Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Ana Sayfa » Hizmetler » Evden Eve Nakliyat Paketleme

Adana Evden eve nakliyat Paketleme başınızı ağrıtmasın. O işi bize bırakın. Deneyimli ellerle yapılmayan paketleme faydadan çok zarar verebilir eşyalarınız. Ekibimiz kırılacak tūm eşyalarınızı profesyonelce paketler. Elektronik eşyalar da dahil.

Antikalarınız için tahta sandık, giysiniz için tozsuz gardırop kutularına veya döşemeli mobilyalarınız için streç sargı kullanıyoruz, Firmamızın profesyonel paketleyicileri, eşyalarınızın maksimum Çini ve kristal gibi öğeler kanıtlanmış, koruyucu teknikler kullanılarak ayrı ayrı sarılır. Tabaklar uçlu olarak paketlenirken, gövde koruyucu her zaman koruyucu oluklu silindirlere ayrı ayrı yerleştirilir.

Giyim ve kumaş ürünleri Paketlenmesi

Toz geçirmez, takviyeli gardırop kartonlarımızda değerli kıyafetleriniz ve perdelikleriniz temiz ve bozulmamış halde tutulur.

Elektronik Eşyalar

Evden Eve Nakliyat Paketleme ile Elektronik eşyalar orijinal ambalajlarında taşınmasını tavsiye ederiz; Ancak, artık orijinal kutulara sahip değilseniz, güvenli, sağlam ve güvenli olduklarından emin olabilirsiniz. Onlar içinde özel malzemelerimiz mevcuttur.

Antika ve kırılgan nesneler

Paha biçilemez antikalar, sanat eserleri ya da kırılgan eşyalarınız sadece en yüksek düzeyde paketlenir. Özel ahşap kasalarımız, en değerli ve kırılgan eşyalarınız için son derece güvenli ve koruyucu bir ambalaj sağlarken, güçlendirilmiş teleskop kartonları, aynalar ve değerli cam ön cepheler için maksimum koruma sağlar. Dikkatli ve koruyucu olmak bizim uzmanlık alanımızdır. Bu, taşıma sanatının ‘ bir parçası.

Maliyet Düşürme

Her şeyin profesyonelce paketlenmesi gerekmiyor. Bazı ambalajlar yapmayı planlıyorsanız, bizimle aynı malzemeyi kullanmanızı öneririz. Sadece çift veya üçlü hücre yapılı kartonlar, yastıklama sargıları ve uygun ambalaj bandı kullanarak eşyalarınızdan daha fazla güvenlik sağlayın. En iyi sonuç için, uzmanlarımızdan biri size nasıl olduğunu göstermekten mutluluk duyacaktır. Hareket öncesi planlama aşamasında tüm seçenekleriniz hakkında konuşabiliriz.

İstisnalar

Hemen her şeyin sorumluluğunu aldığımızı söyledik. Ama kabul edemeyeceğimiz bazı noktalar var.

Eşyalarınızın ve bunlarla ilgilenmekle yükümlü kişilerin güvenliği için, aerosolleri, kostik tahliye temizleyicileri veya benzin, kömür starteri, tiner ve şişelenmiş gaz gibi yanıcı maddeleri kabul edemeyiz. Eşyalarınızın geri kalanının, hiçbir şeyin oraya ulaşma şansını almaktan güvenli bir şekilde orada olmasını garanti etmeyi tercih ediyoruz. Kabul edilemez öğelerin tam listesi.

Nakliyat olarak Adana evden eve nakliyat paketleme  işleyişinde paketlemenin önemine değinmek istiyoruz.Eşyaları laf olsun gösteriş olsun diye paketlemek çok yanlış olr. Peki nasıl yapılmalıdır. Örnek verecek olursak ;koltuklarınız beyaz ise önceden strec film ile kaplamak ve ardından kalın baloncuklu naylon ile paketemek gerekir. Mobilya parçalarını paketlerken üzerlerindeki vida ve menteşeleri sökmek gerekir. Aksi halde sürtünmeden kaynaklanan çiziklermeydana gelecektir. Beyaz eşyaları paketlrken örneğin çamaşır makinasının emniyet vidalarını takma ve ön kapak bölümünün neresi olduğunu işaretlemek gerekir. Beyaz eşyada en hassas yer ön kapak bölümüdür. Çabuk yamulur. İşçiler sırtına aldığından dolayı yan bölümlerinin işaretlenmesi gerekir. Bardak tabak yerleştirirken en alta tencere tarzı üstüne tabak ve en üste bardakları koymak gerekir.Bardakların en altta olması hepsinin kırılmasına neden olur.

Adana Evden Eve NakliyatFirması Baraj  Nakliyat İle Taşınıyorsunuz. İletişim İçin Tıklayınız.

09 Ocak 2019

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz