Muş Şehirlerarası Nakliyeci

Milliyet nakliyat olarak Muş’dan Türkiye’nin diğer tüm illerine Muş şehirlerarası nakliyeciler arasında farkımız  ev eşya taşıma özelliğmizin  servisimizin olmasıdır.. Özellikle Tayin dönemlerinde Muş ile Doğu ve güneydoğu illeri arası ev taşıma hizmeti veriyoruz. Firma olarak sadece kendi araçlarımız ile taşıyacağımız işleri alıyoruz. Tarihiniz bize uyduğu taktirde sorun yaşamayacaksınız. Eğer sizde polis,asker yada bir öğretmen iseniz ve şehirler arası evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız bizimle iletişime geçin elimizden gelenin en iyisini yapalım.

Muş Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamızın tek alanı Muş şehirlerarası nakliyat ev eşyası taşımacılığıdır. Diğer nakliye alanlarında hizmet vermiyoruz. Hizmetimizi tek tek anlatmaya gerek yok. Paketleme.montaj,toplama gibi tüm adımlar titizlikle yapılacaktır. Bunlardan daha önemlisi dürüst ve verdiği sözü tutan bir firmayız. Müşterilerimizin hele hele doğu ve güneydoğu illerine taşınan personellerin mağdur olmasına asla müsade etmeyiz. Muş şehirlerarası nakliye  konuda bize güvenebilirsiniz. Toplamda 10 binden fazla ev taşıma işlemine imza atan firmamız hakkında sadece bir şikayet vardır. Oda istenmeyen sebepten dolayı yaşanmıştır. (Araç Arızası)

Yıllardan beri biriktirdiğimiz deneyim ile ilden ile nakliyat konusunda tam profesyonel bir firma haline geldik. Araçlarımız son model ve evden eve nakliye işine uyumlu haldedir. Mobilyaların sökülmesi ve yeni evinizde tekrar kurulması olayını dert etmeyin. Kurulu yapmamak gibi bir husus teklif bile edilemez. Personelimizden böyle bir şey duyarsanız derhal firmamızı arayınız. Hedefimiz tam olarak müşteri memnuniyeti kazanmak ve aldığını hak etmek .

Muş’da Memurlara  Özel Şehirler Arası Ev Taşıma Programı

Muş Şehirler arası nakliyat sektöründe yada Türkiye genelinde evden eve nakliyat firmalarının muhatap olduğu müşteriler genel olarak memurlardır.Yani polis,asker,öğretmen,savcı ve benzeri memurlardır. Bizde bunun bilincinde olan bir Muş şehirler arası nakliye firması olarak planlamalarımızı bu yönde yapıyoruz. Memur müşterilerimizin en çok araştırdığı konu Muş şehirler arası nakliyat fiyatlarıdır. Devletin verdiği yol ücretleri ile nakliyat ücretlerini birbirine bağlamak ister. Ancak her müşteri eşyasının taşıma mesafesi,kat yüksekliği ve eşya miktarı aynı olmayacağından fiyatlarda oynama olacaktır.

Biz  Muş  şehirlerarası nakliyat  taşıma firması olarak aynı yöne taşınan personelleri belirleyip eşyalarını aynı gün aynı araca yüklemek sureti ile fiyat düzenlemesi yapıyoruz. Böylece yol ve mazot masraflarından elde ettiğimiz tasarrufu müşterilerimize yansıtıyoruz. Tabi bu noktada eşya miktarı son derece önemlidir. Evden eve nakliyat araçlarımızı standart iki ev eşyasını taşıma yapacak şekilde dizayn edilmiştir. Örnek olarak 2 adet 2+1 evi rahatlıkla taşıyabiliriz. Ancak 2 adet 4+1 eşyayı araçlar kesinlikle almaz.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Muş şehir içi asansörlü nakliyat hizmetimiz zaten var. Gidilen diğer illerde ise o illerde bulunan firmaların asansörleri kiralanarak asansörlü evden eve nakliyat işlemi gerçekleştiriyoruz. Ancak bu bazı ilçelerde arazi şartları yada mesafelerin uzak olması sebebiyle mümkün olmayabilir. Size tavsiyemiz eğer doğu illerinin ilçelerine taşınacak iseniz 3. kat dan yüksek ev tutmamaya çalışın.

Muş Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları (Ücretleri)

Muş Şehirler arası nakliyat fiyatları her müşteriye sabit olarak belirlenemez. Buradan siz sadece ortalama fiyatlar verebiliriz. Gerçek fiyatlar ekspertiz sonrası ortaya çıkar. Her müşteriye verilen hizmet ayrıdır. Size buradan Muş ile bazı örnek iller arası taşıma ortalama fiyatlarını verelim;

Muş  Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları

Muş  Adana arası ev taşıma fiyatları için örnek olarak 2+1 evinizin 3. kat ile 5. kat arası taşınacağını varsayalım. Bu taşıma işleminde her 2 taraf için asansörlü taşımacılık söz konusudur. Gidilen yol 450 kilometre ve en az 4 eleman ile yapılan bir iştir. Bu ev taşıma işleminin ortalama maliyeti 3500₺ olarak belirlenir. Adana evden eve nakliyat fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

Muş  Diyarbakır Arası Ev Taşıma Fiyatları

Muş  Diyarbakır arası 3+1 bir evin taşınma işlemi eğer her 2 tarafta kat yüksek ve asansör kullanılacaksa  yapılan kilometre 1000 den fazla olacağı için fiyatı 4500₺ civarı ortalama olarak belirlenir. Tabi bunlarda her zaman pazarlık payı vardır. Ve o günün şartlarına göre değişkenlik gösterir.

Milliyet Nakliyat Muş  şehirlerarası nakliyat konusunda en tecrübeli firmalardan biridir. İstediğiniz araştırmayı yapın ve bizi sonra arayın. Facebook sayfamız aracılığı ile de bize ulaşın.