Bitlis Şehirlerarası Nakliyat-Ev Taşıma Şirketi| 05374092406

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat

Eğer sizde ataması yapılan bir memur iseniz doğru yerdesiniz. Bitlis şehirlerarası nakliyat alanında 20 yıldan fazla tecrübeye sahibiz. Tayin dönemlerinde doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerine özel evden eve  nakliyat planları hazırlıyoruz. Adana merkezli bir  firmayız. Ancak bu sadece Adana iline özel çalıştığımız anlamına gelmez. Bitlis iline geldiğimizde nereye iş çıkarsa oraya evden eve taşıma yapıyoruz. Firmamız sadece kendi araçları ile yapacağı işlere söz verir. Alınan işler kesinlikle 3.taraf firmalara devredilmez.

Eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz. Paketleme,Mobilya montaj,beyaz eşya montaj gibi işlerin tamamını muntazam şekilde yapıyoruz. Hangi mobilya yada beyaz eşyanızı sökmüş isek yeni evinizde göstermiş olduğunuz yerlere kuruyoruz. Alınan işler kesinlikle yarım bırakılmaz. Bitlis şehirlerarası nakliyat evden eve taşıma hizmetlerini harfiyen uygularız. Anlaşma şartlarını baştan belirler ve o şartlara kesinlikle uyarız. Şirketimizde sudan bahaneler ile fiyat farkı istemek yada işi yarım bırakmak kesinlikle olmaz. Örnek olarak mobilyanızı söküp gittiğiniz evde takmama gibi bir durum asla olamaz.

bitlis şehirlerarası nakliyat

Bitlis Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

Bir evin şehirlerarası taşıma maliyeti oda sayısı,kat yüksekliği ve gidilen mesafe belirler. Örneğin; Bitlis'den Adana'ya 2+1 evinizin taşınacağını varsayalım. Eski ev 5. kat yeni ev 6. kat olsun. Burada Bitlis Adana arası 727 kilometredir. Her iki tarafa da modüler asansör kurulmak şartı ile taşımacılık yapılır. 2019 atama döneminde bu Bitlis Adana şehirlerarası nakliyat fiyatı ortalama 3250₺ civarıdır. Ancak her sezon artan yakıt giderleri ve diğer masraflar yüzünden maliyetler artar. https://www.facebook.com/adanaevdenevenakliyecileri/

Bitlis şehirler arası nakliyeciler ile müşteriler arasında bir tartışma vardır. Devletin memurlara taşınmak için verdiği ödenek ile nakliyat fiyatları farklıdır. Yani biz nakliyeciler olarak devlet neye göre hesaplama yapıyor bilemiyoruz. Ancak bizim verdiğimiz Bitlis şehirlerarası nakliyat fiyatlarında bile ucu ucuna bir kar vardır.

Sigortalı Taşımacılık

Sektörde çok büyük bir rekabet olduğu için maliyetlerin yüksek olma olasılığı zaten yoktur. Bakın size bir örnek verelim. Bitlis'den Mersin iline evden eve nakliye yapan bir aracın yakıt masrafı 1000₺ altına kesinlikle düşmez. Bir eleman ücreti 150 tl ki 4 eleman yükleme yapar. Birde asansör kullanıldığını varsayalım. 600₺eleman 250₺ asansör 850₺ sadece yüklemeye gider. Bu standart evler için geçerli. Bu işin aynısı indirme yaparken de gider. Zaten bir evin taşıma maliyeti ortalama 3000₺.Tek eşya ile bir aracın bu fiyatlara akliye yapması zarardan başka bir şey değildir.

Sigortalı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı kırılmaz, açılmaz yumuşak poşetlerle kaplayıp paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız. Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir. Şehir içi nakliyat için konusunda tecrubeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, Beyaz eşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Bitlis'de  ev yada iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka bizden nakliyat fiyatı isteyin. Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz. Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Eşyalarınız bizimle gher zaman güvende.

Milliyet nakliyat ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız. Sigortalı nakliyatta uzman firma olarak yılların deneyimini sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşıma işelmi yapmaktayız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz.

Bitlis Adana Arası Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Firma Bulunur ?

Bitlis şehirlerarası nakliyat aşamasında en iyi planlama erken karar vermekle mümkün olur. Bitlis Adana arası evden eve nakliyat yapan bir firma bulmak için Adana firmalarına müracaat etmelisiniz. Taşınma gününü en az 1 hafta önceden belirlemeniz ve firmaya bildirmeniz en mantıklı yoldur. Adana ev taşıma şirketi bu doğrultuda planlama yapar ve gidiş dönüş olarak kendini ayarlar. Böylece Bitlis Adana arası ev taşıma fiyatları için indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Adana evden eve nakliyat fiyatları için dönüşte % 10 a varan indirimler bulabilirsiniz. https://www.milliyetevdenevenakliyat.com/adana-sehirler-arasi-nakliyat/

Özellikle Adana için bize ulaşın. Tayin dönemlerinde bir aracımız sürekli o bölgelere eşya taşıma yapıyor. Mutlaka denk düşecektir. Bize 1 hafta önceden bildirmeniz durumunda eşyalarınızı zamanında güvenli şekilde yükleriz. Bize 05374092406 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızdan mesaj atabilirsiniz.

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat İçin Sık Sorulan Sorular

Evet tüm eşyalar sigortalı taşınır
Türkiye'nin en uzak yerine dahi en fazla 48 saat içinde teslimat yapılır. Yakın yerlere 36 saat içinde. Örneğin Bitlis Adana arası nakliyat 24 saat içinde tamamlanır.
Tüm eşyalarınızı baloncuklu naylon ile korunaklı şekilde paketliyoruz.
Eşyalar zaten sigortalanır. Aksi durumlar için firmamız hasarınızı karşılar.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CommentLuv badge