Bursa Adana Arası Nakliye

Adana merkezli bir taşıma firması olarak Bursa Adana arası nakliye işlerinizin tamamını dönüş aracı olarak uygun fiyatlara yapıyoruz. Bursa  Adana arası evden eve nakliyat fiyatlarımız uygun olmakla beraber  profesyonel eller tarafından yapılır. Bursa Yenişehir ve  diğer tüm semt ve ilçelerden Adana Mersin istikametine ev taşıma işlemi için haftalık seferlerimiz  mevcuttur. Bursa  Adana arası ev taşıma fiyatları  kat yüksekliği ve eşya miktarı oda sayısına bağlı olarak değişir. Bursa Adana arası nakliye firması arayışlarınız için çözüm ortağınız Milliyet nakliyat ile iletişime geçtiğiniz an bir taşıma süreci başlar.

Eşyalarınızın video yada resimleri alınarak size en uygun Bursa Adana arası nakliye planı hazırlanır. Taşınma günü eşyalar yada diğer yükler toparlanır,mobilyalar sökülür ve paketleme işlemi yapılır. Mutfak eşyalarınızı da dilerseniz anlaşma şartlarına göre biz toparlayabiliriz. Bursa  Adana Arası evden eve nakliyat fiyatları da çok ucuz düzenliyoruz. Çünkü dönüş aracı olduğumuz için sadece yakıt ve eleman giderlerine taşıma yapıyoruz.

Bursa Adana Arası  Nakliye  Fiyatları

Bursa  Adana arası 3+1 ev taşıma fiyatı ortalama olarak 4000₺ civarı bir rakama tekabül eder. Ancak fiyat düşebilir de yükselebilir de. Burada evin oda sayısı kat yüksekliği ve istenilen diğer ek hizmetler de etki eder. Net  Bursa Adana arası nakliyat fiyatları telefon yada yüz yüze görüşmelerden sonra belirlenir. Kısacası kafadan bir rakam yazmak yanlış olur. Burada pazarlık ve diğer etkenlerde  göz önünde tutulmalıdır.

Bursa Adana arası nakliyat firmaları arasında en düzenli çalışan firmalardan biriyiz. Söz verilen tarihte yükleme ve teslimat yapıyoruz. Bu en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Adana evden eve nakliyat konusunda 21 yıllık tecrübe ile şehirlerarası nakliye işlerinde de yeterince deneyim ve alt yapıya sahibiz. Bursa Adana arası nakliye için özel tasarlanmış çelik ve ev taşımaya uygun araçlarımız var. Yüksek katlar için asansörlü taşımacılık yapıyoruz.  En uygun fiyatları ve en kaliteli hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın.

 

Bursa  Adana Arası Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Bursa  Adana arası nakliyat parça eşya taşıma için de küçük nakliye araçlarımız mevcuttur. Bursa’dan Adana’ya küçük nakliye işleriniz de tarafımızca yapılır. Parça eşya taşıma fiyatlarımız hacim olarak hesaplanır. Bir yada birkaç parça eşyanızın araçta kaplayacağı alana göre fiyat veriyoruz. Parça eşyaların yüklenmesi Bursa  Valiliği izinlerine göre belirli saatler arasında yapılır. Malum Bursa  Trafiği yoğun olacağından her bölgeye her saat girmek mümkün değildir.

Bursa  Adana Arası Kamyon Nakliye Fiyatları

Bursa  Adana arası Nakliyat kamyon nakliye fiyatları taşınacak yüke göre değişir. Yada komple araç yada yarım araç fiyatları farklıdır. Ancak şunu belirtelim biz ev eşyası harici kamyon nakliye işi yapmıyoruz. Yetki belgesi ne taşımamıza izin veriyorsa sadece onu taşıyoruz. Örneğin ev taşıma ve büro ofis taşıma gibi. Bunun haricinde olan taşıma işlerini nakliyeciler sitesi aracılığı ile yapabilirsiniz.

 

Bursa  Adana Arası Pikap ve Küçük Kamyonet Nakliye

Bursa  Adana arası nakliyat pikap ve kamyonet nakliye yada kiralama hizmetimiz var. Ancak sadece araç vermiyoruz. Şöförlü olarak taşıma işlerini yapmak üzere kiralıyoruz. Pikap yada kamyonet nakliye ile öğrenci eşyası taşıma,bekar eşyası taşıma ve parsiyel taşıma işlerinizi yapıyoruz. Mini nakliyat araçlarımızı Bursa  Adana arası nakliyat için uygun fiyatlara çalışıyor.