılır ve böylelikle evden eve taşımacılık işlemi gerçekleştirilmiş olur.

 

Milliyet Nakliyat olarak yeni evinizde güzel günlerde oturmanızı dileriz…


Bingöl Evden Eve Nakliyat

Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.