05374092406

05314360212

Barış Manço Bulvarı

Adana

Bize Yazın

milliyetnakliyat@gmail.com

Adana Evden Eve Nakliyat Eşyaların Toplanması

Milliyet nakliyat olarak sizi bu zahmetten kurtarıyoruz. Adana evden ve nakliyat eşyaların toplanması aşamasını bize bırakın. Sadece kişisel kıymetli eşyalarınız toplayın ve arkanıza yalanın. Adana evden eve nakliyat eşyaların toplanması tarafımızca özel koliler ile yapılmaktadır. Örneğin mutfak araç gereçleriniz için ağzı kapalı sandıklarımız vardır. Bardak tabak baloncuklu naylon ile sarılarak sandıklarımıza yerleştirilir. Elbiseleriniz askılı kolilerimize yerleştirilir. Kitaplardan tutun ayakkabılarınıza kadar bütün küçük eşyalarınız tarafımızca toplanarak kolilere koyulur. Yatak yorgan için özel hurçlar mevcuttur.

Adana evden eve  kargo nakliyat hizmetimiz yeniden yapılandırılmıştır.

Mutfak Eşyaları

Mutfak eşyalarınız (bardak.tabak vb)ilk önce baloncuklu naylon ile muhafaza edilerek kırılmasının önüne geçilir. Bu eşyalar özel plastikten yapılma fıçı yada sandıklarımıza koyularak taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Elbiseler

Elbiseleriniz kırışmasın diye özel yapım askılı kolilerimizde taşınır. Herhangi bulaşıcı hastalığa karşı her müşterimizde yeni malzeme kullanılır.Bütün elbise tarzı eşyalarınız tarafımızca titizlikle toplanır.

Küçük Eşyalar Kitaplar Vs

Kitaplardan tutun küçük eşyalarınızın tümü kolilenir. Üzerlerine içinde ne olduğu hangi odaya ait olduğu yazılarak yeni evinizde dilediğiniz eşyanıza kolayca ulaşmanız sağlanır.Envanter listeleri tarafımızca yapılır.

Adana Evden Eve Nakliyat Milliyet Nakliyat İle Taşınıyorsunuz. İletişim İçin Tıklayın 

Evden Eve Nakliyat

Loading Facebook Comments ...

Hoşgeldiniz