Iğdır Şehirlerarası Nakliyat

Milliyet nakliyat olarak Iğdır şehirlerarası nakliyat ev eşya taşıma  servisimiz vardır. Özellikle Tayin dönemlerinde  Iğdır  Türkiye’nin tüm  illeri arası ev taşıma hizmeti veriyoruz. Firma olarak sadece kendi araçlarımız ile taşıyacağımız işleri alıyoruz. Tarihiniz bize uyduğu taktirde sorun yaşamayacaksınız. Eğer sizde polis,asker yada bir öğretmen iseniz ve şehirler arası evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız bizimle iletişime geçin elimizden gelenin en iyisini yapalım. Iğdır’dan diğer illere mini nakliyat,pikap nakliyat ve küçük kamyonet nakliye hizmetimiz de vardır.

Iğdır Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Firmamızın tek alanı Iğdır şehirler arası evden eve nakliyat ev eşyası taşımacılığıdır. Diğer nakliye alanlarında hizmet vermiyoruz. Hizmetimizi tek tek anlatmaya gerek yok. Paketleme.montaj,toplama gibi tüm adımlar titizlikle yapılacaktır. Bunlardan daha önemlisi dürüst ve verdiği sözü tutan bir firmayız. Müşterilerimizin hele hele doğu ve güneydoğu illerine taşınan personellerin mağdur olmasına asla müsade etmeyiz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Toplamda 10 binden fazla ev taşıma işlemine imza atan firmamız hakkında sadece bir şikayet vardır. Oda istenmeyen sebepten dolayı yaşanmıştır. (Araç Arızası)

Yıllardan beri biriktirdiğimiz deneyim Iğdır ile ilden ile nakliyat konusunda tam profesyonel bir firma haline geldik. Araçlarımız son model ve evden eve nakliye işine uyumlu haldedir. Mobilyaların sökülmesi ve yeni evinizde tekrar kurulması olayını dert etmeyin. Kurulu yapmamak gibi bir husus teklif bile edilemez. Personelimizden böyle bir şey duyarsanız derhal firmamızı arayınız. Hedefimiz tam olarak müşteri memnuniyeti kazanmak ve aldığını hak etmek .

Iğdır’da Memurlara  Özel Şehirler Arası Ev Taşıma Programı

Iğdır  Şehirler arası nakliyat sektöründe yada Türkiye genelinde evden eve nakliyat firmalarının muhatap olduğu müşteriler genel olarak memurlardır.Yani polis,asker,öğretmen,savcı ve benzeri memurlardır. Bizde bunun bilincinde olan bir Iğdır  şehirler arası nakliye firması olarak planlamalarımızı bu yönde yapıyoruz. Memur müşterilerimizin en çok araştırdığı konu Hakkari şehirler arası nakliyat fiyatlarıdır. Devletin verdiği yol ücretleri ile nakliyat ücretlerini birbirine bağlamak ister. Ancak her müşteri eşyasının taşıma mesafesi,kat yüksekliği ve eşya miktarı aynı olmayacağından fiyatlarda oynama olacaktır.

Biz Iğdır  ilden ile eşya taşıma firması olarak aynı yöne taşınan personelleri belirleyip eşyalarını aynı gün aynı araca yüklemek sureti ile fiyat düzenlemesi yapıyoruz. Böylece yol ve mazot masraflarından elde ettiğimiz tasarrufu müşterilerimize yansıtıyoruz. Tabi bu noktada eşya miktarı son derece önemlidir. Evden eve nakliyat araçlarımızı standart iki ev eşyasını taşıma yapacak şekilde dizayn edilmiştir. Örnek olarak 2 adet 2+1 evi rahatlıkla taşıyabiliriz. Ancak 2 adet 4+1 eşyayı araçlar kesinlikle almaz.

Iğdır Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Iğdır  şehir içi asansörlü nakliyat hizmetimiz zaten var. Gidilen diğer illerde ise o illerde bulunan firmaların asansörleri kiralanarak asansörlü evden eve nakliyat işlemi gerçekleştiriyoruz. Ancak bu bazı ilçelerde arazi şartları yada mesafelerin uzak olması sebebiyle mümkün olmayabilir. Size tavsiyemiz eğer doğu illerinin ilçelerine taşınacak iseniz 3. kat dan yüksek ev tutmamaya çalışın.

Iğdır  Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları (Ücretleri)

Iğdır Şehirler arası nakliyat fiyatları her müşteriye sabit olarak belirlenemez. Buradan siz sadece ortalama fiyatlar verebiliriz. Gerçek fiyatlar ekspertiz sonrası ortaya çıkar. Her müşteriye verilen hizmet ayrıdır. Size buradan Iğdır  ile bazı örnek iller arası taşıma ortalama fiyatlarını verelim;

Iğdır  Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları

Iğdır   Adana arası ev taşıma fiyatları için örnek olarak 2+1 evinizin 3. kat ile 5. kat arası taşınacağını varsayalım. Bu taşıma işleminde her 2 taraf için asansörlü taşımacılık söz konusudur. Gidilen yol 450 kilometre ve en az 4 eleman ile yapılan bir iştir. Bu ev taşıma işleminin ortalama maliyeti 3500₺ olarak belirlenir.

Iğdır Ankara  Arası Ev Taşıma

Iğdır Ankara  arası 3+1 bir evin taşınma işlemi eğer her 2 tarafta kat yüksek ve asansör kullanılacaksa  yapılan kilometre 1000 den fazla olacağı için fiyatı 4500₺ civarı ortalama olarak belirlenir. Tabi bunlarda her zaman pazarlık payı vardır. Iğdır şehirlerarası nakliyat  fiyatları  günün şartlarına göre değişkenlik gösterir.

Milliyet Nakliyat Türkiye’de şehirler arası ev taşımacılığı konusunda en tecrübeli firmalardan biridir. İstediğiniz araştırmayı yapın ve bizi sonra arayın. Facebook sayfamız aracılığı ile de bize ulaşın.