Nakliyat sektörünün en çok aranılan firmalarından biri olarak Milliyet evden eve nakliyat firmamız 1990 yılından bu yana 30 yılı aşkın süredir hiçbir aksaklığa mahal vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini baz alan ve kaliteli hizmetin öncülerinden olan firmamız verilen hizmetlerde de teknolojiyi en etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda

Ev taşımacılığı her zaman insanların gözünde büyüyen bir durum olarak görülmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyime bağlı olarak Milliyet evden eve nakliyat müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek olabildiğince hızlı ve doğru hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Nakliyat hizmeti sağlayan ekibimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda en az hata hatta sıfır hata ile başarılı bir çalışma prensibi benimsemektedir. Firmamızın verdiği hizmetler hakkında iletişim bilgileri aracılığı ile daha fazla bilgiye ulaşılabilmektedir.

Evden eve nakliyatta kullanılan her türlü ekipman en son teknolojiye göre tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak yapılan çalışmalar da kurumsal bir esasla sürdürülmektedir. Müşterilerin akıllarında soru işareti bırakmayacak bir anlayışla 7/24 ulaşılabilir olması Milliyet evden eve nakliyat için en temel unsurlardan biri olmaktadır.

Firmamız geçmişle gelecek arasındaki köprüyü arada hiçbir kopukluk olmadan sağlam temeller üzerine kurmayı başarmıştır. Bu nedenle yılların verdiği tecrübe hizmetlere de olumlu bir şekilde yansımaktadır. Daima güler yüzlü ve pozitif düşünen ekiple birlikte uzun yıllar müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

Nakliyat sektörü her aşamasıyla zorlu bir süreci içermektedir. Bu süreç içerisinde başarı sağlamanın yolu müşterinin ne istediğini anlamak onların taleplerini en hızlı ve doğru yoldan çözüme ulaştırmaktır. Firmamız başarı elde edebilmek müşteri esaslı çalışma sürdürmektedir.

Eşyaların paketlenmesinden montajına kadar geçen sürede profesyonel hizmet anlayışı her daim uygulanmakta, eşyaların güvenliği firmamızdan sorumlu olmaktadır. Nakliyat sözleşmesi ve eşyaların sigortalanması ile müşterilere güven verilmesi amaçlanmaktadır.

Profesyonel ekip nakliyat esnasında risk durumunu gözeterek gerekli tedbirleri almakta, herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına tüm faaliyetleri doğru bir şekilde yürütmektedir. Milliyet evden eve nakliyat firması olarak ev taşımacılığı yanı sıra eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı gibi alanlarda da yine aynı kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Eşya taşıma işlemi doğru ve gerektiği gibi yapılmadığında insan sağlığını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Milliyet evden eve nakliyat firmamızın deneyimli personelleri bu işe başlamadan önce gerekli eğitimleri aldıklarından dolayı taşımacılık faaliyeti daha sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir.

Her geçen gün yenilenerek daha da büyüyen firmamız yenilikçi ve sürekli büyüyen bir çalışma esasıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimseyen öncü firmalardan biri olmasının yanında bu anlamda en çok talep gören firmalardan biri olma özelliğini de taşımaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler bu işlemi uygun fiyata ve kaliteli olarak almak isterler. Her nakliyat firması verdiği hizmetler karşılığında bir ücret belirler. Milliyet evden eve nakliyat firmamız her bütçeye uygun fiyatlı nakliyat hizmetleri ile ihtiyaçların karşılanması hususunda tercih edilir olmaktadır.

Hedeflerine ulaşmada etkili olan faktörleri doğru yöntemlerle kullanarak müşterilerin isteklerine cevap vermeyi amaçlamaktadır. Bu esasa bağlı olarak müşterilere hızlı geri dönüş sağlayarak müşteri potansiyelini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Milliyet evden eve nakliyat firmamız verdiği her hizmette güven temelini en üste oturtarak bu temele göre hizmet aşamalarını gerçekleştirmektedir. Bu aşamayı gerçekleştirirken profesyonel ekip ile birlikte her hizmette titiz ve dikkatli bir çalışma sürdürülmektedir.

Her müşterinin her eşyası kıymetlidir. Bunun bilincinde olan firmamız her bir eşyayı büyük bir özveri göstererek ona göre paketlemektedir. Yine aynı özveri ile eşyaların nakliyatını gerçekleştirerek uygun yere montajı ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Adana evden eve nakliyat firmamız bugün olduğu gibi gelecekte de öncü firmalar arasında yer almayı amaç edinmiştir. Her daim müşteri odaklı hizmet sunarak bunu en doğru yoldan sunmaya devam edecektir. Kaliteli, ekonomik ve güven veren bir nakliyat firması tercih etmek isteyenler için Milliyet evden eve nakliyat doğru bir tercih olacaktır.

Her zaman müşteri memnuniyeti esas alan şirketimiz sadece Adana da değil ülkemizin her tarafına evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz yapmaktadır.