Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat

Güvenilir bir Diyarbakır şehirlerarası nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Milliyet nakliyat olarak 20 yıldan bu yana Diyarbakır’dan diğer tüm şehirler arası ev taşıma hizmeti veriyoruz.Polis ,asker yada tarzı bir memur iseniz  ve tayininiz çıktı ise hemen arayın. En uygun fiyatlara evinizi taşıyalım. Firma olarak dürüstlük esasdır. Alınan işler 3. taraf kişilere asla devredilmez. Müşteri bilgileri başka firmalar ile paylaşılmaz. Tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı ve firmamız güvencesi altında taşınır. Diyarbakır Bağlar, Lice,Kulp,Hani  gibi ilçelerden nakliye servisimiz mevcuttur.Diyarbakır şehirler arası nakliyeciler arasında Türkiye çapında çalışan en tecrübeli firmalardan biriyiz.Ayrıca küçük kamyonet nakliyat ve pikap ile mini nakliyat hizmetimiz de vardır.

 Diyarbakır Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat/Kayapınar

Öncelikle sağlıklı bir Diyarbakır şehirler arası nakliyat  ev taşıma planı oluşturmak için bizden tam olarak ne istediğinizi anlamamız ve eşyalarınızın tespitini yapmamız gerekir. Ancak her an her ilde olamayacağımız için bu işi telefon yada internet aracılığı ile yapıyoruz. Örnek olarak eşyalarınızın resim yada videolarını isteyebiliriz.  Çünkü ilden ile nakliye bazen fiyat avantajı elde edebilmek için bir araca 3 ev eşyası yüklemek durumunda oluyoruz. Eşyaların aynı araca sığacağından emin olmak için eşya bilgisi istiyoruz.

Bütün  sözleşme,sigorta poliçesi ve gibi evrak işlerinin tamamını whats up aracılığı ile yapmak mümkün. Bir firmanın hangi olduğundan ziyade hangi tarihte hangi ilde olduğu daha önemlidir. Taşınma tarihiniz bize uyduğu taktirde eşyalarınız mutlaka yüklenir. Zaten uymayan hallerde söz vermiyoruz. Bu tarih olayını ayarlayabilmek için bize 1 hafta önceden ulaşmanız gerekir. Bunun dışında özel araç gönderiyoruz boş olarak. Bunun maliyeleri yüksek olacaktır tabi.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetimizde Neler Var ?

Milliyet nakliyat Diyarbakır şehirler arası  nakliyat aşamasında tüm eşyalarınızın sorumluluğunu üzerine alır. Taşınma esnasın profesyonel şekilde paketleme yapılır. Anlaşma şartlarına göre küçük ev eşya ve aletlerinin toplama işlemini de yapıyoruz. Mutfak eşyası tekstil malzemeleri gibi tüm eşyalarınızı toparlayacak uygun paketleme malzemelerimiz mevcut.

Mobilya Montaj : Evinizde bulunan tüm mobilyaların de montaj,paketleme ve montaj işlemleri firmamız ekibi tarafından yapılır.

Beyaz Eşya Montaj: Klima hariç diğer tüm beyaz eşyaların de montaj ve montajı tarafımızca yapılır. Anlaşma şartlarına göre klima ustası temin edilir.

Diyarbakır Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları gidilen mesafe,kat yüksekliği ve oda sayısına göre değişir. Burada şu ilden bu ile şu fiyat diye bir şey söylememiz yanlış olur.  Ama bir örnek verecek olursak ; Diyarbakır,Adana arası ev taşıma işlemi olsun. 4. kat ve Adana 5. Kat olsun. Oda sayınızda 3+1 diyelim . Böyle bir ev taşıma fiyatı ortalama olarak 3500₺ olarak değerlendirilecektir.

Ancak tekrar edelim fiyatlar  yüz yüze görüşmeden eşya tespiti yapmadan ve istenilen hizmet tam belirlenmeden net olarak ortaya çıkmaz. Afaki verilen fiyatlar ilerde müşteri ve nakliyeci arasında anlaşmazlıklara neden olacaktır.  Milliyet nakliyat olarak tüm taşıma işleyişini planlıyoruz. Arayın görüşelim Milliyet Evden Eve Nakliyat  Facebook 

Diyarbakır Adana Arası Ev Taşıma

Diyarbakır Adana arası ev taşıma ücretleri dönüş aracı olduğumuz için fiyatlar daha uygun olacaktır.Haftanın belirli günlerinde Diyarbakır Adana arası evden eve nakliyat servisi yapıyoruz. Taşınma işlerinizi en az 3 gün önceden bize bildriniz