Son yıllarda hayatımızda önemli yer tutan hizmetlerden biri de evden eve nakliye hizmetidir. Taşınma işinin ne derece zor, karmaşık ve yorucu bir iş olduğu düşünüldüğünde; evden eve nakliyenin sağladığı kolaylıklar da rahatça anlaşılabilmektedir. Ev ya da işyerlerini müşterileri adına toplayıp, nakledip yeni adreste yerleştirmeye uygun halde teslim eden evden eve nakliye şirketleri, hem zaman hem de verilecek uğraş açısından son derece yararlı bir hizmet gerçekleştirmektedirler. Karataş  evden eve nakliyat konusunda uzman şirketimiz, müşterilerinin taşınma sürecini en hızlı şekilde tamamlamakla kalmayıp, üstün kaliteli hizmet anlayışı ile hiçbir sorun yaşamamaları için gereken her türlü önlemin alınmasını da sağlamaktadır.

Ev ya da işyerlerinin taşınma durumu gündeme geldiğinde; evden eve nakliye firmasının seçiminde dikkatli davranılması önemlidir. Profesyonel bir evden eve nakliye şirketi tarafından gerçekleştirilecek taşınma işi, sizler için büyük kolaylıklar sağlayabilecekken; amatör firmalarca yapılan taşıma işleri zaman kaybının yanı sıra maddi kayıpları da beraberinde getirecektir.Adana Karataş nakliye firması olarak; müşterilerimizin ev ya da işyerlerinin taşınmasında profesyonel ekiplerimiz, amacına uygun araçlarımız ve teknolojik imkânlarımızla hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliye söz konusu olduğunda, ev ya da işyerlerinde bulunan ve hem maddi hem de manevi değeri bulunan eşyalar nakliye şirketine emanet edilmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan taşıma ekibimiz, yaptığı işin bilincinde kişilerden oluşmaktadır. Kendilerine emanet edilen eşyalara kendi eşyalarıymış gibi davranan ve işlerine sahip çıkan ekip elemanlarımız, şirketimizin hizmet kalitesinde önemli bir unsurdur.

Adana Karataş Asansörlü Taşıma Şirketi

Karataş Evden eve nakliye hizmeti, eşyaların bulundukları yerde demonte edilmesi, paketlenmesi, nakliye aracına taşınması ve yeni adreste yeniden monte edilerek yerleştirilmeleri gibi aşamaları kapsamaktadır. Tüm bu aşamalar sırasında; alınan tüm önlemlere rağmen bazı aksilikler ortaya çıkabilmektedir. Karataş evden eve nakliyat şirketimiz, olası aksilikler karşısında müşterilerinin zarar görmelerini önlemek amacıyla taşınma işini sigorta kapsamında gerçekleştirmektedir. Bu sayede, beklenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde; söz konusu zarar sigorta şirketi tarafından tazmin edilmekte ve müşterilerimizin her türlü zararları karşılanmaktadır. Müşterilerimiz için önemli bir güvence sağlayan sigorta hizmeti, şirketimiz tarafından üstlenilen tüm taşıma işlerinde uygulanmaktadır.

Evden eve taşımacılıkta, eşyaların bulunduğu ya da gideceği yerin durumuna göre asansörlü taşıma ihtiyacı gündeme gelebilmektedir. Yüksek katlı binalarda, üst katlarda bulunan daireler taşınma işinin uzamasına ve eşyaların hasar görme ihtimalinin artmasına neden olabilmektedir. Asansörlü taşıma sistemi ise taşınma süresinin kısalmasını sağladığı gibi, eşyaların zarar görme ihtimalini de en aza indirmektedir. Eşyaların çıkarılacağı ya da taşınacağı dairenin penceresine veya balkonuna yaklaştırılan asansör düzeneğinin üzerindeki platforma yerleştirilen eşyalar kolayca aşağıya ve yukarıya taşınabilmektedir. Adana  evden eve taşımacılık firması olarak, asansörlü taşımanın gerekli olduğu işlerde de teknik donanımımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini eksiksiz olarak sağlamaktayız,

karataş evden eve nakliyat