ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Firmamız oldukça yüksek katlar için  bütün semtlerde Adana asansörlü taşımacılık hizmet vermektedir. Yüksek kattan oluşan apartman dairelerinden eşya taşımak çok zor ve bununla birlikte riskli bir iştir. Asansörlü taşıma şirketleri içinde 21 katlı asansör ile çalışan ender firmalardan biriyiz. 

Eşyalarınızın zarar görme olasılığını ortadan kaldırmak ve zamandan kazanmak için asansörlü nakliyat sistemini seçmelisiniz. Bir miktar tenzilat için manuel nakliyat işlerini tercih etmeyiniz. Adana asansörlü evden eve nakliyat fiyatlar öteki usule göre daha müsait olacağını ihmal etmeyin. Bugün bir asansör 20 elemanın yapacağı işi tek başına ve daha süratli halde yapar.

Apartman boşluklarında eşyalarınızı dönüşlerde sağa sola çarpması kaçınılmazdır. Bilhassa mobilya parçaları ve koltuklar uzun olduğu için kesinlikle dönüşlerde zarar görme olasılığı vardır. Doğal olarak bu oldukça yüksek katlar için geçerlidir.

Katlar yükseldikçe yorulan insan vücudu hata meydana getirmeye daha uygun olacaktır. Bundan dolayı kesinlikle asansör kullanımında yarar vardır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.