Adana Hastane Taşıma

Adana ilinde buluna özel ve kurumsal hastanelerin taşıma işleri için çok önemli çalışmalara imza attık. Bu tür yerleri taşımak gerçekten bilgi ve deneyim gerektirir.Çok dikkatli taşınması gereken tıbbi ve medikal malzemeler olduğundan profesyonel olarak hareket ediyoruz. Adana ev taşıma şirketleri arasında hastane taşıyan tek firmayız.

Yeni yapılan hastanelerin malzemelerini şehir içi yada şehirler arası olarak kapalı kasa araçlar ile yapıyoruz.Hastane nakliyesi  sırasında  hastane arşivi de büyük bir önem arz eden bölümlerin başında gelmektedir. Tüm hasta dosyalarının bulunduğu arşivler arşiv taşıma elemanlarımızca en profesyonel  şekilde taşınmaktadır. Öncelikle arşivdeki envanterlerin kutulanması ve kutuların numara tik olarak sıraya konulması işlemi ile işe başlanmaktadır

   Adana Hastane Taşıma Şirketi

Bu taşınma tipi son derece önem verdiğimiz işlerden biridir. Adana ev taşıma da olduğu gibi hastane taşıma işinde de paketleme,sandıklama ve kolileme gibi işleri titizlikle yapıyoruz. Bu malzemelerin güvenli ve korunaklı şekilde taşınması için çelik kasa ve mühürlü araçlar kullanıyoruz.

Tüm elektronik aletler için özel hazırlanan sandıklarımız mevcuttur. Bunların paketleme işleri bu sandıklar sayesinde güvenli şekilde yapılıyor. Kurumsal hastane taşımacılığı için uygun fiyat politikası ile çalışıyoruz.% 30 lara varan indirim seçenekleri ile taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kalite Garantili Hastane Taşımada 

Adana Taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde veren firmamız yine hastane taşımada son sistem kalitesi ile ön plana çıkmanın gururunu yaşamaktadır.

Hastane malzemelerinin en düzgün ve zararsız şekilde taşınması için son sistem araçlarımız ile birlikte profesyonel, güvenilir, güler yüzlü ve yılların tecrübesine sahip ekibimiz canla başla çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetini gözetmektedir.

Konfor, güvenlik, rahat ve uygun fiyat bir araya geldiğinde akla gelen ilk firma olmakla birlikte hastane taşımacılığında da bir numarayız ve kaliteli hizmetimizle ön plana çıkmaktayız.

Firmamız oluşabilecek bütün kazalara karşı müşterilerine geri ödemelerini de yaptığı için nakliyat konusunda herkesin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir firmadır.