Niğde Şehirlerarası Nakliyat

Milliyet Niğde Şehirlerarası nakliyat firması olarak Niğde’den Türkiyenin Tüm illerine evden eve nakliye hizmeti veriyoruz. Ev taşıma hizmetimiz garantili,sigortalı ve asansörlü olarak yapılıyor. Şehirler arası evden eve nakliye için en önem verdiğimiz konu zamanında teslimat olmuştur. Söz verilen tarihte eşyalarınızı yükleme ve söz verilen tarihte teslim etme konusunda son derece duyarlıyız. Son model ve kapalı ev eşyası taşımaya uygun ilden ile nakliyat araçları ile çalışıyoruz.

niğde şehirler arası nakliyat

Niğde Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Niğde şehirler arası evden eve nakliyat aşamasında eşyaların toparlanması,mobilya ve beyaz eşyaların montajı ve bu eşyaların paketlenmesi firmamız personeli tarafından itina ile yapılır. Eşyalarınızın tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Olası hasar yada arıza gibi durumları karşılıyoruz. Çok büyük kazalarda meydana gelebilecek maddi hasarlara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz.Atama dönemlerinde doğu dan batıya batıdan doğuya gibi Türkiye’nin dört köşesinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehirlerarası eşya taşıma gerçekten de hem zor hemde özen ve doğru planlama gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olarak her geçen gün tecrübelerimizi artırıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz: Niğde  Evden eve nakliyat için gereken bütün planlama bu aşamada yapılır.Paketleme malzemeleri,asansörün kurulacağı ve kamyonun yanaşacağı yere kadar bütün işler planlanır.Taşınma tarihi ve saati belirlenir.Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ve gerekli evrak işleri düzenlenir.

Eşyaların Toplanması: Taşınma günü anlaşma şartlarına göre küçük eşyalar kolilere yerleştirilir,mutfak eşyaları vesaire. Elektronik eşyalar,biblolar gibi küçük tüm eşyalar toparlanır.Tabi bu anlaşma şartlarına göre değişir. Toplama bize ait olan taşıma sistemi ve toplama size ait olan taşıma sistemi vardır. Bu tamamen  fiyat anlaşması ile alakalıdır.

Mobilya Ve Beyaz Eşya De Montaj İşlemi : Daha sonra evden de monte edilmesi gereken mobilyalar,beyaz eşyalar,avizeler,klima gibi tüm eşyaların sökme işlemi yapılır.

Evden Eve Eşya Paketleme: Sonrasında ev eşyalarınızın tümü sayfa başnda gördüğünüz baloncuklu naylon ve streç film yardımı ile korunaklı ve hijyenik şekilde paketlenir.

Yükleme : Bu konu paketlemeden daha önemli bir iştir. Eşyaları araç içinde muntazam şekilde ağır eşyalar alta hafifler üste olacak şekilde istif etmek gerekir. Aksi halde paketlemenin pek bir faydası olmayacaktır. Firmamız bu konularda oldukça tecrübelidir.

Niğde Şehirler Arası Nakliye Ücretleri Fiyatları

Niğde  şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında şuradan şuraya şu fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya liste yapmamız mümkün değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik olayı farklıdır. Ancak size vazı örnekler verebilir. Örneğin ;

Niğde  Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları : Afyon Adana arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yine 5. kata taşınacağını varsayalım. Küçük eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü taşımacılık yapılacak Böyle bir taşıma işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Tabi pazarlık ve anlaşma şartları her zaman değişkenlik gösterebilir. Facebook takip