Ücretsiz Mobilya Montaj

adana nakliye firmaları

Firmamız elemanları eşyalarınızın toplama işlemi bittikten sonra ücretsiz mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontaj işlemine başlar. Adana evden eve nakliyat mobilyaların montaj işlemleri için her ekibimizde mobilya ustalarımız mevcuttur. Yatak odası dolabı,bazalar vesaire her parça tek tek sökülerek gittiği yerde göstermiş olduğunuz yerlere kurulur. Salon takımı koltuklar tv üniteleri ve benzeri her türlü mobilya tarafımızca demontaj ve montaj işlemi firma personelimiz tarafından kolaylıkla yapılır. Bizde sistem esya yüklerken mobilyaları söken eleman başka şehirlerede gitse araç ile beraber giderek taşındığınız ilde mobilyalarınızın montajını yapar. Ayrıca duvara montaj edilecek eşyalarınız var ise bunlarda gösterdiğiniz yerlere montaj edilecektir. Mobilya parçalarının birbirine değdiğinde çizilmemesi için üzerindeki bütün vida,kulp,menteşe gibi parçaları sökülerek paketlenir. Aksi halde sürtünmeden kaynaklanan hasar yada çizikler meydana gelecektir. Ev eşyasında en hassas kısım mobilyalar olduğundan daha özenli davranılmaktadır. Aynı şekilde beyaz eşyalar. Örneğin şehirler arası uzun mesafelerde çamaşır makinasının emniyet vidaları takılmak zorundadır. Takılmassa taşıkırılabilir.

Adana Evden Eve Nakliyat .Milliyet Nakliyat ile taşınıyorsunuz. İletişim için tıklayınız.

Evden Eve Nakliyat

adana nakliye firmaları mobilya montajı

adana evden eve nakliyat mobilyaların montaj işlemi

 

Modüler masa kurulumlarından konferans salonu sandalyelerine kadar, Yüreğir nakliyat  mobilya taşıyıcıları, her türlü ticari mobilyayı taşıyabilen deneyimli işleyicileridir. Yer değiştirmenizi kolaylıkla organize edebilmeniz, koordine edebilmemiz ve uygulayabilmemiz için uzmanlaştık. Saygın ve güvenilir mobilya taşıma hizmetlerini arıyorsanız, profesyonel hareketli ekibimizden daha fazlasını aramayın. Her bireysel taşıyıcı arka plan kontrollerine ve eğitimlere tabi tutuldu, böylece mobilya hareketinin stresli ve sorunsuz olacağını düşünebilirsiniz. Taşıyıcılarımız bütçeyi ve programlarını dengelemenin önemini benzersiz bir şekilde anlıyor ve sizin için üst düzey hizmetlerimiz size uygun hale getirilebilir.

Yatak Odası Takımı Montajı

Yatak odasından bulunan bütün parçalar ;dolap,şifonyer,komodin,baza yatak gibi bütün parçalar taşınma esnasında de monte edilir. Yeni taşındığınız evde ise gösterdiğiniz yerlere kurulur. Her ne marka olursa olsun tüm mobilya markalarını montaj edebilecek elemanlarımız mevcuttur.

Salon Takımı Montajı

Salon takımı bir diğer adı ile de yemek odası takımı olarak geçen bütün modüler mobilyalarınız tarafımızca montaj yapılır. Gümüşlük,konsol,vitrin,yemek masası ve diğer tüm parçaları biz montaj yapacağız ekstradan mobilyacı çağırmanıza gerek yok.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir