Malatya Şehirlerarası Nakliyat

Milliyet Nakliyat olarak  Malatya  şehirler arası nakliyat alanında garantili sigortalı ev taşıma hizmeti veriyoruz. Atama dönemlerinde memurlara özel planlar oluşturmak şartı ile tüm sezon boyunca polis asker ve diğer ataması yapılan memurların nakliye hizmetlerini  itina ile en uygun fiyatlara yapıyoruz.  Malatya   merkez, ve diğer tüm ilçelerden Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Firmamız öz mü öz yurdum malıdır. Yapmayacağı işe asla söz vermez  işleri alıp başka firmalara devretmez. Söz verdiği tarihte yükler ve söz verdiği tarihte teslim eder. Çöpten sebeplerden fiyat farkı talep etmez. Bu yazdığım konular hepinizin ortak sorunu az çok sektörde kulağımıza geliyor. Siz eşya ve kat detayınızı doğru verirseniz hiçbir sorun yaşamayız.

 

Malatya  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Malatya  şehirlerarası nakliyat süreci ekspertiz yaparak başlar. Eşyalar tespit edilir. Yüklenecek araç teslim alma ve etme tarihi belirlenir. Evrak işleri düzene koyulur. Sonra taşınma günü paketleme,de montaj gibi işlemler muntazam şekilde yapılarak eşyalarınız yüklenir.  Firma olarak deneyimli personeller ile çalışıyoruz. Paketleme ve diğer işler  de sorun yaşanmaz. Ekipte herkesin görevi bellidir.

Malatya   Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Çok yüksek katlarda  manuel olarak taşıma dönemi çok eskide kaldı. Milliyet nakliyat olarak 1.kat üzeri tüm taşıma işlemlerini asansörlü olarak yapıyoruz. Şehirler arası taşımacılık da gittiğimiz illerde bulunan firmaların asansörlerini kiralamak kaydı ile çalışıyoruz.  Bazı ilçelerde asansör kullanmak bazen mümkün olmayabilir. Mesafe uzak olduğundan yada arazi şartları elverişli, olmadığından manuel taşıma yapıyoruz. Fazla eleman desteği ile işi hızlandırıyoruz.

Malatya  Sigortalı ve Sözleşmeli Şehirlerarası Nakliyat

Eşyalarınız size  göre kıymetlidir. Bizim içinde aynısı geçerli.Müşterilerimiz bizi aradığında ilk soru sigortalı taşımacılık yapıyormusunuz diye sorar. Eşyalarım zarar görürmü görürse ne olacak gibi endişeleri var haklı olarak. Biz eşyalarınızı  Malatya   şehirlerarası nakliyat  esnasında kaza ,doğal afet,hırsızlık gibi olaylara karşı eşya bedelince sigortalıyoruz. Diğer sigorta firmalarının karşılamadığı durumlar için sözleşme şartlarına bağlı olarak gereğini yapıyoruz.

Maalesef sigorta firmaları işçilik sırasında doğabilecek hasarları karşılamıyor. Örneğin işçilerden bir paketleme yada yükleme yaparken eşyanıza istemden de olsa zarar verse bunu sigorta firmaları karşılamaz. Karşılar diyen kimselere itimat etmeyiniz. Araştırınız nakliyat emtea sigortası. Bu gibi durumlarda garanti firmamızdır. Bundan hiç endişeniz olmasın.Zaten profesyonel olarak verdiğimiz hizmet sayesinde böyle bir hasar oluşması da mümkün değildir.

Malatya  Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Malatya     şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında şu ilde  bu ile  bu  fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya liste yapmamız mümkün değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik olayı farklıdır. Ancak size vazı örnekler verebilir. Örneğin ;

Malatya  Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları

Malatya   Adana arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yine 5. kata taşınacağını varsayalım. Küçük eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü taşımacılık yapılacak Böyle bir taşıma işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Tabi pazarlık ve anlaşma şartları her zaman değişkenlik gösterebilir. Bingöl şehirlerarası nakliyat sayfasını inceleyiniz

Sizde bugün şehirlerarası nakliyat firmaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isitiyorsanız bizi arayın. Elimizden gelenin en iyisini yapalım . Facebook iletişim