adana nakliye firmaları çalışıyormu

Covid 19 Sürecinde Nakliye Firmaları Çalışıyormu ?

2 / 100 SEO Score

Covid-19 Sürecinde Evden Eve Nakliye Firmaları Çalışıyormu ?

İçinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde ister istemez nakliye firmaları çalışıyor mu,nakliye şirketleri evden eve nakliyat hizmeti veriyor mu diye soruyorsunuzdur. İşte nakliye firmaları çalışıyor mu, evden eve taşımacılık firmaları çalışıyor mu,Adana evden eve nakliyat firmaları hizmet veriyor mu sorularının cevabı.

Corona Virüs Sürecinde Nakliye Şirketlerinden Hizmet Alabilirsiniz

Covid -19 sürecinde sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde nakliye firmaları evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Şehir içi taşınmalarda sorun yok ve ya herhangi bir izine de gerek yok. Ancak şehirler arası nakliye hizmeti alabilmeniz için Çukurova Kaymakamlığından seyahat izni almanız gerekir.

Şu an sosyal mesafe çok öneli bir konu olduğundan kaymakamlık belirli sayıda vatandaşlara hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat izni alabilmeniz için randevu almanız gerekir. Daha sonra bu süreçte nakliye firmaları ile anlaşıp taşınma işiniz yapılabilir.

Her ne kadar Covid-19 sürecinde nakliye firmaları çalışıyor olsa bile zorunluluk yok ise evde kalmanızı tavsiye ederiz. Ama bu mecburi bir durum ise tüm önlemleri alarak nakliye sürecini atlatmalısınız.

Anlaştığınız firma elemanlarının sağlık durumundan emin olun. Gelen ekibin maske ve eldiven takmasını sağlayın. Mümkün olduğunca küçük eşyalarınızı kendiniz toplayın. Araçların dezenfekte edildiğinden emin olun.

Covid-19 Sürecinde Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları Çalışıyor

Eğer Adana’da ikamet ediyor ve Adana evden eve nakliyat firmalarının Covid-19 sürecinde çalıştığını öğrenmek istiyorsanız cevabı evet. Normalde hafta sonları yasaklar düzenleniyor o günlerde nakliye yapılamıyor. Ancak normal günlerde evden eve nakliyat  hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın. 

Adana Milliyet Nakliyat Adana Milliyet Nakliyat