Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat-Ev Taşıma | 053143602121

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Eğer Diyarbakır'da görev yapan bir memur iseniz ve iş dolayısıyla şehir değiştirmek zorunda iseniz tam da doğru yerdesiniz. Diyarbakır şehirlerarası nakliyat alanında 20 yıllık bir tecrübe ile şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası taşıma hizmeti veriyoruz. Diyarbakır şehirler arası Nakliye hizmetlerimizin tamamı müşteri memnuniyeti üzerine düzenlenir. Tayin dönemlerinde doğu dan batıya batıdan doğuya gibi Türkiye'nin dört köşesinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Diyarbakır evden eve nakliyat işlemini Adana,Mersin,İskenderun ve Hatay gibi iller başta olmak üzere Türkiye genelinde profesyonel olarak sürdürüyoruz.Şehirler arası ev eşyası taşıma gerçekten de hem zor hemde özen ve doğru planlama gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olarak her geçen gün tecrübelerimizi artırıyoruz.Evden eve nakliyat için bu siteyi ziyaret ediniz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz anda Diyarbakır  şehirlerarası nakliyat için bir süreç başlatırız. Bu süreç tanışma ve ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Bu aşamada bizden tam olarak ne istediğiniz anlamaya çalışırız. Eşyaların tespiti,ev konumu,teslim alma ve teslimat tarihi gibi tüm detayları planlarız. Verdiğimiz sözlerin tamamını eksiksiz tutabilmek ve sizi memnun edebilmek için bu süreç bizim için çok önemlidir. Yüksek katlarda mutlaka asansörlü taşımacılık hizmeti uygulanır.

Diyarbakır Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Aşamasında Neler Var ?

Ücretsiz Ekspertiz: Diyarbakır Şehirlerarası nakliyat  için gereken bütün planlama bu aşamada yapılır.Paketleme malzemeleri,asansörün kurulacağı ve kamyonun yanaşacağı yere kadar bütün işler planlanır.Taşınma tarihi ve saati belirlenir.Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ve gerekli evrak işleri düzenlenir.

Eşyaların Toplanması: Taşınma günü anlaşma şartlarına göre küçük eşyalar kolilere yerleştirilir,mutfak eşyaları vesaire. Elektronik eşyalar,biblolar gibi küçük tüm eşyalar toparlanır.Tabi bu anlaşma şartlarına göre değişir. Toplama bize ait olan taşıma sistemi ve toplama size ait olan taşıma sistemi vardır. Bu tamamen  fiyat anlaşması ile alakalıdır.

Mobilya Ve Beyaz Eşya De Montaj İşlemi : Daha sonra evden de monte edilmesi gereken mobilyalar,beyaz eşyalar,avizeler,klima gibi tüm eşyaların sökme işlemi yapılır.

Evden Eve Eşya Paketleme: Sonrasında ev eşyalarınızın tümü sayfa başnda gördüğünüz baloncuklu naylon ve streç film yardımı ile korunaklı ve hijyenik şekilde paketlenir.

Yükleme ve İstif: Bu konu paketlemeden daha önemli bir iştir. Eşyaları araç içinde muntazam şekilde ağır eşyalar alta hafifler üste olacak şekilde istif etmek gerekir. Aksi halde paketlemenin pek bir faydası olmayacaktır. Firmamız bu konularda oldukça tecrübelidir.

Not: Bu işlemlerin tam tersi örnek olarak mobilya ve beyaz eşyaların montajları yeni evinizde istediğiniz düzene göre yapılacaktır.

Armut.com üyesi olan firmamızdan teklif alınız.

diyarbakır şehirlerarası nakliyat

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliye Firmaları Ve Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi

Diyarbakır şehirlerarası nakliyat her müşteriye has fiyatlar ile ortaya çıkar. Tüm müşterilerin aynı fiyatlara taşınması mümkün olamaz. Kimi Diyarbakır Adana arası taşınır,Kimi Diyarbakır Mersin arası taşınır. Kat yükseklikleri eşya miktarlarına göre Diyarbakır şehirler arası nakliye fiyatları belirlenir.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında şuradan şuraya şu fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya liste yapmamız mümkün değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik olayı farklıdır. Ancak size vazı örnekler verebilir. Örneğin ; Diyarbakır  Osmaniye Arası Ev Taşıma Fiyatları : Diyarbakır Niğde arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yine 5. kata taşınacağını varsayalım. Küçük eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü taşımacılık yapılacak Böyle bir taşıma işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Tabi pazarlık ve anlaşma şartları her zaman değişkenlik gösterebilir.

Tecrübeli Diyarbakır şehirler arası nakliye firmaları işe ekspertiz hizmeti ile başlamalıdır. Biz Milliyet Nakliyat olarak birebir eşyaları görme imkanımız olmadığında eşyanız hakkında resim,video gibi yardımcı bilgiler istiyoruz. Taşınma günü müşterilerimize asla sorun yaşatmayız. Başta ne anlaşır isek ona uyarız. Diyarbakır Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizin tamamı sigortalı ve sözleşme garantili yapılır. Detaylı biligi ve fiyat almak için  https://www.milliyetevdenevenakliyat.com/fiyat-teklif-formu-3/  formumuzdan yaralanabilirsiniz. Anında cevap verilir.

 

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları İçin İndirim Fırsatı Yakalayın

Yılların verdiği deneyim ile Diyarbakır şehirlerarası nakliyat konusunda biriken bir müşteri grubumuz var. Bu müşterilerimize zaten indirimli fiyatlar uyguluyoruz. Onun haricinde yeni müşterilerimiz içinde hoş geldin kampanyası düzenliyoruz. Diyarbakır şehirler arası nakliye fiyatlarında her zaman % 15 indirim hakkınız saklıdır. Ayrıca bizi tavsiye den başka arkadaşınında bizimle taşınmasına vesile olan tüm müşterilerimize ekstra indirim yapıyoruz.

İndirimli Şehirler arası taşımacılık fiyatları için her aracımıza 2 müşterimizin eşyasını yüklemek sureti ile maliyetleri düşürüyoruz. Araçlarımız ev taşımaya uyumlu ve 2 ev eşyası alacak şekilde olduğu için şanslısınız. Tek eşya ile yola çıkmak size çok pahalıya mal olur. Düşük fiyata gitmekte aracı ve firmayı kurtarmaz. Bu sebeple taşınma tarihlerini en az 1 hafta önceden belirlemek ve bu doğrultuda planlama yapmak gerekiyor. Bir ilden aynı istikamete taşınan müşterileri bulamak ve ona göre yükleme yapmak zorundayız.

Facebook sayfamızdan diğer bütün çalışma videolarımızı izleyebilirsiniz. https://www.facebook.com/adanaevdenevenakliyecileri/

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat İçin Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır şehirler arası nakliye fiyatları eşyanızın gittiği il ile Diyarbakır arası mesafe ,oda sayısı örneğin 2+1,3+1 gibi ,kat yüksekliği asansörlü taşımacılık yapılıp yapılmayacağı hesaba katılarak ortaya çıkar. Örnek ; Diyarbakır Adana Arası Evden Eve Nakliyat; Oda sayısı 2+1 Eski ev 5. kat Yeni Ev 6. kat Aradaki kilometre 525. Bu taşıma işleminin maliyeti size 3750₺ olarak ortalama fiyat tahminidir. Pazarlık payımız her zaman vardır.
Ev eşyalarınızı detaylı olarak Baloncuklu naylon ( halk arasında pıt pıtlı naylon) ile muntazam şekilde taşıyoruz. Mobilyalar ,beyaz eşyalar koltuk takımları bütün hepsi hem hijyenik hemde korunaklı olarak Paketlenir. İp ucu için sayfanın sonunda paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz.
Elbette. Tüm ev taşıma işemlerinde sigortalı taşımacılığı tercih ediyoruz. O bölgeler hem arazi hemde o hal bölgesi kapsamında olduğundan riske girmiyoruz.
Evet. Taşıma günü eşyanız yüklenmeden ya da taşınma öncesi dilediğiniz zaman sözleşme ve sigorta poliçenizi teslim ediyoruz.
Bu sizin taşındığınız ile göre değişir. Diyarbakır şehirler arası evden eve nakliyat eşya teslim süreci en uzak noktaya dahi 72 saat. Yakın mesafeler de Örneğin Adana, Mersin gibi illere 48 saat içinde teslimat yapıyoruz.
Diyarbakır şehirler arası nakliye firmaları iletişim için google haritalar dan yardım alabilir yada şehir rehberlerini inceleyebilirsiniz.
Milliyet Nakliyat olarak bu iş için alt yapımız var. Anlaşma şartlarına göre mutfak eşyalarınıza kadar toplama işlemini sizin için gerçekleştirebiliriz.
Elbette. Her ekibimizde mobilya montaj ustalarımız mevcut. Evinizde bulunan yatak odası dolabı dahil tüm mobilyaları eski evde söküyor ve yeni evinizde kuruyoruz.
Evet yapıyoruz. Çamaşır,Bulaşık,Kurutma makinesi,fırınlı ocak gibi tüm beyaz ev eşyalarının montajını yapıyoruz. Klima montajı için anlaşmalı ustalarımızdan yardım alıyoruz. Bu hizmet ekstra ücrete tabiidir.
Normal de bizim taşıma sistemimizde eşyaların zarar görmesi imkansız. Ancak kaza gibi durumlarda zaten eşyalarınız sigortalı taşınıyor. Diğer işçilik de olabailecek hataları telafi ediyor ve hasarınızı tazmin ediyoruz.

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Çalışma Videosu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CommentLuv badge